***

Мікроголковий RF ліфтинг у Львові

Відносно недавно з’явився альтернативний вид RF (радіоліфтингу)  – фракційний мікроголковий RF-ліфтинг. На відміну від поверхневого розташування електродів класичних RF-пристроїв, за допомогою мікроголок фракційної RF-маніпули, радіохвиля проникає безпосередньо в шкіру. Таким чином вдалося зняти цілий ряд «обмежень»,  і більш інтенсивно впливати на глибокі шари шкіри, не роблячи опіків.

Підвищена температура стимулює роботу фібробластів, вони починають ділитися і активно синтезувати колаген, еластин та інші елементи, що дозволяють шкірі відновити пружність та свіжість.                                    

Компанія INMODE Aesthetic Solution (Ізраїль) – іноватор в напрямку RF технологій випустила насадку фракційного голкового RF ліфтингу останнього покоління – Morpheus 8.

Вперше ця інноваційна насадка з’‎явилась у Львові в клініці ЛеоДерм

Morpheus8 – фракційний RF-ліфтинг з програмованим управлінням, що працює на субдермальному рівні.

Має найбільшу глибину впливу з усіх фракційних технологій, схвалених FDA.

Покази до проведення процедури

Мікроголковий rf ліфтинг може вирішити широкий спектр проблем:

1. Загострення овалу обличчя
2. “Масивне” обличчя, відсутність або втрата з віком чітких контурів
3. Дряблість шкіри обличчя та підборіддя
4. Зморшки
5. Профілактика старіння
6. Жирна шкіра
7. Розширені пори
8. Почервоніння
9. Акне
10. Рубці постакне
12. Покращення загального стану шкіри обличчя
13. Розтяжки на тілі – після схуднення, після родів

Насадка Morpheus8 призначена для доставки РЧ енергії у підшкірну тканину. Енергія доставляється в шкіру через біполярні масиви голок з покриттям і призводить до локального нагрівання та коагуляції тканини, яка знаходиться у безпосередньому контакті з наконечником голки. Під час процедури робляться мікропроколи шкіри з допомогою групи голок стержень яких є ізольованим, а енергія подається тільки на кінчику голки з заданий шар шкіри на контрольовану глибину (до 4мм – зона обличчя і до 5мм – тіло).   Радіочастотна енергія, що генерується на кінчику голки  запускає процеси підтяжки шкіри – стимулює утворення колагену також відбувається стимуляція ділення фібробластів (клітин сполучної тканини). При проникненні голок на задану глибину в підшкірно-жирову клітковину – відбувається ліполіз – зменшення жирового прошарку в заданій ділянці обличчя.   

Насадка Morpheus 8 обладнана 12-ти, 24-рма, 40-ка, голками та забезпечує різну глибину проникнення, залежно від процедури та ділянки на якій проводиться. Відповідно – навколо очей,для решти обличчя і для тіла. Лікар може регулювати потужність та інтенсивність поданої енергії в кожній точці.  

Результат: рівна, глянцева шкіра без зморшок, почервонінь, жирного блиску та розширених пор.

Рекомендований курс процедур – індивідуальний. Він визначається лікарем-косметологом в ході очної консультації.

Мікроголковий радіоліфтинг ціни

ДілянкаВартість 1 процедури, грн
Обличчя повністю11000
Очі8000
Обличчя+шия13000
Тіло15000

 

 

 

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (10 голосів, оцінка: 3,90 из 5)