+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Не винятком є і красуні нашого міста. Сьогодні збільшення губ у Львові є чи не найпопулярнішою косметологічною процедурою. За допомогою звертаються, не лише палкі прихильниці Голлівуду, а й жінки та дівчата, яких не влаштовує форма та об’єм своїх губ або ж вони хочуть усунути певні косметологічні дефекти. Ми з гордістю хочемо повідомити, що найчастіше цю делікатну справу львів’янки довіряють спеціалістам нашої клініки «ЛеоДерм».

 

Губи, які хочеться цілувати або ефект від використання гіалуронової кислоти

Корекція форми губ та їх збільшення – дійсно дуже делікатна процедура, яка не терпить ножа і скальпеля. Саме тому для збільшення губ в «ЛеоДерм» використовують ін’єкції препаратів на основі гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота є природним зволожуючим компонентом нашої шкіри, що підтримує її вологу. Тому, на відміну від популярних в минулому силіконових наповнювачів, гіалуронова кислота не викликає алергії та подразнень, до того ж ви можете не боятись, що з часом окремі ділянки ваших губ почнуть «мігрувати» з місця на місце.

Ін’єкції здійснюються за допомогою надтонкої голки. Гелеві препарати рівномірно розподіляються під шкірою і практично не відчуваються ні одразу після процедури, ні через кілька тижнів чи місяців.

Загалом для досягнення ідеального результату необхідно поєднання трьох важливих компонентів: професійності косметолога, використання якісних та безпечних препаратів, чіткого бачення результату самої пацієнтки.

 

Варто чи ні?

Спеціалісти клініки «ЛеоДерм», стверджують, що жінки наважуються на процедуру збільшення губ гіалуроновою кислотою з трьох причин:

  1. хочуть зробити губи більш пухкими та чуттєвими;
  2. хочуть усунути вікові зміни: дрібні зморшки, складки, заглиблення;
  3. хочуть усунути природну асиметрію.

Ін’єкції гіалуронової кислоти – це не лише гарантія бажаного об’єму та спокусливості. Умілі руки косметологів клініки виправлять асиметрію, піднімуть кутики губ і нададуть вашим устам ідеальної форми та контуру.

 

Як це буде?

Як вже було сказано, ін’єкції проводяться за допомогою тоненької голки. Сама процедура займає від 15 до 30 хвилин, після цього ви зможете піти додому. Невеликий набряк після косметологічних операцій повністю зникне за 3-4 дні. На наступні 10 днів варто відмовитися від сауни, лазні та купання в басейні чи відкритій водоймі. Плановий контрольний огляд зазвичай відбувається через 10-14 днів після процедури. От і все! Ви отримуєте розкішні губи на наступні 9-18 місяців!

 

Протипоказання

  • аутоімунні захворювання;
  • активна стадія герпесу та інші запальні процеси на губах;
  • вагітність, годування грудьми;
  • підвищена чутливість до компонентів препарату;
  • цукровий діабет;
  • порушення процесу згортання крові.

 

Як записатись на консультацію?

Для проходження процедури збільшення губ у Львові необхідно записатись на консультацію до клініки «Леодерм». Після розмови з лікарем, вам назначать дату проведення ін’єкції. Процедура не вимагає будь-якої спеціальної підготовки. Ви просто приходите в клініку і через півгодини залишаєте її, отримавши губи своєї мрії. Дзвоніть, ми створені для того, щоб втілювати ваші мрії в реальність!

section image
Ціни
Збільшення губ гіалуроновою кислотою
Корекція контуру та об'єму губ. JUVEDERM ULTRA 3 (1 ml)
Спеціаліст 6300 грн / Провідний спеціаліст 7000 грн
Корекція контуру та об'єму губ. JUVEDERM ULTRA SMILE (0,55 ml)
Спеціаліст 4750 грн / Провідний спеціаліст 5500 грн
Корекція контуру та об'єму губ. JUVEDERM VOLIFT RETOUCH (0,55 ml)
Спеціаліст 5000 грн / Провідний спеціаліст 5700 грн
Корекція контуру та об'єму губ. JUVEDERM VOLIFT+LIDOCAINE (1ml)
Спеціаліст 6500 грн / Провідний спеціаліст 8000 грн
Корекція контуру та об'єму губ. SAYPHA VOLUME (1 ml)
5000 грн
Корекція контуру та об'єму губ. BELOTERO LIPS CONTOUR (0,65 мл)
4800 грн
Корекція контуру та об'єму губ. BELOTERO LIPS SHAPE (0,65 мл)
5000 грн
Корекція контуру та об'єму губ. BELOTERO VOLUMA (1 ml)
6800 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук