В перекладі з грецької «келоїдний» означає «схожий на пухлину». Це визначення якнайкраще характеризує келоїдні рубці. Вони утворюються на місцях глибоких ран, сильних опіків. Крім абсолютно неестетичного зовнішнього вигляду, такі рубці мають властивість розростатись за межі рани. Ззовні вони схожі на некрасиві нарости червоного або синього кольору з чітко окресленими межами.

Все це приносить неабиякий дискомфорт і змушує комплексувати, адже далеко не завжди шрам можна прикрити одягом. Клініка «Леодерм» у Львові пропонує вирішення даної проблеми – лазерне лікування келоїдних рубців.

Та, перш, ніж говорити про терапію, розглянемо, якими бувають келоїдні шрами.

Рубці поділяють в залежності від їх «віку». Молодими шрами вважаються до 5 років. Вони мають яскраво-червоний або синюшний колір та гладку натягнуту поверхню і продовжують розростатися. У старих рубців колір менш насичений, поверхня дещо зморшкувата, ріст новоутворення припиняється.

Лазерне лікування келоїдних рубців

В інтернеті часто можна зустріти питання: «Як позбутися келоїдних рубців?» Клініка «Леодерм» у Львові пропонує ефективний спосіб видалення келоїдних рубців лазером.  Сучасний надточний лазер Asclepion MCL 31 Dermablate, імпульсно впливаючи на проблемні ділянки, вирівнює шрами різного походження та глибини. Вплив лазерного променя стимулює природне вироблення нових клітин шкіри, паралельно, безпечно видаляючи старі нашарування епідермісу. Подібна процедура називається мікродермобразією з її допомогою можна легко та безпечно пошарово усунути рубцеву тканину.keloid

В клініці «ЛеоДерм» широко застосовується фракційне лазерне шліфування для лікування рубців. Ця методика розбиває лазерний промінь на дрібні потоки, які впливають на конкретно визначені ділянки рубцевої тканини, що значно пришвидшує процес її обробки та ефективність процедури. Якщо систематизувати всі переваги ербієнового лазера, то ми отримаємо:

  1. Можливість регулювання лазерного променя: площі та глибини проникнення під шкіру. Це означає, що здорова шкіра навколо рубця ні в якому разі не буде пошкоджена.
  2. Ербієновим лазером можна здійснити обробку практично будь-якого рубця незалежно від його форми, розміру та місця розташування;
  3. Лазерний промінь має антисептичний ефект, тобто одночасно з обробкою ділянки відбувається її обеззараження, що виключає виникнення запального процесу.

Іншими словами, фракційне шліфування дозволяє діяти максимально ефективно! Пацієнти, як вже пройшли процедуру лазерного шліфування в клініці «Леодерм» надзвичайно задоволені результатом.

Підготовка до лазерного шліфування келоїдних рубців у Львові в клініці «Леодерм»

Підготовка до процедури лазерного шліфування починається з консультації  косметолога клініки «Леодерм», в ході якої буде визначено чи не маєте ви протипоказань та алергії.

Що стосується безпосередньо вашої підготовки, перед процедурою видалення келоїдного рубця вам необхідно припинити візити в солярій за 1-2 місяці до першого сеансу. Також обов’язково повідомте лікаря, якщо приймаєте якісь медикаментозні препарати.

Як проходить процедура видалення келоїдного рубця лазером?

Видалення рубців до і післяСпочатку лікар обробляє ділянку, на яку буде впливати лазер спеціальним м’яким гелем та очисним лосьйоном. Після цього проводиться місцева анестезія, яка підбирається індивідуально під кожного пацієнта.

Перед процедурою вам обов’язково вдягнуть темні захисні окуляри. Сам процес видалення триває 30-60хв. залежно від площі оброблюваної ділянки та глибини рубця. Шрам видаляється пошарово. Після видалення верхнього шару анестезуючий гель наноситься повторно. Процедура повторюється шар за шаром, поки лікар не видалить всі пошкоджені ділянки шкіри і не досягне потрібного ефекту.

Процес  фракційного лазерного шліфування рубців абсолютно безпечний і не провокує появи запальних процесів.

Відновлення після лазерного шліфування келоїдних рубців

Видалення шрамівПісля закінчення сеансу з’являється набряк та відчуття дискомфорту, шкіра червоніє. Ці прояви можуть зберігатися до 2-3 діб. Процес відновлення після лазерного шліфування триває від 2 тижнів до 1,5 місяця. В цей період необхідно уникати сонця (користуватись сонцезахисними кремами), не проходити пілінги, не відвідувати солярій, сауну, басейн.

Лазерне видалення келоїдних рубців має ряд протипоказань:

  • цукровий діабет
  • епілепсія;
  • захворювання шкіри в гострій фазі;
  • псоріаз;
  • період вагітності та годування груддю;

Метод лікування келоїдних рубців лазером дозволяє досягти видимих результатів вже після 1го сеансу. Після 1-3 сеансів помітне зменшення шрамів на 50-80% . Тому не зволікайте і записуйтесь на первинну консультацію в клініку «Леодерм». Ми допоможемо вам позбутись набридливих шрамів всього за кілька сеансів.

 

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, оцінка: 4,40 из 5)