Досить часто родимки додають образу певної пікантності та довершеності, але частіше, в повсякденному житті, вони лише заважають. Їх можна легко пошкодити, подряпати одягом чи зачепити бритвою. Крім безперечно неприємних відчуттів, пошкодження родинки може привести до серйозних проблем зі здоров’ям. До того ж родимки не завжди виглядають привабливо і змушують соромитися свого вигляду, особливо, якщо великі родимі плями розташовані на обличчі. Що вже казати про такі новоутворення на шкірі, як бородавки або папіломи, їх точно не можна назвати окрасою зовнішності.

Саме тому лазерне видалення новоутворень шкіри – питання завжди актуальне. Це одне з завдань, які виконують працівники клініки «ЛеоДерм» у Львові.

Лазерне видалення родимок та бородавок. Швидко, безболісно, естетично

Видалення родимок на обличчіДо появи лазеру для видалення бородавок і родимок в косметології використовувались досить «жорсткі», тобто суто хірургічні методи. Самі розумієте, що такий вид процедур не підходить для видалення родимок на обличчі, адже є великий ризик, що утвориться шрам. Лазерне видалення шкірних новоутворень гарантує, що після процедури жодних слідів не лишиться.

Видалення родимки лазером займає лише кілька секунд. Невеликі новоутворення знімають пошарово за одне відвідування лікаря. Великі родимі плями усуваються за кілька сеансів, а між процедурами роблять перерви в кілька тижнів.

Лазерне видалення бородавок практично не має протипоказань, що ж стосується родимок, то перед процедурою необхідно обов’язково пройти дерматоскопічне обстеження (це можна зробити безпосередньо в клініці «ЛеоДерм»). Він оцінить стан родимки та відсутність чи наявність протипоказань до видалення.

Переваги  лазерного видалення родимок та бородавок

 1. Абсолютно безпечно. Завдяки надзвичайній точності обладнання та професійності лікарів, лазер впливає лише на новоутворення, не завдаючи опіків здоровій шкірі.Лазерне видалення родимки до і після
 2. Швидко. На видалення одного новоутворення необхідно всього декілька секунд. Одночасно з видаленням лазер коагулює судини.
 3. Швидке відновлення. Одразу після процедури ви зможете спокійно йти додому. Спеціального догляду після процедури також не потрібно.
 4. Немає вікових обмежень.
 5. Універсальний варіант. Лазер можна використовувати на будь-яких ділянках шкіри та практично для будь-якого типу новоутворень, зокрема для безпечного видалення бородавок на обличчі та руках.
 6. Відсутність пігментації. Ви можете не хвилюватись про те, що у майбутньому місце, де був невус або бородавка  залишиться червона пляма, це абсолютно виключено.

Коли варто звернути увагу на стан родимки?

Ми вже згадували, що ушкоджена родимка може становити серйозну небезпеку для здоров’я людини, зокрема, на її основі може розвинутись злоякісна меланома. Тому лікарі клініки «Леодерм» радять періодично перевіряти стан своїх родимих плям, та в разі необхідності, звертатись до спеціаліста. Варто записатись на прийом до дерматолога клініки, якщо родимка:Лазерне видалення бородавки

 • збільшилась в розмірах та має нечіткі краї;
 • асиметрична та неоднорідна;
 • завдає дискомфорту: свербіж, подразнення, біль;
 • змінила колір;
 • була випадково травмована.

Звичайно, для того, щоб видалити родимку лазером не обов’язково, щоб вона проявляла тривожні симптоми. Можливо, новоутворення викликає у вас психологічний дискомфорт, і ви давно мрієте позбутись від непривабливого невусу чи бородавки. Клініка «ЛеоДерм» пропонує вам записатись на попередню консультацію дерматолога та безпосередньо на процедуру лазерного видалення родинки, бородавки чи папіломи. Ми завжди раді допомогти вам у питання збереження краси та здоров’я. Приходьте!

 

Лазерне видалення родимок 1 ступеня від 990 грн
Лазерне видалення родимок 2 ступеня від 1090 грн
Лазерне видалення родимок 3 ступеня від 1290 грн
Лазерне видалення родимок 4 ступеня від 1550 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (58 голосів, оцінка: 3,60 из 5)