Жінки і дівчата у всі часи були небайдужі до стану свого волосся. І якщо пишна густа шевелюра на голові завжди в радість, то волосся на всіх інших частинах тіла – зовсім небажане. Боролися з цією напастю у всі часи і по-різному. Не будемо повертатись в сиву давнину, згадувати бабусині рецепти, а пропонуємо розглянути більш сучасніші і гуманніші методи боротьби небажаним волоссям.

lazerУ цілому всі методи видалення волосяного покриву поділяють на депіляцію і епіляцію. Багато хто помилково вважає, що це одне і те ж, але суттєві нюанси існують. При депіляції видаляється тільки зовнішня частина волосини, при епіляції – в першу чергу впливають на волосяну цибулину. Треба сказати, що у другому випадку набагато більш тривалий.

До методів депіляції відносять використання бритви та крему.

Стара добра бритва

Століттями перевірений, швидкий і безболісний метод, яким користується переважна більшість жінок. На жаль, мало ефективний. Почнемо з того, що процедуру доводиться повторювати через кожні 2-4 дні (це кому як пощастить зі швидкістю росту волосин). Другий важливий момент – в процесі гоління волосяні кінчики розщеплюються, через це волоски стають товстішими і більш помітними. За рахунок постійного роздратування посилюється їх ріст. Та й мало яка жінка ризикне використовувати бритву для видалення волосин на обличчі.

Крем для депіляції

Принцип його дії схожий на гоління. У складі крему є спеціальна речовина, яка руйнує кератин і знищує волосяний стрижень, але вона не впливає на саму фолікулу, тому ріст волосків незабаром поновлюється і, в результаті використання може подразнюватись шкіра. Ще один мінус такої методики в тому, що часто волоски відростають темнішого кольору.

Кому рекомендовано?

Всі описані вище методи використовуються для видалення небажаного волосся в домашніх умовах. Вони незамінні, коли потрібно швидко позбутися від небажаного волосяного покриву.

Для досягнення тривалого ефекту слід звернути увагу на методи сучасної епіляції: електроепіляція, фотоепіляція, лазерна і елос епіляції, шугарінг і використання воску.

Натуральні методи: видалення воском і шугарінг

Про видалення волосся гарячим воском відомо дуже давно і ця методика успішно використовується як в салонах, так і вдома. Хоча в останньому випадку якість процедури викликає дуже великі сумніви. Як показує практика, після першої ж спроби жінки надають перевагу восковій епіляції в салоні.

Воскова епіляція нігДля процедури використовується гарячий і теплий віск. Вона безпечна, не має обмежень за типом і чутливістю шкіри, щоправда , буває досить болюча. Тому тим, у кого дуже низький больовий поріг, швидше за все, варто задуматися над іншими варіантами. Ефект від процедури – 3-4 тижні.

Ще одна схожа методика – цукрова епіляція (шугарінг). Замість воску тут використовується густий цукровий сироп. Ефективність приблизно та ж, що й з воском – 3-4 тижні. Плюс – процедура не настільки болюча, як у попередньому випадку. Мінус – займає більше часу.

Кому рекомендовано?

Протипоказань немає. Єдиний нюанс, який слід врахувати: віск і цукровий сироп ефективно справляються з волосинами завдовжки не менше 2-3 мм. Якщо вони дуже темні, процес «відрощування» може перетворитися в проблему.

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція під пахвамиВидалення волосся лазером – одна з найбільш ефективних і безболісних процедур, яка дає стабільний результат. Відразу зазначимо, що лазерна епіляція – це не разова процедура і не видаляє волосини назавжди (лише на кілька років). Під час одного сеансу можна видалити до 30% волосин на ділянці. Лазер не впливає на фолікули, які перебувають в стані сну, тому сеанс необхідно повторити через 6-8 тижнів. Повністю позбутись небажаного волосяного покриву можна за 4-7 сеансів (6 місяців). Волосяний покрив зникає на кілька років.

Цей метод абсолютно безболісний і не викликає неприємних відчуттів! Він безконтактний, а значить зникає ризик пошкодження шкіри, виникнення рубців або інфікування.

Додатковим бонусом є те, що під дією лазера разом з небажаними волосинками видаляються і наявні пігментні плями.

Для тих, хто вважає, що використання лазера занадто дороге задоволення, хочемо сказати – це міф. На сьогоднішній день лазерна епіляція не є найдорожчим методом в косметології і її можуть дозволити собі навіть люди з середнім достатком.

Кому рекомендовано?

Підходить абсолютно всім. Метод прекрасно зарекомендував себе при використанні як на невеликих ділянках шкіри (обличчя, зона бікіні), так і на ногах. Лазер якісно видаляє небажане волосся на обличчі, без ризику появи пігментних плям чи рубців. Ефективність процедури не залежить від типу шкіри і волосся.

Врахуйте, що на процедуру необхідно йти не пізніше, ніж за 12 годин після гоління.

Як вибрати оптимальний метод?

В першу чергу, слід вибрати не метод видалення небажаного волосся, а клініку, де ви плануєте проходити ці процедури. Досвідчений фахівець сам порекомендує для вас оптимальний метод, виходячи з типу вашої шкіри, структури волосинок і, звичайно ж, фінансових можливостей.

Однією з таких клінік є «Леодерм». Клініка пропонує послуги з видалення небажаного волосся у Львові. На базі закладу можна пройти таку процедуру, як лазерна епіляція. Для процедури використовується сучасне безпечне обладнання. Персонал пройшов всю необхідну підготовку і має великий досвід проведення подібних косметологічних процедур. Ви можете отримати безкоштовну консультацію лікаря за телефоном: (032) 243-0123, 097-243-0123, 093-243-0123, 095-243-0123

Ціни на лазерну епіляцію

Епіляція зони росту волосся на обличчіЦіна
Обличчя700
Міжбрівна зона170
Зона бакенбардів240
Щоки250
Верхня губа250
Підборіддя250
Шия (вся)700
Шия (ділянка спереду або ззаду)350
Епіляція зони росту волосся на руках
Руки700
Пахви (аксілярна ділянка)350
Плечі500
Передпліччя (руки до ліктя)550
Кисті (включаючи пальці)200
Пальці рук150
Епіляція зони росту волосся спини та живота
Декольте300
Зона молочних залоз (ореол)200
Живіт650
“Біла лінія живота”300
Спина1250
Поперекова ділянка450
Сідниці700
Епіляція інтимних ділянок
Бікіні по лінії паху600
Бікіні глибоке (лобкова ділянка+статеві губи+міжсіднична складка)800
Епіляція зони росту волосся на ногах
Ноги1600
Стегна950
Зона поверхні стегон (внутрішня/зовнішня/задня/передня)500
Коліна250
Гомілки750
Гомілки+коліна850
Пальці ніг175
Знеболення (крем Емла)20% вартості процедури

При замовленні послуг консультація безкоштовна
Епіляція зони росту волосся на обличчіЦіна
Обличчя (повністю)800
Чоло275
Міжбрівна зона200
Зона бакенбард300
Щоки300
Верхня губа300
Підборіддя370
Шия (вся)700
Шия (ділянка спереду або ззаду)400
Епіляція зони росту волосся на руках
Руки (по всій довжині)850
Пахви (аксілярна ділянка)400
Плечі550
Передпліччя (руки до ліктя)650
Кисті (включаючи пальці)300
Пальці рук200
Епіляція росту волосся спини та живота
Верхня половина спини950
Зона декольте390
Зона грудей700
Зона молочних залоз (ореол)230
Спина1450
Зона живота950
“Біла лінія живота”300
Поперекова ділянка450
Епіляція інтимних зон
Бікіні по лінії паху650
Глибоке бікіні (лобкова ділянка+мошонка+міжсіднична складка+по лінії паху)1000
Лобкова ділянка650
Мошонка450
Міжсіднична складка450
Епіляція зони росту волосся на ногах
Ноги2100
Сідниці750
Стегна1100
Зона поверхні стегон (внутрішня/зовнішня/задня/передня)560
Коліна300
Гомілки950
Гомілки+коліна1100
Пальці ніг200
Знеболення (крем Емла)20% вартості процедури

 

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (25 голосів, оцінка: 3,40 из 5)