Кожен хоче виглядати молодим та привабливим, але часто недоліки нашої шкіри змушують нас соромитися свого вигляду. Проте, вікові зміни шкіри, рубці, шрами та стриї після вагітності, вугрові рубці на обличчі – все це, так чи інакше, трапляється з кожним. «Чудо-креми» з журнальних сторінок далеко не завжди можуть реально вирішити проблему, тому варто подумати про інші варіанти, зокрема, за допомогою сучасних досягнень дерматології та косметології.

Лазерне видалення рубців та шрамів – що варто знати про технологію

Лазерна корекція шкіри проводиться на основі теплової дії лазера безпосередньо на потрібну ділянку. Тому лазерне видалення розтяжок або шрамів та рубців на обличчі та інших частинах тіла абсолютно безпечне для решти організму.Видалення рубця лазером

Контакт відбувається поверхнево, оскільки лазерний промінь не діє вглиб тканин.

В косметичній медицині лазерне видалення рубця відбувається за допомогою ербієвого лазера. Він є універсальним, оскільки діє не лише на дефекти шкіри, але й покращує її стан в цілому. Ербієвий лазер діє на шкіру з філігранною точністю – до 1 мкм. Внаслідок такого випромінювання запускається регенерація клітин та випаровується вода.

Дія лазера – низькочастотна, це означає, що здорові клітини не зачіпаються та не відбувається пігментація. Недоліком ербієвого лазера є те, що його можна використовувати не з усіма типами рубців та шрамів, а саме келоїдних рубців.

Варто чи ні – питання не риторичне

Проходити цю косметичну процедуру чи ні – особиста справа кожного, проте зазначимо, що лазерне видалення рубців від прищів або розтяжок абсолютно безпечне і ефективне за умови правильного підбору техніки/технології та професійного підходу.Лазерне видалення грамів до і після

Плюси технології в тому, що вона дозволяє:

  • легко і швидко досягти бажаного ефекту;
  • не потребує спеціальної підготовки, дієти і т.д., тому людина повертається до звичного ритму життя вже через кілька годин;
  • ефективна для будь-яких типів шкіри і зони (декольте, обличчя, руки, стегна – застосовується будь-де);
  • результат можна побачити вже після першого сеансу.

Лазерне видалення шрамів – індивідуальний підхід

Попри всі позитивні сторони, лазерне видалення має певні протипоказання. А саме його не застосовують онкохворим, пацієнтам з цукровим діабетом, хворим на псоріаз в прогресуючій стадії та кістозно-вугрову хворобу. Також лазерні косметичні процедури не застосовують, коли є запальні процеси на шкірі, дерматити, погане згортання крові та в період вагітності.Лазерне видалення розтяжок до і після

Щодо останнього – то лазерне видалення розтяжок на грудях можливе лише після повного завершення грудного вигодовування, коли гормональні зміни в жіночому організмі повністю завершені.

Має свої особливості лазерне видалення рубців постакне. Їх усунення передбачає використання цілого комплексу заходів, що індивідуально підбираються лікарем.

Якщо ви бажаєте дізнатись скільки коштує лазерне видалення рубців та як швидко та ефективно позбутись цієї проблеми зверніться в клініку «ЛеоДерм» у Львові. Ми будемо раді вам допомогти!

Видалення шрамів: ціна

Лазерне шліфування рубця (1см2) 500 грн
Лазерне шліфування розтяжок 10х10см 2400 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (56 голосів, оцінка: 3,64 из 5)