LPG масаж обличчя – це чудовий спосіб безболісно та швидко підвищити тонус шкіри, зменшити зморшки, усунути набряки та в’ялість! Після процедури ви буде виглядати так, ніби повернулись з тривалої відпустки – відпочилою, доглянутою і сяючою.

LPG-масаж обличчя (ендермоліфт, ліфтмасаж)  – це поки єдиний метод апаратного вакуумного масажу, ефективність якого підтверджена FDA – найавторитетнішою системою сертифікації медичних виробів і технологій. Фактично, це справжня безопераційна підтяжка обличчя і професійний нетравматичний ліфтинг.

Апаратний LPG-масаж обличчя в цифрах

За спостереженнями лікарів після проходження повного курсу апаратного вакуумного масажу спостерігається:

 • 34% зменшення зморшок і на 23% зменшення їх глибини;
 • 48% менше підшкірного жиру;
 • 20% ефективніший «ліфтинг»;
 • 60% більше природної пружності шкіри;
 • в 6 разів краще насичення шкіри киснем;
 • в 5 разів ефективніше виведення шкідливих речовин за рахунок прискорення природного метаболізму.

Принцип дії апаратного масажу обличчя

LPG масаж – це апаратна методика механічного впливу на всі шари шкіри, включаючи найглибші, для її проведення необхідне спеціалізоване обладнання, яке є в клініці «Леодерм» у Львові.

Апарат для LPG масажу має дві насадки (маніпули) для масажу тіла та масажу обличчя. Вони не є взаємозамінними, оскільки мають різні принципи дії. Під час апаратного масажу насадка для обличчя зa допомогою вакууму втягує невеличку ділянку шкіри в спеціальну порожнину та м’яко масажує її. Втягування відбуваються з певною частотою – від 4 до 16 за 1 секунду.

Що дає LPG масаж?

Позитивних змін від вакуумного масажу досить багато.

Механічний вплив на підшкірні жирові клітини сприяє їх природньому руйнуванню. Особливо такий вплив ефективний в зоні обличчя, шиї та декольте.LPG масаж до та після

Крім того, під час процедури активізується природній процес вироблення колагену, тим самим, повертаючи шкірі пружність та еластичність.

Масажні рухи покращують кровопостачання шкіри, що не лише допомагає виводити з організму шкідливі речовини, а й зменшує набряклість та повертає вашій шкірі рум’янець та свіжість.

Впливаючи на різні рецептори, ліфтмасаж покращує роботу мімічних м’язів.

Як і будь-який інший масаж, апаратний масаж має антистресову дію на організм.

Показання для LPG масажу

Випробуйте на собі неперевершений вплив LPG масажу! Тепер це можна зробити і у Львові, адже в клініці «Леодерм» є все необхідне обладнання та досвідчені лікарі, які знають, як створювати красу. Приходьте, якщо ви хочете:

 • зробити більш чітким контур обличчя;
 • усунути обвислість шкіри, яка з’являється з віком;
 • повернути пружність та природню щільність шкіри;
 • усунути підшкірний жир на обличчі, шиї та декольте;
 • зробити менш виразними мімічні зморшки;
 • позбутись подвійного підборіддя;
 • зменшити набряки, усунути синці.

Як проходить LPG масаж в клініці «Леодерм»?

GUINOT_HydradermieВсе, що потрібно від пацієнта – це зручно розміститись на кушетці. Далі лікар по черзі обробляє найбільш проблемні ділянки. На кожну зону відводиться 10-15 хвилин, однак, якщо лікар вирішить, що певній ділянці потрібно приділити більше уваги, процедура може бути довшою.

Після LPG масажу може спостерігатися невеликий набряк та почервоніння, але за добу вони повністю зникнуть, до того ж такий масаж не потребує додаткового догляду після процедури.

Повний курс апаратного масажу, який забезпечує довготривалий ефект становить від 10 до 20 процедур. Тривалість курсу залежить від косметичних недоліків, з якими ви прийшли до лікаря, їх глибини, а також індивідуальних особливостей. Рекомендована частота сеансів – 2 рази на тиждень.

Протипоказання до LPG масажу

Перш, ніж проходити процедуру апаратного масажу, ви обов’язково маєте пройти первинну консультацію у лікаря клініки, під час якої він визначить зони впливу, а також наявність або відсутність протипоказань до вакуумного масажу обличчя. До протипоказань для LPG масажу відносяться:

 • онкологія;
 • доброякісні новоутворення на обличчі та шиї;
 • патології судин;
 • гіпертонія;
 • захворювання крові, що впливають на процес її згортання;
 • вагітність та лактація;
 • хронічні захворювання в стадії загострення.

Сумісність з іншими косметологічними процедурами

Не бажаним є поєднання LPG масажу з контурною пластикою, ботулінотерапією, оскільки інтенсивний вплив на шкіру та посилення кровообігу, яке спричиняє вакуумний масаж, прискорює розсмоктування препаратів, введених в шкіру.

LPG масаж у Львові в «Леодерм»

Пройти повний курс LPG масажу у Львові ви можете в клініці «Леодерм». Записатись на первинну консультацію до лікаря ви зможете за контактними номерами телефонів. Під час огляду лікар визначить зони, які потребують інтенсивного косметичного впливу, а також тривалість курсу апаратного масажу. Також він відповість на всі питання стосовно процедури та детально пояснить процес.

Дозвольте собі бути красивою, подзвоніть в клініку «Леодерм».

Ціни на  LPG масаж

Обличчя500 грн
Зона навколо очей150 грн
Підборіддя180 грн
Шия200 грн
Декольте250 грн
Обличчя+підборіддя500 грн
Обличчя+догляд500 грн
Обличчя+шия550 грн
Обличчя+шия+декольте600 грн
Підборіддя+шия380 грн
Підборіддя+шия+декольте630 грн
Шия+декольте450 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, оцінка: 5,00 из 5)