Багато жінок та чоловіків мріють про ліпосакцію як про найлегший та найшвидший метод схуднення. Протягом останніх років це залишалось голлівудською мрією чи столичним форматом. У дерматологічному центрі “ЛеоДерм” ми підтримуємо наше кредо – слідувати за сучасними технологіями.Ліпосакція талії

За допомогою новинки у нашому центрі та авторському підході лікарів дерматовенерологів, дерматокосметологів та дієтологів, методом постановки комплексної та перевіреної програми, хочемо представити Вам безопераційний метод ліпосакції – кавітація.

Кавітація визначається як “створення часткового вакууму в даній речовині у результаті впливу механічної сили”. Основою кавітації є ультразвукові хвилі, які спричиняють цикли розширення і стискання. Цикли ультразвукового стискання спричиняють позитивний тиск на рідинні молекули в той час, як цикли розширення спричиняють негативний тиск.  Відносно слабкий зв’язок між молекулами  жиру  та перепади тиску призводять до утворення мікропорожнин усередені біологічної тканини. Такі мікропорожнини – або наповнені газом бульбашки – є нестабільними, тому існує велика ймовірність їх знищення при неперервному зростанні.

Протягом тривалого впливу ультразвукових хвиль більша частина мікропорожнин, що знаходиться в жировій тканині, досягають критичних розмірів і розриваються. Низка  таких розривів сприяє масштабному пошкодженню мембрани жирової клітини. Вільні жирні кислоти вивільняються  та виводяться природнім шляхом з організму.

Ліпосація живота
Корекція живота

Тобто іншими словами, кавітація – це вплив ультразвуком на жирову клітину, її розщеплення та виведення з організму природним шляхом. Результат є миттєвим, видимим в об’ємах, а головне, жирова клітина не відновлюється. Ми працюємо з американським обладнанням компанії Sybaritic. Сертифікований апарат TRIOiShape революційний прилад в корекції фігури. Двочастотна кавітація в поєднанні з вакуумно-роликовим масажем та радіочастотним ліфтингом дозволяє отримати чудові результати у людей як з невеликими проявами целюліту, так і у людей з надлишковою масою.

Процедура безопераційної ліпосакції включає в себе кавітацію та вакумно-роликовий масаж, який  запобігає всмоктуванню жирних кислот, що вивільнилися під впливом ультразвуку, іншими жировими клітинами. З метою допомогти нашим пацієнтам  ефективно боротись з проблемою зайвих об’ємів, ми пропонуємо комплексно кавітацію в поєднанні з вакуумно-роликовим масажем.

За одну процедуру, за умови повного виконання протоколу пацієнтом та лікарем, може зникнути до 400 г жиру та до 3-5 см у об’ємі. Тобто мрія про ідеальне тіло, без целюліту та жиру це реальність. Хочемо підкреслити, що для кожного пацієнта програма підбирається індивідуально. За основу підбору програми, ми беремо Індекс маси тіла (ІМТ). Провівши певні дослідження впливу кавітації на пацієнтів з різними ІМТ, наш метод ґрунтується тільки на індивідуальному підході.

Хочемо звернути Вашу увагу, що прийнявши рішення отримати омріяне тіло, стати привабливою у кожному дзеркалі та у кожному погляді, ми рекомендуємо пройти певний етап підготовки до процедури:

 • За три дні до процедури не вживати алкоголь;

  Ліпосакція сідниць
  Корекція сідниць
 • За три дні до процедури, не вживати жирну, смажену та гостру їжу;
 • За три дні до процедури випивати не менше 1,5 літри води в день;
 • Бажано випити 1 літр чистої питної води за годину до процедури.

До протипоказів проведення даної процедури є:

 • вагітність,
 • годування груддю,
 • наявність ран або інших пошкоджень шкіри,
 • декомпенсований цукровий діабет,
 • хронічні інфекційні захворювання,
 • онкологічні хвороби,
 • наявність кардіостимуляторів і металевих імплантатів,
 • захворювання печінки та нирок.

Мінімальна кількість процедур становить 4-5, проте це дуже індивідуально. У дерматологічному центрі “ЛеоДерм” ми запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію, щоб зрозуміти для себе, як мало Вам потрібно для того, щоб стати еталоном краси 21 століття!

Безопераційна ліпосакція: ціна

Руки450
Живіт450
Передня поверхня стегна450
Задня поверхня стегна450
Боки 450
Сідниці450
Стегна повністю500
При оплаті 4 процедур одразу - 5-та безкоштовно
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (150 голосів, оцінка: 3,72 из 5)