+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А

Результатом радіоліфтингу є зменшення кількості зморшок, вирівнювання текстури та кольору шкіри, звуження пор, підтяжка овалу обличчя, підвищення пружності та еластичності, зменшення глибини носо-губної та носослізної борозди, зменшення кількості «гусячих лапок» навколо очей. 

 

Як працює радіоліфтинг?

Механізм дії радіоліфтингу – стимуляція синтезу молодого колагену та еластину, основного шкірного каркасу, шляхом селективного прогріву дерми, де і зосереджені основні цільові волокна.

В нашій клініці “ЛеоДерм” радіоліфтинг проводяться на апараті Trio I SHAPE  Sybaritic, Inc., (США) який має передові “iSmart програми” на ринку краси та здоров’я. Trio I SHAPE, на відміну від попередників розповсюджує радіочастотну енергію не на всю глибину шкіри та тканин пацієнта, а тільки вибірково, на рівень, де залягає колаген. Таким чином, не відбувається непотрібного перевантаження організму. В ході процедури RF- ліфтингу здійснюється делікатний, разом з тим, потужний прогрів середнього шару шкіри, за рахунок чого розтягнуті та пошкодженні в результаті старіння волокна колагену, знову скручуються та реорганізуються, повертаючись до свого «юного» стану. Підтягується овал обличчя, розгладжуються зморшки, нівелюється «маска втоми». Обличчя набуває свіжого та «виспаного» вигляду.

 

Лікування має накопичувальний ефект, як правило, до 4-ї процедури Ви отримуєте чітко видимі результати. Результатом радіоліфтингу є зменшення кількості зморшок, вирівнювання текстури та кольору шкіри, звуження пор, підтяжка овалу обличчя, підвищення пружності та еластичності, зменшення глибини носо-губної та носослізної борозд, зменшення кількості «гусячих лапок» навколо очей. 

 

Як переноситься процедура?

Процедура є абсолютно безболісна та всі пацієнти відмічають її як приємну. Тривалість – 20-30 хв для обличчя, 40-60 хв ділянки обличчя, шиї, декольте.

 

Для кого підходить RF-ліфтинг?

Методика ідеально підходить людям, які прагнуть омолодження, підтягнути овал обличчя, покращити якість шкіри, зменшити кількість зморшок, але ще не готові до пластичної операції, або складніших ін’єкційних методик.

 

Який курс процедур?

Курс радіоліфтингу обличчя (шия, декольте) включає від 4-ох до 8-ми процедур з інтервалом 7-14 днів. Важливо враховувати, що максимальний ефект буде досягнутий на добре зволоженій шкірі. Тому посилити його можна, комбінуючи з процедурами біоревіталізації або редермалізації, препаратами на основі гіалуронової кислоти. Також суттєвим вкладом в покращення результатів будуть процедури професійного догляду за шкірою зі зволожуючим та ліфтинговим ефектом. Ефект є накопичувальним з покращенням стану шкіри ще впродовж 2-х місяців після проведення останньої процедури. Насолоджуватись результатом курсу процедур Ви зможете ще до 2-х років. 

 

Кому не можна проводити радіоліфтинг?

 • вагітним;
 • людям з онкозахворюваннями, аутоімунними захворюваннями, складними ендокринними патологіями;
 • при порушенні цілісності шкіри в місцях проведення процедури;
 • людям з металевими імплантами.

 

Переваги радіоліфтингу:

 • неінвазивно та нетравматично;
 • не потребує знеболення;
 • не потребує спеціальної підготовки;
 • миттєвий результат із накопичувальним ефектом;
 • покращення якості шкіри;
 • безпечність;
 • приємні відчуття;
 • процедура обідньої перерви;
 • не залежить від сезону;
 • повна сумісність та взаємопідсилюючий ефект з іншими косметологічними процедурами.

Важливою перевагою радіоліфтингу є те, що він запускає механізми омолодження за рахунок стимуляції власних ресурсів шкіри, а не введення чужорідних речовин. Це означає, що процедури не мають синдрому відміни – погіршення стану після відміни.

section image
Ціни
Радіоліфтинг обличчя
Радіоліфтинг. Обличчя (все)
950 грн
Радіоліфтинг. Середня третина обличчя (скуловідуги+носогубні зморшки)
650 грн
Радіоліфтинг. Нижня третина обличчя (підборіддя, овал)
650 грн
Радіоліфтинг. Зона навколо очей
350 грн
Радіоліфтинг. Зона навколо очей + Centella
450 грн
Радіоліфтинг. Шия
600 грн
Радіоліфтинг. Декольте
650 грн
Радіоліфтинг. Обличчя+Шия
1250 грн
Радіоліфтинг. Шия+Декольте
1200 грн
Радіоліфтинг. Обличчя+Шия+Декольте
1800 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук