За результатами нещодавніх опитувань, 50% людей шкодують про те, що зробили татуювання. 30% – шукають способи позбутися їх.Удаление татуировок лазером

Кілька років тому виведення тату було глобальною проблемою, адже , щоб видалити тату, пігментовану ділянку шкіри просто вирізали або випалювали, як результат – залишався негарний шрам. Тому між негарним рубцем і набридлим тату, звичайно, люди обирали останнє.

На щастя, сьогодні це болюче питання вирішено. З розвитком лазерних технологій стало можливе видалення татуювання без пошкодження шкіри та утворення рубців.

В клініку «Леодерм» часто звертаються клієнти для того, щоб безболісно:

  • вивести тату;
  • видалити татуаж брів, губ;
  • для знебарвлення старого тату;

Виведення тату лазером у Львові. Переваги методу

Унікальність цього методу полягає в тому, що лазерний промінь впливає лише на чорнила, не пошкоджуючи шкіру. Простіше кажучи, з кожним новим сеансом татуювання просто втрачає яскравість і чіткість, аж поки не зникне взагалі. Поговоримо про переваги детальніше.

Без пошкодження шкіри

Виведення тату лазером проводиться без будь-яких надрізів, уколів і ін’єкцій.

Безболісно

Процес обробки шкіри лазером абсолютно безболісний. Він навіть не потребує місцевої анестезії.

Швидке відновлення

Єдиний видимий наслідок процедури – це почервоніння шкіри та невеликий набряк в місці впливу променю, який самостійно зникає за 2-3дні.

Як це відбувається?

Процедура ведення татуКлініка «Леодерм» використовує сучасний лазер MV12. Технологія самонавідного променю, розроблена компанією MedicalLaser, дозволяє максимально скоротити час впливу на шкіру, тим самим не пошкоджуючи її. Лазер впливає виключно на барвник. Під дією світлового променю він розщеплюється і з часом виводиться через лімфатичну систему, не приносячи жодної шкоди організму.

Крім того, спеціально розроблена система навігації лазерного променю дозволяє точно направити його навіть на найтонший контур. Комбінування різноманітних насадок пристрою дає можливість видалення фарби будь-якого кольору, без травмування шкірного покриву.

Кількість процедур

Етапи видалення татуюваньВарто розуміти, що процедура видалення тату досить тривала. Татуювання не зникне за один-два сеанси, адже знебарвлення малюнку відбувається поступово.

Кількість процедур залежить від кольору, розміру, якості фарби і глибини проникнення барвника, використаного для татуювання. В середньому необхідно 6-10 сеансів. Для виведення перманентного макіяжу потрібно 3-6 сеансів. Проміжок між сеансами – 6-8 тижнів. Повне відновлення шкіри після процедури лазерного виведення тату триває 1-1,5 міс.

Як підготуватись до процедури і що робити після?

  1. За 3 дні до та після процедури утримайтесь від відвідування сауни та інтенсивних фізичних навантажень.
  2. Категорично забороняється протирати місце татуювання спиртом.
  3. Виходячи на вулицю, використовуйте сонцезахисний крем з високим фактором захисту (не менше 35 SPF).

Існує перелік протипоказань для цієї процедури. Попередньо проконсультуйтесь з лікарем.

Лазерне видалення тату у Львові. Що варто знати?

Вивести тату з допомогою лазера у Львові можна в клініці «Леодерм». Для цього потрібно записатись на попередній прийом. Лікар-дерматолог огляне татуювання та розрахує орієнтовну кількість процедур, враховуючи колір, глибину пігменту і час, коли тату було зроблено. Татуювання чорного і червоного кольорів, як правило, краще піддаються виведенню. Зелені та сині вимагають більшої кількості процедур. Найважче усуваються білі елементи.

Ціна лазерного видалення тату буде залежати від кількості процедур. Домовитись про прийом можна за контактними номерами телефонів. Звертайтесь. Тут ви отримаєте швидку і кваліфіковану допомогу.

Лазерне видалення татуювання: ціни

 

Видалення татуюваньЦіна
Видалення тату (до 100 імпульсів)5 грн/ім
Видалення тату (від 100 до 600 імпульсів)550
Видалення тату (від 600 до 1200 імпульсів)1100
Видалення тату (від 1200 до 2800 імпульсів)1650
Видалення тату (від 2800 до 6000 імпульсів)2200

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (71 голосів, оцінка: 3,86 из 5)