+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А

Ексклюзивною особливістю методики є використання запатентованих одноразових насадок, які дозволяють не лише вирішувати різні за складністю косметичні проблеми обличчя та тіла, а й підтримувати належний рівень безпеки.

Вакуумна чистка обличчя HydraFacial допомагає вирішувати такі проблеми:

 • гіперпігментація;
 • акне;
 • постакне;
 • гіперкератоз;
 • набряклість;
 • розтяжки;
 • врослі волоски;
 • розширені пори;
 • «чорні цятки»;
 • проблеми старіння (антивіковий ефект)

Як це процедура вакуумної чистки обличчя?

Процедура гідропілінгу має три послідовні етапи, на яких задіюються всі вище зазначені процедури, а саме очищення, живлення та вплив вакууму.

Перший етап – це первинне очищення шкіри від забруднень, її загальне омолодження, вирівнювання рельєфу та усунення депігментації. Одночасно з очищенням верхніх шарів епідермісу відбувається зволоження шкіри з допомогою інтенсивних сироваток, що подаються безпосередньо через насадки. З допомогою вакууму підвищується тонус шкіри, покращується мікроциркуляція, досягається ефект ліфтингу.

На другому етапі відбувається більш глибоке очищення. Використання спеціальних сироваток розширює пори та пом’якшує вугрі та «чорні цятки» (комедони), які потім легко «витягуються» під дією вакууму, не залишаючи ранок на шкірі. Крім того, активні компоненти сироваток одночасно регулюють роботу сальних залоз, усувають запалення та дезінфікують шкіру, прискорюючи загоєння та відновлювальні процеси.

Третій етап повністю спрямований на живлення та захист шкіри. Через розширені пори в шкіру вприскуються живильні компоненти, антиоксиданти омолоджуючі сироватки, склад яких підбирає лікар з огляду на проблему, яку потрібно вирішити. В доповнення до сироваток можуть використовуватись маски, які також підбираються фахівцем.

В результаті процедури пори звужуються, шкіра освітлюється і сяє, виглядає здоровішою і молодшою. До того ж запускається процес регенерації клітин, усуваються дрібні зморшки та інші візуальні недоліки шкіри, спостерігається ліфтинг-ефект.

Тривалість однієї процедури від 30 до 60 хвилин.

HydraFacial не має вікових обмежень. Загальний курс лікування з допомогою вакуумної чистки обличчя триває від 5 до 10 сеансів залежно від складності косметичної проблеми, з якою ви прийшли. Однак, вакуумний пілінг можна використовувати одноразово, наприклад, для усунення «чорних цяток» і як регулярну косметичну процедуру для підтримання здоров’я і краси вашої шкіри.

Протипоказання для процедури:

 • сонячні опіки;
 • гостра стадія герпесу;
 • прийом препаратів, що впливають на згортання крові;
 • запальна форма акне 3-4 ступеня тяжкості;
 • дерматологічні захворювання (в зоні впливу).

Наш досвід і відгуки про HydraFacial, які ми чуємо від клієнток, свідчать про те, що процедура є комфортною, безболісною, а головне не залишає по собі видимих подразнень, так як це часто буває після класичного пілінгу.

Процедура HydraFacial у Львові в клініці «ЛеоДерм»

Клініка «ЛеоДерм» пропонує вам ексклюзивну процедуру глибокого очищення та миттєвого омолодження шкіри – HydraFacial у Львові. Процедура абсолютно нетравматична, не вимагає періоду реабілітації, на відміну від класичної «чистки» або хімічного пілінгу.

Клініка пропонує наступні послуги:

Косметичне очищення, що передбачає очищення пор, вирівнювання рельєфу та тону шкіри, зволоження. Це чудовий спосіб освіжити шкіру, усунути ознаки перевтоми та стресу.

Лікування проблемної шкіри, усунення акне та «чорних цяток» потребує більш глибокого очищення з застосуванням спеціальних косметичних засобів та вакуумної чистки. Після процедури не лишається ранок, подразнення та запалення.

Швидке омолодження шкіри без ін’єкцій та підтяжки. HydraFacial дозволяє не лише очистити шкіру від забруднень та усунути запальні процеси, а й наситити її живильними компонентами, антиоксидантами, пептидами, омолоджуючими сироватками, зокрема гіалуроновою кислотою.

Корекція пігментації. Сироватки, що використовуються для процедури, містять компоненти, що перешкоджають накопиченню пігменту меланіну в верхніх шарах дерми, відповідно, це не лише усуває наявні пігментні плями, а й запобігає їх утворенню в майбутньому.

Делікатне очищення та інтенсивне живлення дозволяють застосовувати HydraFacial для догляду за чутливою шкірою, що схильна до куперозу.

Для догляду за чоловічим обличчям ми використовуємо сироватки з більш високим вмістом кислот, які мають протизапальну і оновлюючу дію, запобігають виникненню подразнення.

Записатись на прийом до лікаря ви можете за контактними номерами телефонів. Клініка «ЛеоДерм» готова прийняти вас щодня, окрім неділі. Дзвоніть.

section image
Ціни
HydraFacial
Програма "Базова чистка"
1350 грн
Програма "Очищення"
1500 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук