+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А

Чому виникають судинні сіточки?

Причини появи судинної сітки (телеангіектазії) можуть бути різними: спадковість, надмірні фізичні навантаження, особливо на ноги, хронічні захворювання, зловживання сауною або лазнею. Проявлятись телеангіектазія теж може по-різному: у вигляді судинних зірочок, червоних цяток, як деревоподібне розгалуження судин або як змієподібні доріжки.

 

Лазерне видалення судин

Дерматологи одноголосно визнають, що найефективнішим методом лікування цієї патології є видалення судин лазером. Висока результативність забезпечується здатністю лазера проникати в глибинні шари шкіри (до 4 мм), при цьому не пошкоджуючи її. Після процедури лазерного видалення судин не залишається жодних слідів і непотрібно носити компресійну білизну. І найголовніше – ефект залишається на все життя! В клініці «ЛеоДерм» у Львові ви зможете усунути, як дрібні судинні зірочки на обличчі та тілі, так сильно розширені судини на ногах.

 

Показання до лазерного видалення судин

Лікування судин лазером призначається у випадках, коли необхідно:

  • видалити судини на ногах та тілі;
  • делікатно усунути судинну сітку на обличчі;
  • пройти курс лікування куперозу;
  • усунути «винні плями».

 

Процедура лазерного видалення судинної сітки

Метод лазерного видалення судинних зірочок абсолютно безболісний, безпечний і комфортний для пацієнта. Щоб пройти процедуру в клініці «ЛеоДерм» у Львові, вам знадобиться не більше 40 хвилин (залежно від розміру проблемної ділянки від 15 до 40хв.). Перед сеансом застосовується місцева анестезія, щоб сам процес не приніс вам жодних неприємних відчуттів. Методика розроблена таким чином, що лазерний промінь впливає виключно на гемоглобін, нагріваючи судини і коагулюючи їх. В результаті, розширені судини «запаюються» зсередини, відбувається їх склерозування і природне розсмоктування. Для видалення судинних зірочок на обличчі використовується делікатний режим лазера, який унеможливлює будь-які пошкодження ніжної шкіри обличчя. Ефект помітний одразу, адже дрібні судинки зникають миттєво, а більші – стають меншими і не виразними. Після процедури може з’явитись невелике почервоніння, яке зникне за 1-2 дні. Крім того, не забуваємо про приємний побічний ефект – лазер природнім шляхом омолоджує шкіру.

Якщо проблемна ділянка має досить великі розміри доцільно пройти повний курс лазерного видалення судин в клініці «ЛеоДерм». Кількість процедур для повного видалення залежить від ступеня ураження та розміру судин і зірочок: Невеликі за розміром судини і капіляри зникають вже після 1-го сеансу, для видалення більш глибоких судин необхідно 3-5 процедур з інтервалом 2-3 тижні.

 

Протипоказання для лазерного видалення судин

Незважаючи на те, що дана процедура є надзвичайно безпечною, існують певні протипоказання до її проведення:

  • вік молодше 18 років;
  • цукровий діабет;
  • вагітність;
  • прийом ліків, що підвищують чутливість до світла;
  • заплановане або недавнє вплив УФ-випромінювання.

Клініка «ЛеоДерм» оснащена лазером останнього покоління, який дозволяє нам не лише здійснювати видалення судин і судинних зірочок,  а й проводити лікування куперозу, лазерне видалення пігментних плям, родимок і татуювань. Всі процедури практично безболісні і абсолютно безпечні, а наші фахівці завжди готові проконсультувати вас і підібрати індивідуальне рішення проблеми, що максимально відповідає поставленому завданню. Дзвоніть та записуйтесь на первинну консультацію до лікаря!

section image
Ціни
Лазерне лікування судин
Лазерне видалення судин. Ноги 10х10 см
800 грн
Лазерне видалення судин. Видалення ділянки 1 см2
300 грн
Лазерне видалення. 1 гемангіома
300 грн
Лазерне видалення. Від 5 ти до 10 ти гемангіом
500 грн
Лазерне видалення. Гемангіоми більше 10 ти шт.
1000 грн
Гемангіоми більше 20 ти шт.
1500 грн
Гемангіоми більше 30 ти шт.
2500 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук