Ідеально гладкі ніжки – це мрія кожної панянки. Лазерна епіляція допомагає позбутись проблеми гоління назавжди. Ви забудете про врослі волоски, запалення шкіри та подряпини бритвою.

В чому перевага лазерної епіляції ніг?

На це питання можуть дати лікарі-косметологи клініки «Леодерм». Для лазерної епіляції ніг у Львові використовується діодний лазер. Його промінь проникає у верхні шари шкіри і нагріває волосяні фолікули. Під впливом надмірного тепла вони руйнуються і волосини більше не відростають. Така процедура проводиться не «один раз і назавжди», її періодично варто повторювати, але з кожним разом кількість волосин буде зменшуватися. Вони стануть тоншими та менш помітними, а потім зникнуть остаточно.

Епіляція ніг - photo 1

За один сеанс можна видалити від 70% до 90% волосин, щоб усунути «сплячі» фолікули, процедуру необхідно повторити ще кілька разів. Після проходження курсу лазерного видалення волосся на ногах, ви:

 • позбудетесь всіх волосків, навіть врослих назавжди;
 • забудете про необхідність гоління та будь-яке подразнення шкіри.

Все абсолютно безпечно, безболісно, не викликає алергії та не залишає жодних слідів на шкірі. Та й ціна на лазерну епіляцію ніг, як можливість назавжди забути про бритву, цілком прийнятна.

Як підготуватись до лазерного видалення волосся на ногах?

Особливих вимог до підготовки немає. За 2 тижні до та після процедури варто втриматись від засмагання. Також в цей період не використовуйте спиртовмісні косметичні засоби. Для максимальної ефективності відрослі волосини мають бути 2-3мм в довжину.

Протипоказання до процедури:

 • гнійники на ділянці впливу лазера;
 • діабет;
 • онкологія;
 • інфекції та хронічні захворювання в стадії загострення;
 • «свіжий» загар.

Як проходить процедура лазерної епіляції на ногах у Львові?

Безпосередньо перед епіляцією на ваші ніжки наноситься заспокійливий гель, щоб максимально усунути всі неприємні відчуття. Далі лікар-косметолог цілеспрямовано впливає на шкіру лазером. Лазерний промінь нагріває волосяну цибулину, викликаючи її руйнування на клітинному рівні. Після завершення сеансу лікар наносить на шкіру заспокійливий гель, який знімає почервоніння. Повторюємо, процедура є абсолютно безпечною, не залишає жодних ушкоджень чи рубців. Легке почервоніння зникає за кілька годин.

Як часто необхідно робити лазерну епіляцію ніг?

«Скільки потрібно процедур?» – це питання задають доволі часто. Все залежить від індивідуальних особливостей. Лікар-косметолог «Леодерм» підбирає оптимальну кількість сеансів: з огляду на тип шкіри, товщину волосин, а також швидкість їх росту. В середньому для досягнення гладкості необхідно від 5 до 8 сеансів з інтервалом в 4-6 тижнів.

Рекомендації по догляду після процедури

Лікарі-косметологи клініки «Леодерм» у Львові радять:

 • не застосовувати віск, депіляційні креми
 • не використовувати бритву після процедури;
 • відмовитися від походів до лазні, сауни і солярію на 2 наступні тижні;
 • влітку користуватись сонцезахисними кремами.

Пора забути про бабусині способи видалення волосся на ногах. Клініка «Леодерм» запрошує пройти лазерну епіляцію ніг у Львові. І раз та назавжди позбутись надокучливих процедур з воском,бритвою чи депілятором. Ваші ніжки завжди будуть бездоганні. Записуйтесь на прийом.

 

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, оцінка: 5,00 из 5)