Для найвибагливіших ми підготували нові програми професійної лінійки догляду за обличчям.

Абсорбуюча чорна маска для обличчя

Маску можна застосовувати в будь-якому віці і для будь-якого типу шкіри, включно для чутливої шкіри і шкіри ураженої акне. Має відновлюючу, заспокійливу і пом’якшуючу дію і, перш за все, рекомендується для використання після доглядів, що містять ефект відлущення або ж після пілінгів.

Вуглеводні, що є основною частиною цієї маски, мають здатність тверднути, утворюючи при цьому пластичну масу, і в поєднанні з компонентами льону і алое є справжніми прискорювачами клітинних процесів, мають заспокійливу і пом’якшуючу дію для шкіри і регенеруючу – для клітин.

Насіння льону містить, крім інших речовин, масло, рослинні клеї, глікозиди і ензими, які пом’якшують шкіру і мають заспокійливу дію.

Листя алое, разом з іншими компонентами, містять воду, смоли, ензими, вітаміни, амінокислоти, олігоелементи і атрахінон так званий алоїн, що є основною активною речовиною. Алое – чудовий природний відновник клітин, що володіє заспокійливими і тонізуючими властивостями і знімає подразнення.

 

Зміцнююча маска

Рекомендується для використання в програмах реабілітації після пластичних операцій, потужних пілінгів, при вираженому почервонінні шкіри, а також для спеціального догляду за сухою шкірою.

Ця маска містить водорослі, в яких міститься в 10 раз більше мікроелементів, ніж в наземних рослинах. Водорослі багаті полісахаридами, які вбирають зовнішню вологу, вступаючи в реакцію з протеїнами шкіри і утворюючи велику кількість гелю з оживляючою дією, що особливо відчувається при сухій і старіючої шкіри. Крім того, ці водорості містять вільні амінокислоти, йод в органічному і неорганічному поєднанні, алантоїн, вітамін С і мінеральні солі. Вуглеводи цих водоростей мають здатність тверднути з утворенням плівки або пластичної маси, яка надає певний тиск на зону нанесення маски  та сприяє проникненню активних речовин, нанесених раніше, а також зниження вторинних набряків після травм .

Завдяки високому вмісту хлорофілу в водоростях, відбувається сильне насичення шкіри киснем і пом’якшуючий ефект.

 

Маска з вітаміном С

Маска підходить для будь-якої шкіри обличчя в будь-якому віці, особливо, коли на обличчі виражені зморшки чи пігментні плями.

Маска на основі водоростей, містить природний вітамін С, отриманий із апельсинів і кропу. Варто виділити роль вітаміну С, який відбілює шкіру, а також діє проти вільних радикалів та поліпшує синтез колагену.

 

Маска для чутливої шкіри обличчя

Маска підходить для будь-якого типу шкіри, особливо для догляду за чутливою шкірою. Завдяки своєму складу може застосовуватись в будь-якому віці. Рекомендується для емоційних людей, а також при куперозі.

Маска на основі водоростей, містить екстракт вівса. Овес добре впливає на та чутливу шкіру, а також багатий вітамінами. Швидке вбирання в шкіру активних речовин відбувається за рахунок властивого маскам ефекту оклюзії.

 

Зволожуюча маска для обличчя

Може використовуватись для будь-якого типу шкіри, особливо для сухої та зневодненої. Ефективно діє у випадках сильного подразнення шкіри: після масажу, видалення вугрів. Знімає почервоніння та освіжає шкіру.

Маска відновлює водний баланс. Містить багато зволожуючих речовин. Чинить тиск на обличчя, чим сприяє проникненню активних речовин, нанесених на поверхню шкіри.

 

Регенеруюча маска

Маска має відновлюючу, заспокійливу і пом’якшуючу дію і, перш за все, рекомедується застотосовуватись після доглядів, які містять відлущуючі компоненти або після пілінгів. Її можна застосовувати в будь-якому віці для будь-якого типу шкіри, включно чутливу та уражену акне.

