Краса не потребує жертв. Краса потребує уваги!

Виглядати гарно на сьогоднішній день це вже не розкіш, а елементарна потреба. Краса починається з гарної та здорової шкіри. В нашій клініці ви отримаєте вичерпну консультацію по стану та проблематиці вашої шкіри та найоптимальнішими шляхами їх корекції.
Враховуючи Ваші побажання лікар косметолог запропонує методи реалізації мети візиту до косметолога. Іноді людина повністю собою задоволена, але ритм життя, шкідливі звички, втома та інші буденні проблеми відбиваються на зовнішньому вигляді і є потреба в додатковому професійному догляді за обличчям, що додасть свіжості, енергії шкірі і просто можливості відпочити та насолодитись приємними сеансами краси. Тут Вам можуть бути запропоновані програми догляду за шкірою по типу шкіри, проблемі, або просто експрес-процедури перед важливою подією в житті. Адже доглянута шкіра завжди вирізняється сяянням та свіжістю.   

 

Крім професійних косметологічних процедур в нашій клініці наявний великий спектр сучасних апаратних методик світових лідерів косметологічного обладнання.

Пропонуємо для Вас широкий спектр лікувальних та бюті-послуг, серед яких:

✓ Smas ліфтинг Ulthera
✓Мікроголковий радіоліфтинг -омолодження обличчя, корекція розтяжок на тілі за допомогою новітнього INMODE Triton
✓Лікування пігментації, видалення судин та фотоомолодження на інноваційній Lumecca INMODЕ
✓Контурна пластика
✓Лазерне шліфування обличчя
✓Лазерна епіляція
✓Пілінги
✓Атравматичні чистки на основі косметики ДМК
✓Корекція форм та об’єму тіла на апараті Icoone Laser
 
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (21 голосів, оцінка: 3,43 из 5)