Целюліт – це проблема, з якою борються мільйони жінок по всьому світі. Характерною ознакою є локальні жирові відкладення на животі та стегнах у вигляді горбиків та вузлів. Целюліт може бути у жінок не залежно від їх маси тіла. В будь-якому випадку при целюліті спостерігається збільшення жирових відкладень, порушення кровообігу, що в результаті призводить до зміни рельєфу та еластичності шкіри. Звичайно, що всі жінки хочуть мати красиве, підтягнуте, пружне тіло немов на картинці. Позбутися від ворога всіх дівчат – целюліту можна, пройшовши курс антицелюлітного масажу.

massageМасаж робить активний вплив на шкіру і підшкірно-жировий шар, тим самим прискорюючи обмінні процеси речовин, виводячи шлаки, токсини з організму. За рахунок того, що температура ділянки на якій проводитися масаж збільшується в 1.5-2 градуси, відбувається покращення кровообігу в шкірі, підшкірній клітковині і багатьох інших органах.

Також антицелюлітний масаж сприяє відновленню мікроциркуляції в шкірному покриві, що призводить до вироблення еластину і колагену, які допомагають шкірі залишатись пружною. Що може посилити дію масажу? Не кожен знає, як робити антицелюлітний масаж і що є помічником для досягнення необхідного ефекту. Для того, щоб ефект від масажу досяг свого піку проводити його слід в сукупності з такими процедурами, як очисні дієти, сеанси водоростевого чи цитросового обгортання, апаратних процедур (пресотерапія, вакуумно-роликовий масаж).

На сьогоднішній день є декілька видів масажу від целюліту :

  • мануальний антицелюлітний масаж;
  • медовий масаж;
  • баночний масаж.

Ціни на масаж у Львові

Антицелюлітний масаж 30 хв350
Антицелюлітний масаж 60 хв650
Загальний масаж тіла700
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (17 голосів, оцінка: 3,76 из 5)