Вуглеводні, основні складові цієї маски, мають здатність тверднути, утворюючи при цьому пластичну масу, і в поєднанні з компонентами льону і алое є справжніми прискорювачами клітинних процесів, мають заспокійливу і пом’якшуючу дію дію для шкіри і регенеруючу – для клітин. Насіння льону містить, крім інших речовин, масло, рослинні клеї, глікозиди і ензими, розм’якшуючі шкіру і виявляють заспокійливу і пом’якшувальну дію.

Листя алое, поряд з іншими компонентами, містить воду, смоли, ензими, вітаміни, амінокислоти, олігоелементи і атрахінон так званий алоїн, що є основною активною речовиною. Алое – чудовий природний відновник клітин, що володіє заспокійливими і тонізуючими властивостями іподразнення.

 

Маска тонізуюча

Завдяки своїй підтягуючій і заспокійливій дії ця маска рекомендується для застосування після доглядів, в склад яких входять активні речовини, які зміцнюють шкіру обличчя.

Основна складова цієї маски – вуглеводи, мають здатність затвердівати з утворенням пластичної маси. В сумуші з компонентами, отриманих з плодів ківі і макових зернят, вони перетворюються в стимулятор клітинної діяльності, який збагачує шкіру вітамінами, мінералами і антиоксидантами, а також освіжає, заспокоює і зміцнює її.

Екстракт плодів ківі (Actinidia chinensis) родом з Південно-Східної Азії, де в дикому вигляді росте в природних умовах. Його плоди – одні з найбільш багатих на вітамін С (містять удвічі більше, ніж апельсини). Це прекрасне джерело бетакаротину, потужних антиоксидантів, протеїнів і олігоелементи. Насіння маку (Papaver rhoeas) містять велику кількість масла.

 

Маска антиоксидантна, тонізуюча з ягодами годжі

Рекомендується для шкіри з першими ознаками старіння.

Маска на базі морських водоростей з карбогідратами, які здатні ущільнуватись і формувати плівку, яка чинить певний тиск на зону нанесення, що сприяє проникненню раніше нанесених активних компонентів і компонентів самої маски.

Містить естракт ягоди годжі та насіння кіноа. Суміш цих компонентів тонізує і зміцнює шкіру, має антиоксидантний і заспокійливий ефект.

 

Очищуючий догляд Purifying Cosmetic Dronе Technology очищення і детокс ефект

Purifying – це ексклюзивний б’юті план по догляду за обличчям на революційному рівні, завдяки доставці чистого кисню в кожну клітину шкіри за принципом дрону.

Очищуючий догляд – це більше, ніж очищення. Це інноваційний догляд, який очищує шкіру на всіх рівнях без застосування апаратів. Зверху видаляється поверхневе забруднення, що полегшую видалення камедонів. Всередині: детокс в клітинах, оксигенація і енергізація, пролонгується життя клітини, що дозволяє їй виконувати свої функції на 100%.

Очищуючий догляд поєднує медичні технології та професійну косметику з метою насичення киснем і очищення шкіри обличчя, дозволяючи їй дихати.

Проведення процедури:

Фаза 1. Детокс

Інноваційний хімічний пілінг на основі FUTURE PEEL і протеїну шовку.

Фаза 2. Очищення і відкриття пор

Насичена емульсія, в основі якої інноваційна техніка OPEN PORE – революція в гігієні обличчя.

Фаза 3. Оксигенація

Маска на основі ACTIVE OXYGEN i D-RIBOSE.

Фаза 4. Енергізація – Дрон технологія

“Розумна” сироватка на основі CHLORELLA DRON-TECH, D+E CELL COMPLEX i OXY-MOVER.

Фаза 5. Зміцнююча маска

Альгінантна маска на основі морських водоростей і ментолу. Має інтенсивний охолоджуючий ефект, заспокоює шкіру і закриває пори.

Фаза 6. Зволоження та оксигенація

Зволожуючий і насичений киснем крем на основі D-RIBOSE і гіалуронової кислоти.

 

Ціни на професійний догляд за обличчям

Casmara

Casmara "Purifying" ефект очищення і детокс 1200
Антивіковий, підтримуючий догляд Casmara "Ocean Miracle "1650
Відбілюючий догляд Casmara "Nacar"2600
Антиоксидантний та зволожуючий догляд Casmara "Goji"1300
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, оцінка: 4,50 из 5)