Дізнатись про ІННОВАЦІЙНИЙ Мікроголковий радіоліфтинг Morpheus INMODE

Чи можливо зменшити кількість зморшок, підтягнути  овал обличчя, вирівняти колір, звузити пори, підвищити еластичність та пружність шкіри без ін’єкцій? – Так.

Радіоліфтинг обличчя – це омолодження шкіри без ін’єкцій та хірургічного втручання. Результатом радіоліфтингу є зменшення кількості зморшок, вирівнювання текстури та кольору шкіри, звуження пор, підтяжка овалу обличчя, підвищення пружності та еластичності, зменшення глибини носо-губної та носослізної борозд, зменшення кількості «гусячих лапок» навколо очей. Перші ефекти процедури є видимими вже відразу після проведення, однак з часом ефект накопичується і стає дедалі кращим.

Як працює радіоліфтинг?

Механізм дії радіоліфтингу – стимуляція синтезу молодого колагену та еластину, основного шкірного каркасу, шляхом селективного прогріву дерми, де і зосереджені основні цільові волокна.RF ліфтинг

В нашій клініці Леодерм радіоліфтинг проводяться на апараті Trio I SHAPE  Sybaritic, Inc., (США) який має передові “iSmart програми” на ринку краси та здоров’я.

TrioISHAPE, на відміну від попередників розповсюджує радіочастотну енергію не на всю глибину шкіри та тканин пацієнта, а тільки вибірково, на рівень, де залягає колаген. Таким чином, не відбувається непотрібного перевантаження організму. В ході процедури RF- ліфтингу здійснюється делікатний, разом з тим, потужний прогрів середнього шару шкіри, за рахунок чого розтягнуті та пошкодженні в результаті старіння волокна колагену, знову скручуються та реорганізуються, повертаючись до свого «юного» стану. Підтягується овал обличчя, розгладжуються зморшки, нівелюється «маска втоми». Обличчя набуває свіжого та «виспаного» вигляду.

Лікування має накопичувальний ефект, як правило, до 4-ї процедури Ви отримуєте чітко видимі результати.

Як переноситься процедура?

Процедура є абсолютно безболісна та всі пацієнти відмічають її як приємну. Тривалість – 20-30 хв для обличчя, 40-60 хв ділянки обличчя, шиї, декольте.

Для кого підходить RF-ліфтинг?

Методика ідеально підходить людям, які прагнуть омолодження, підтягнути овал обличчя, покращити якість шкіри, зменшити кількість зморшок, але ще не готові до пластичної операції, або складніших ін’єкційних методик.

Який курс процедур?

Курс радіоліфтингу обличчя (шия, декольте) включає від 4-ох до 8-ми процедур з інтервалом 7-14 днів.Радіоліфтинг у Львові

Важливо враховувати, що максимальний ефект буде досягнутий на добре зволоженій шкірі. Тому посилити його можна, комбінуючи з процедурами біоревіталізації або редермалізації, препаратами на основі гіалуронової кислоти. Також суттєвим вкладом в покращення результатів будуть процедури професійного догляду за шкірою зі зволожуючим та ліфтинговим ефектом.

Ефект є накопичувальним з покращенням стану шкіри ще впродовж 2-х місяців після проведення останньої процедури. Насолоджуватись результатом курсу процедур Ви зможете ще до 2х років. 

Кому не можна проводити радіоліфтинг?

 • вагітним;
 • людям з онкозахворюваннями, аутоімунними захворюваннями, складними ендокринними патологіями;
 • при порушенні цілісності шкіри в місцях проведення процедури;
 • людям з металевими імплантами.

Переваги радіоліфтингу:

 • неінвазивно та нетравматично;Безопераційна підтяжка обличчя
 • не потребує знеболення;
 • не потребує спеціальної підготовки;
 • миттєвий результат із накопичувальним ефектом;
 • покращення якості шкіри;
 • безпечність;
 • приємні відчуття;
 • процедура обідньої перерви;
 • не залежить від сезону;
 • повна сумісність та взаємопосилюючий ефект з іншими косметологічними процедурами.

Важливою перевагою радіоліфтингу є те, що він запускає механізми омолодження за рахунок стимуляції власних ресурсів шкіри, а не введення чужорідних речовин. Це означає, що процедури не мають синдрому відміни – погіршення стану після відміни.

Ціна на радіоліфтинг

Радіоліфтинг обличчяЦіна
Обличчя (все)950
Середня третина обличчя (скулові дуги+носогубні зморшки)650
Нижня третина обличчя (підборіддя, овал)650
Зона навколо очей350
Шия600
Декольте650
Обличчя+шия1250
Шия+декольте1200
Обличчя+шия+декольте1800
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (43 голосів, оцінка: 3,81 из 5)