1Жодну жінку не можна звинуватити у тому, що вона хоче виглядати молодою і доглянутою в будь-якому віці. Саме тому прагнення зберегти молодість якомога довше актуальне в усі часи. В давнину жінки приймали ванни з молоком і робили екзотичні маски для обличчя. В наш час на перший план вийшла косметологія, і вона розвивається шаленими темпами, адже навіть кругова підтяжка обличчя – це вчорашній день. Сьогодні красуні взяли на озброєння фракційне омолодження обличчя та шиї.

«Друге дихання» вашої шкіри – фракційне лазерне шліфування шкіри в клініці «ЛеоДерм»

Фракційне омолодження шкіри дозволяє досягти колосального ефекту без скальпеля і необхідності на довго переривати свій звичний ритм життя. Це нове покоління лазерного шліфування обличчя і від тепер воно доступне у Львові.

Тільки поєднання аблятивного і неаблятивного методу лазерного шліфування шкіри, фракційної та площинної насадки  дозволяє отримати дійсно бездоганні результати! Фракційне омолодження є ідеальним рішенням більшості проблем шкіри.

Проте, інколи, певні ділянки шкіри із глибокими зморшками, рубцями, глибоким постакне, розтяжками вимагає додаткової опції у вигляді площинного аблятивного шліфування. Адже фракційне шліфування – це точкове селективне пошкодження шкіри із пропуском ділянок здорової шкіри, яке і дасть в наступному епітелізацію всієї обробленої ділянки. А абляційне шліфування – це корекція повна корекція шкіри в обраній ділянці для контрольованої шліфовки глибоких проблем. Наявність двох насадок дозволяє перекрити повний спектр дерматологічних та естетичних проблем рельєфу шкіри.

Жодної фальші, адже результат ви бачитимете своїми очима. Дрібні зморшки зникають практично одразу, а за кілька днів після процедури омолодження лазером суттєво розгладжуються глибокі зморшки, підтягується овал обличчя, звужуються пори, шкіра сяє. І головне – процес омолодження відбувається абсолютно природно!

За кулісами: в чому секрет фракційного омолодження шкіри?

omolodzhennyeВесь секрет успіху фракційного омолодження шкіри – це спеціальний лазер, який вибірково впливає на окремі ділянки шкіри, провокуючи природне вироблення колагену та еластину.

Крім цього, правильно сфокусований вплив лазеру стимулює мікроциркуляцію в глибинних шарах шкіри та поліпшує потік лімфи, прискорюючи метаболізм та природні процеси відновлення

Шліфування шкіри лазером настільки делікатне, що його можна застосовувати для зони навколо очей (одвічна проблема жінок – «гусячі лапки» просто зникнуть) та для зони декольте.

Отже, підсумуємо переваги омолодження фракційним лазером:

  1. Ефективно. Лазер вибірково впливає на проблемні ділянки шкіри. А оскільки глибину проникнення лазерного променю можна контролювати, то фракційне омолодження шкіри можна використовувати на таких делікатних ділянках, як шкіра навколо очей і декольте.
  2. Короткий період реабілітації, який триває всього кілька днів, після чого ви зможете повернутися до звичайного життя.

Лікарі клініки «ЛеоДерм» рекомендують лазерне фракційне омолодження шкіри, якщо ви:

  • бажаєте усунути зморшки на обличчі, шиї, зоні декольте;
  • мрієте раз і назавжди усунути сліди від вугрів та акне
  • хочете позбавитись від «гусячих лапок» навколо очей;
  • хочете повернути молодість своїм рукам;
  • мрієте позбутись рубців;
  • бажаєте вирівняти рельєф шкіри обличчя.

Без зайвої реклами про результати фракційного омолодження шкіри

protsesРезультат лазерного шліфування обличчя – стійкий, тривалий і посилюється з часом. Адже процес вироблення колагену і еластину, активований лазером, практично безперервний.

Проте, перші позитивні зміни ви помітите вже після першого сеансу шліфування: поступово зникають зморшки, «гусячі лапки»,рубці постакне, звужуються пори, шкіра стає більш пружною і гладкою, набуває більш здорового кольору та внутрішнього сяйва, змінюється контур обличчя.

Максимальний ефект досягається через 3-5 сеансів з періодичністю 3-4 тижні. Пройшовши повний курс, ви помолодшаєте років на 10, запевняємо!

Відгуки про фракційне омолодження шкіри від професійних косметологів

Відгуки про фракційне омолодження від професійних косметологів та їх клієнтів говорять про те, що на сьогоднішній день ця процедура є найбільш ефективним і безпечним способом боротьби зі старінням шкіри.  Це чудова альтернатива підтяжці обличчя, до того ж шліфування шкіри лазером має значно довший і стійкіший ефект.

Клініка «Леодерм» запрошує до себе жінок, які б хотіли на собі відчути позитивний вплив нового виду омолодження. Приходьте, ви не пошкодуєте!

Ціни на лазерне шліфування шкіри

При замовленні послуги консультація лікаря та діагностика шкіри БЕЗКОШТОВНІ!

Обличчя4500
Чоло 2000
Верхня повіка1600
Зона навколо очей2500
Щоки3000
Ніс1500
Верхня губа1000
Зона навколо губ2500
Підборіддя1200
Шия3000
Декольте3500
Плечі4500
Спина9000
Руки 1ст4000
Руки 2 ст8000
Кисті рук2500
Живіт 1 ст4000
Живіт 2 ст6000
Сідниці5600
Обличчя + шия6500
Обличчя + шия+ декольте9000
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (16 голосів, оцінка: 4,56 из 5)