Біоревіталізація LINERASE 

Препарати LineErase дуже ефективні та універсальні. LineErase – це Гетерологічний колаген I типу призначений для глибокої відновлювальної терапії вікових змін шкіри, а також лікування атрофічних рубців. В основі його роботи – стимуляція вироблення колагену шляхом впливу на фібробласти.

Колаген Linerase має сертифікацію FDA і вже протягом 30 років успішно використовується в дерматології, стоматології і поряд з пластичної та судинної хірургією в лікуванні шкірних виразок, відкритих ран, шрамів і пролежнів.  Препарат  ідеально дифузує в тканинах і підходить для введення по кістковому краю, ефективно усуваючи недосконалості. Препарат абсолютно безпечний і не викликає гістологічних пошкоджень, має відмінну клінічну ефективність і дає результат вже після першої процедури.

LINERASE COLLAGEN  призначений для найбільш чутливих ділянок обличчя і всього тіла. LinErase створює нові умови для відновлення дерми та її колагенових волокон, покращення щільності, еластичності та загального стану шкіри.

LINERASE HYDRO – розчин на основі низькомолекулярної гіалуронової кислоти та  амінокислот, здатний ремоделювати та заповнювати клітинний матрикс. Препарат значно покращує структуру шкіри і забезпечує необхідне зволоження. Препарат стимулює утворення фібробластів. Гіалуронова кислота активує фібробласти і сприяє виробленню колагену.

 

Linerase колаген 5 мл5000
Linerase колаген 5 мл + hydro6500

 

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки оцінок немає)