Інтраліпотерапія – це точне попадання по целюліту без виснажливих процедур і скальпеля. Жирові відкладення саморуйнуються і вам для цього не потрібно прикладати жодних зусиль!

Головна проблема боротьби з целюлітом полягає в тому, що він зустрічається навіть в дуже худорлявих людей. Його неможливо позбутися з допомогою спортзалу, дієт та фізичних навантажень, адже вони впливають лише на підшкірну жирову клітковину, практично не зачіпаючи жирові відкладення. Донедавна основним способом боротьби з целюлітом була ліпосакція. Однак, запитайте себе, чи готові ви лягти під ніж?

Якщо відповідь: «Ні», можливо, варто звернути увагу на новітню методику інтраліпотерапії, що спалює целюліт з допомогою безболісних ін’єкцій.

Що таке інтраліпотерапія?

Інтраліпотерапія – це ін’єкційна методика, що дозволяє позбутися целюліту на сідницях, ногах, жирових відкладень на животі та стегнах.intralipoterapija_v_tjumeni

Методика інтраліпотерапії має вибірковий вплив на жирові мембрани. Спеціальний препарат, що вводиться під шкіру, безпечно та безболісно руйнує їх та вивільняє жирові фракції в міжклітинний простір. Звідки, шляхом активізації лімфообігу, вони природнім шляхом виводяться з організму.

Інтраліпотерапія не пошкоджує м’язи та шкіру. Суть методу полягає у введенні препарату Lipotene спеціальною гнучкою голкою з лазерним заточуванням безпосередньо в жирові відкладення віяловим методом, який дозволяє однією ін’єкцією охопити площу до 20 см2 та рівномірно розподілити препарат в зоні впливу. Тривалість проведення процедури становить всього 20-30 хвилин.

Курс терапії включає 1-4 процедури з інтервалом 3 тижні. Кількість процедур визначає лікар залежно від бажаного результату.

Препарат Ліпотен має в своєму складі відразу дві діючі речовини, що суттєво підвищує його ефективність в порівнянні з аналогами. Уколи практично безболісні і не вимагають анестезії.

Переваги Lipotene:

 • розчиняє жирові тканини і повністю виводить їх з організму;
 • усуває фіброзні горбки і зменшує розтяжки в проблемних місцях;
 • підвищує пружність шкіри;
 • має стійкий ефект;
 • не має негативного токсичного впливу на організм, гіпоалергенний.

Інтраліпотерапія не лише дозволяє позбутись целюліту без операції, а й підтягує та розгладжує шкіру, створюючи ідеальний рельєф та витончену лінію силуету. Крім того, подібна процедура дозволяє не переривати звичний ритм життя.

Показання до проведення інтраліпотерапії

akvaliks4Загальним показанням є жирові відкладення на боках, стегнах, сідницях та інших «проблемних» ділянках тіла. Тому ви можете сміливо записуватися на прийом, якщо хочете:

 • безслідно прибрати друге підборіддя;
 • позбутись «апельсинової кірки» на стегнах та сідницях;
 • відкорегувати силует в області талії та живота;
 • зробити виразними лінії ніг та рук.

Додаткова рекомендація – посилити ефект від інталіпотерапії дозволить її поєднання з вакуумно-роликовим масажем або кавітацією, які активізують роботу лімфатичної та кровоносної систем, що в свою чергу, прискорює виведення розщепленого жиру з організму.

Відновлювальний період

Після проходження інтраліпотерапії лікарі рекомендують на термін до 2 тижнів відмовитись від відвідування сауни, солярію, лазні. Також небажаним є вживання спиртних напоїв. Протягом реабілітаційного періоду (14 днів) рекомендовано носіння компресійної білизни.

Протипоказання для інтраліпотерапії:

 • наявність кардіостимулятора;
 • вагітність і годування груддю;
 • захворювання печінки;
 • індивідуальна непереносимість препарату;
 • хвороби, що пов’язані зі згортанням крові.

Інтраліпотерапія у Львові?

Ви вже хочете на власному досвіді випробувати цю методику? Тоді запишіться на консультацію та пройдіть курс інтраліпотерапії у Львові в клініці “Леодерм”. Після проходження курсу ви отримаєте струнке, підтягнуте тіло, а відображення в дзеркалі вас неодмінно порадує! Забудьте про обвисле «рятувальне коло» на животі, в’ялу шкіру на ногах і руках, про целюліт і навіть про «вдовиний горб» або кіфоз. Не зволікайте, записуйтесь на прийом!

 

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки оцінок немає)