Чи можливо зменшити кількість зморшок, підтягнути  овал обличчя, вирівняти колір, звузити пори, підвищити еластичність та пружність шкіри без ін’єкцій? – Так.

Радіоліфтинг обличчя – це омолодження шкіри без ін’єкцій та хірургічного втручання. Результатом радіоліфтингу є зменшення кількості зморшок, вирівнювання текстури та кольору шкіри, звуження пор, підтяжка овалу обличчя, підвищення пружності та еластичності, зменшення глибини носо-губної та носослізної борозд, зменшення кількості «гусячих лапок» навколо очей. Перші ефекти процедури є видимими вже відразу після проведення, однак з часом ефект накопичується і стає дедалі кращим.

Як працює радіоліфтинг?

Механізм дії радіоліфтингу – стимуляція синтезу молодого колагену та еластину, основного шкірного каркасу, шляхом селективного прогріву дерми, де і зосереджені основні цільові волокна.RF ліфтинг

В нашій клініці Леодерм радіоліфтинг проводяться на апараті Trio I SHAPE  Sybaritic, Inc., (США) який має передові “iSmart програми” на ринку краси та здоров’я.

TrioISHAPE, на відміну від попередників розповсюджує радіочастотну енергію не на всю глибину шкіри та тканин пацієнта, а тільки вибірково, на рівень, де залягає колаген. Таким чином, не відбувається непотрібного перевантаження організму. В ході процедури RF- ліфтингу здійснюється делікатний, разом з тим, потужний прогрів середнього шару шкіри, за рахунок чого розтягнуті та пошкодженні в результаті старіння волокна колагену, знову скручуються та реорганізуються, повертаючись до свого «юного» стану. Підтягується овал обличчя, розгладжуються зморшки, нівелюється «маска втоми». Обличчя набуває свіжого та «виспаного» вигляду.

Лікування має накопичувальний ефект, як правило, до 4-ї процедури Ви отримуєте чітко видимі результати.

Як переноситься процедура?

Процедура є абсолютно безболісна та всі пацієнти відмічають її як приємну. Тривалість – 20-30 хв для обличчя, 40-60 хв ділянки обличчя, шиї, декольте.

Для кого підходить RF-ліфтинг?

Методика ідеально підходить людям, які прагнуть омолодження, підтягнути овал обличчя, покращити якість шкіри, зменшити кількість зморшок, але ще не готові до пластичної операції, або складніших ін’єкційних методик.

Який курс процедур?

Курс радіоліфтингу обличчя (шия, декольте) включає від 4-ох до 8-ми процедур з інтервалом 7-14 днів.Радіоліфтинг у Львові

Важливо враховувати, що максимальний ефект буде досягнутий на добре зволоженій шкірі. Тому посилити його можна, комбінуючи з процедурами біоревіталізації або редермалізації, препаратами на основі гіалуронової кислоти. Також суттєвим вкладом в покращення результатів будуть процедури професійного догляду за шкірою зі зволожуючим та ліфтинговим ефектом.

Ефект є накопичувальним з покращенням стану шкіри ще впродовж 2-х місяців після проведення останньої процедури. Насолоджуватись результатом курсу процедур Ви зможете ще до 2х років. 

Кому не можна проводити радіоліфтинг?

 • вагітним;
 • людям з онкозахворюваннями, аутоімунними захворюваннями, складними ендокринними патологіями;
 • при порушенні цілісності шкіри в місцях проведення процедури;
 • людям з металевими імплантами.

Переваги радіоліфтингу:

 • неінвазивно та нетравматично;Безопераційна підтяжка обличчя
 • не потребує знеболення;
 • не потребує спеціальної підготовки;
 • миттєвий результат із накопичувальним ефектом;
 • покращення якості шкіри;
 • безпечність;
 • приємні відчуття;
 • процедура обідньої перерви;
 • не залежить від сезону;
 • повна сумісність та взаємопосилюючий ефект з іншими косметологічними процедурами.

Важливою перевагою радіоліфтингу є те, що він запускає механізми омолодження за рахунок стимуляції власних ресурсів шкіри, а не введення чужорідних речовин. Це означає, що процедури не мають синдрому відміни – погіршення стану після відміни.

Ціна на радіоліфтинг

Обличчя (все)950 грн
Середня третина обличчя (скулові дуги+носогубні зморшки)600 грн
Нижня третина обличчя (підборіддя, овал)650 грн
Чоло
350 грн
Зона навколо очей350 грн
Скулові дуги350 грн
Носогубні зморшки350 грн
Овал обличчя550 грн
Шия380 грн
Декольте450 грн
Обличчя+шия1230 грн
Шия+декольте680 грн
Обличчя+шия+декольте1450 грн
Курс процедур радіоліфтингу обличчя (4 процедури)3050 грн
Курс процедур радіоліфтингу обличчя+ шия (4 процедури)3800 грн