***

Фракційне лазерне шліфування обличчя – це сучасна методика омолодження шкіри, яка дозволяє видалити дрібні косметичні дефекти шкіри, а також усунути більш серйозні недоліки: зморшки, колоїдні рубці та шрами постакне. Її можна застосовувати навіть на ділянках з чутливою шкірою.

Лікарі клініки «Леодерм» впевнені, що на сьогоднішній день лазерне шліфування обличчя – один з найефективніших та найбезпечніших способів боротьби зі зморшками та іншими недоліками шкіри, який одразу дає помітний результат. Якщо вас зацікавила така можливість, то відгуки і ціни нашої клініки допоможуть вам прийняти правильне рішення.

Принцип дії фракційного лазера

Як це працює? Запрограмований лазерний промінь робить мікроскопічні отвори в шкірі, які стимулюють природну регенерацію епідермісу. В результаті на місці пошкоджених клітин утворюються здорові та молоді. Процедуру омолодження шкіри потрібно повторювати не один раз, але явні поліпшення видно вже з першого сеансу.

В клініці «Леодерм» встановлено сучасний апарат, який генерує фракційний лазер. Подібна процедура абсолютно безпечна. Ми використовуємо обладнання останніх поколінь, беремо від нашого апарату все, на що він здатний. Результат – чиста, здорова, молода шкіра наших клієнтів!

З допомогою фракційного шліфування можна скорегувати або повністю усунути:

  • шрами на лиці                                                                                                                                                                                                          
  • келоїдні рубці;
  • сліди постакне;
  • розширені пори;
  • сліди від швів;
  • неестетичні родимки.

Крім того, лазерне фракційне шліфування обличчя дозволяє досягти загального омолодження шкіри в зоні навколо очей, шиї та декольте; усунути зморшки, вікову пігментацію, веснянки, видалити залишки перманентного татуажу.

Скільки триває процедура? Тривалість лазерної шліфовки шкіри залежить від розміру проблемної ділянки. Якщо мова йде про обробку всього обличчя, один сеанс займе близько 30 хвилин. Перед початком процедури обов’язково проводиться анестезія.

Результати лазерного шліфування обличчя будуть помітні вже після 1ї процедури, але для повного ефекту їх повинно бути не менше 3. Перерва між  процедурами становить приблизно місяця. Пройшовши повний курс, ви отримаєте нову, здорову і молоду шкіру, і цей ефект буде не лише збережений, а й посилюватиметься з часом.

Протипоказання до процедури

Фракційне лазерне омолодження не рекомендовано проводити наступним категоріям клієнтів:

  • вагітним і годуючим матерям;
  • епілептикам;
  • алергікам;
  • якщо наявні запальні процеси на шкірі: дерматити, акне в  стадії загострення та ін.

Процедуру варто відкласти, якщо ви проходили хімічний пілінг обличчя менше 2 тижнів тому.

Вікових обмежень фракційне лазерне омолодження обличчя не має, однак краще попередньо проконсультуватись з лікарем-косметологом, який підкаже чи буде доцільним така процедура саме у вашому випадку.

Про тривалий ефект від лазерного фракційного шліфування шкіри

Спираючись на власний досвід, лікарі клініки «Леодерм» запевняють, що ефект від лазерного шліфування обличчя зберігається протягом 4-5 років: все залежить від особливостей вашої шкіри, від того, наскільки уважно ви за неї доглядаєте. У будь-якому випадку ми радимо повторювати процедуру раз на рік. Мова вже йде не про повний курс, а про одиничні сеанси. Це дозволить залишатися бездоганною ще довше!

Про безпеку використання фракційного лазера

Звичайно, всіх пацієнтів хвилює питання: наскільки безпечне лазерне шліфування обличчя? Поспішаємо запевнити: для людей без протипоказань воно абсолютно нешкідливе! Фактично, ця процедура – це цілеспрямований нагрів шкіри інфрачервоними променями, а це цілком природно: практично так само, наприклад, «працює» сонце.

Догляд за шкірою після омолодження

У перші тижні після проведення фракційного лазерного шліфування потрібно захищати шкіру від сонячних променів та температурного впливу. Протягом 5-6 днів небажано відвідувати баню або сауну. Утримуватися від засмагання на пляжі або солярію потрібно приблизно 1 місяць – після цього можна їхати на будь-який курорт, але при цьому берегти шкіру, користуючись сонцезахисними засобами.

Що стосується засобів догляду за шкірою, то перші 3-4 дні обмежуйтеся зволожуючим кремом, і лише потім знову починайте використовувати тоніки, засоби для вмивання і інші звичні вам засоби.

Записатись на попередню консультацію лікаря-косметолога клініки «Леодерм» у Львові ви можете за контактними номерами телефонів. Ми гарантуємо вам безпечність процедури та довготривалий ефект омолодження. Звертайтесь!

Лазерне фракційне шліфуванняЦіна
Обличчя4800 грн
Верхня повіка1950 грн
Зона навколо очей2900 грн
Ніс1800 грн
Зона навколо губ2500 грн
Підборіддя1800 грн
Шия3400 грн
Декольте3800 грн
Плечі5200 грн
Кисті рук3000 грн
Живіт4500 грн
Сідниці4500 грн
Обличчя + шия7500 грн
Обличчя + шия+ декольте9000 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (38 голосів, оцінка: 3,68 из 5)