Целюліт – це проблема, з якою борються мільйони жінок по всьому світі. Характерною ознакою є локальні жирові відкладення на животі та стегнах у вигляді горбиків та вузлів. Целюліт може бути у жінок не залежно від їх маси тіла. В будь-якому випадку при целюліті спостерігається збільшення жирових відкладень, порушення кровообігу, що в результаті призводить до зміни рельєфу та еластичності шкіри. Звичайно, що всі жінки хочуть мати красиве, підтягнуте, пружне тіло немов на картинці. Позбутися від ворога всіх дівчат – целюліту можна, пройшовши курс антицелюлітного масажу.

massageМасаж робить активний вплив на шкіру і підшкірно-жировий шар, тим самим прискорюючи обмінні процеси речовин, виводячи шлаки, токсини з організму. За рахунок того, що температура ділянки на якій проводитися масаж збільшується в 1.5-2 градуси, відбувається покращення кровообігу в шкірі, підшкірній клітковині і багатьох інших органах.

Також антицелюлітний масаж сприяє відновленню мікроциркуляції в шкірному покриві, що призводить до вироблення еластину і колагену, які допомагають шкірі залишатись пружною. Що може посилити дію масажу? Не кожен знає, як робити антицелюлітний масаж і що є помічником для досягнення необхідного ефекту. Для того, щоб ефект від масажу досяг свого піку проводити його слід в сукупності з такими процедурами, як очисні дієти, сеанси водоростевого чи цитросового обгортання, апаратних процедур (пресотерапія, вакуумно-роликовий масаж).

На сьогоднішній день є декілька видів масажу від целюліту :

  • мануальний антицелюлітний масаж;
  • медовий масаж;
  • баночний масаж.

Ціни на масаж у Львові

Антицелюлітний масаж 30 хв300
Антицелюлітний масаж 60 хв500
Медовий масаж 400
Баночний масаж280
Масаж ніг (35 хв.)180
Класичний масаж спини та комірцевої зони260
Загальний масаж тіла (60 хв)450
Загальний масаж тіла+стопи (90 хв)580
Масаж комірцевої зони (15хв.)100
Масаж голови (20хв.)150
Масаж голови та комірцевої зони (30 хв)250
Масаж стоп (20 хв.)140
Масаж ніг та стоп280
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, оцінка: 4,33 из 5)