+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Звичайно, приховати темні кола під очима можна за допомогою хорошої косметики, але набагато краще усунути саму причину проблеми і в цьому допомагають лікарі клініки «ЛеоДерм» у Львові.

 

Чому з’являються темні кола під очима?

Спочатку поговоримо про шкіру навколо очей. Часто причиною темних кіл є надто тонка шкіра, через яку видно капіляри і судини, розташовані під нею, це створює ефект синців. Крім того, синці під очима можуть бути симптомом захворювання внутрішніх органів, або результатом недосипу чи перевтоми. Точну причину може визначити лише лікар. Зараз є багато ефективних методів щодо поліпшення тургору і відновлення природного кольору шкіри.

 

Темні кола під очима. Що робити?

Клініка «ЛеоДерм» у Львові пропонує кілька варіантів корекції цієї проблеми. Ін’єкційний – контурна пластика навколо очей.

 • Ефективність – 50-90%. Час однієї процедури –15-20 хвилин, Результат помітний одразу. Він зберігається протягом наступних 10-15 місяців. Вартість – вище середнього.
 • Принцип корекції – усунення нерівностей рельєфу шкіри в періорбітальній зоні, збільшення «прошарку» між шкірою і судинами з тканинами, а також відбілюючий ефект від препаратів.

 

Терапевтичний – мезотерапія та біоревіталізація

 • Ефективність – 50-90%. Час на одну процедуру – від 15 до 40 хвилин. Результат помітний після проходження базового курсу терапії. Збереження ефекту на наступні 12-24 місяці. Вартість однієї процедури в курсі – середня.
 • Принцип корекції – збільшення щільності та еластичності дерми в проблемній зоні, поліпшення мікроциркуляції.

 

Лікування темних кіл під очима з допомогою мезотерапії

Для мезотерапії зони навколо очей використовується певна суміш препаратів та вітамінів. До складу обов’язково входить фітинова, коєнова, аскорбінова кислоти та арбутин. Під час мезотерапії шкіра максимально насичується киснем та омолоджується.

 

Переваги даної процедури:

 • практично повна відсутність побічних ефектів;
 • відсутність реабілітаційного періоду;
 • неприв’язаність до сезону.
 • Базовий курс включає 6-10 процедур з тижневим інтервалом.
 • Вивести темні кола під очима за допомогою біоревіталізації

Біоревіталізація використовується для стимулювання природних процесів живлення та відновлення шкіри. Як і мезотерапія, біоревіталізація передбачає курс ін’єкцій спеціальними коктейлями в певні проблемні точки – в куточки очей, на повіки, під очі і т.д. В склад коктейлів входить не лише гіалуронова кислота, а й рибофлавін, L-карнітин, вітамін С, амінокислоти та інші активні компоненти. Більш різноманітний склад препаратів дозволяє виконувати одразу кілька косметологічних завдань. Крім того, такі коктейлі затримуються у шкірі на більш довгий термін, а значить і діють довше. Інтенсивний курс включає 3-6 процедур з періодичністю 1 раз на тиждень. Далі частоту ін’єкцій можна зменшити до 2 процедур з інтервалом в 2 тижні. Кожні 3 місяці радимо робити профілактичні ін’єкції, це дозволить зберегти позитивний  результат на 1,5-2 роки.

 

Результати біоревіталізації зони під очима

 • інтенсивне живлення шкіри, насичення її вологою;
 • освітлення синців під очима;
 • усунення дрібних мімічних зморшок;
 • покращення еластичності та пружності шкіри.
 • нейтралізація набряків.

Записатись на первинну консультацію до лікаря-косметолога та дізнатись як швидко зменшити темні кола під очима можна за контактними номерами телефонів. Звертайтесь лікарі клініки «ЛеоДерм» завжди готові допомогти. Нехай ваше обличчя сяє свіжістю та здоров’ям!

section image
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук