+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv
Zaliznychna Street, 7, Lviv

Догляд Purifying Cosmetic Dronе Technology очищення і детокс ефект

Purifying – це ексклюзивний б’юті план по догляду за обличчям на революційному рівні, завдяки доставці чистого кисню в кожну клітину шкіри за принципом дрону.

Очищуючий догляд – це більше, ніж очищення. Це інноваційний догляд, який очищує шкіру на всіх рівнях без застосування апаратів. Зверху видаляється поверхневе забруднення, що полегшую видалення камедонів. Всередині: детокс в клітинах, оксигенація і енергізація, пролонгується життя клітини, що дозволяє їй виконувати свої функції на 100%.

Очищуючий догляд поєднує медичні технології та професійну косметику з метою насичення киснем і очищення шкіри обличчя, дозволяючи їй дихати.

 

Проведення процедури:

Фаза 1. Детокс

Інноваційний хімічний пілінг на основі FUTURE PEEL і протеїну шовку.

Фаза 2. Очищення і відкриття пор

Насичена емульсія, в основі якої інноваційна техніка OPEN PORE – революція в гігієні обличчя.

Фаза 3. Оксигенація

Маска на основі ACTIVE OXYGEN i D-RIBOSE.

Фаза 4. Енергізація – Дрон технологія

“Розумна” сироватка на основі CHLORELLA DRON-TECH, D+E CELL COMPLEX i OXY-MOVER.

Фаза 5. Зміцнююча маска

Альгінатна маска на основі морських водоростей і ментолу. Має інтенсивний охолоджуючий ефект, заспокоює шкіру і закриває пори.

Фаза 6. Зволоження та оксигенація

Зволожуючий і насичений киснем крем на основі D-RIBOSE і гіалуронової кислоти.

 

Догляд Ocean miracle (Диво океану)

Антивіковий та зміцнюючий догляд «Диво океану» — це 100% морських інгредієнтів та останніх технологій. Догляд стимулює синтез колагену та еластину та отримання вражаючих результатів. 

Підходить всіх типів шкіри, навіть чутливої ​​завдяки формулам з біокомпонентами, які делікатно доглядають її. Догляд дає потужне зволоження протягом 24 годин, детокс ефект та уповільнення процес старіння.

Фаза 1. Ексфоліація – підготовча фаза.

Натуральний кератолітичний ензимний пілінг з Кератокліном, який видаляє омертвілі клітини та стимулює оновлення.

Фаза 2. Зволоження та ревіталізація.

Ця фаза включає гіадизин – морський інгредієнт, що має здатність зволоження протягом 24-х годин та  трехалоз – клітинний захист та зволоження.

Фаза 3. Антивікова

Морська сироватка, що базується на Концентраті морської води

Ця фаза має виражений заспокійливий ефект, що робить цей догляд придатним для потреб чутливої ​​шкіри.

Фаза 4. Зміцнююча та поживна.

Базується на засобах з зміцнючими активними інгредієнтам, які покращують синтез колагену, еластину та гіалуронової кислоти.

Фаза 5. Іонізація.

Ця фаза включає нанесення маска “Диво океану” активні компоненти маски проникають у глибокі шари, тим самим посилюються їх властивості.

Фаза 6. Заключна.

На цьому етапі наноситься сироватка, що зволожує і зміцнює для ефекту повноцінності догляду.

 

Відбілюючий догляд Nacar

Догляд для вікової шкіри з пігментними плямами, що потребує інтенсивного омолодження та освітлення, для тьмяної і млявої шкіри, що потребує зміцнення та вирівнювання тону. Догляд дає ефект освітлення та вирівнювання тону, оновлення шкіри, видалення поверхневого скупчення меланіну.

Фаза 1.Ексфоліація

Ексфоліаційна регенеруюча фаза нового покоління на основі комплексу високоефективних, але м'яких кислот та натуральних екстрактів: винна, лимонна, саліцилова у поєднанні з ферментативним біо-соком червоного винограду та пшеничними висівками.

Фаза 2. Стабілізація

Відновлення зниженого першою фазою pH шкіри.

Фаза 3. Вирівнювання тону

Освітлююча гелева фаза з ефектом ексфоліювання, на основі інноваційного комплексу: активні молекули GS Light, мигдальна, транексамова, койева у ліпосомальній формі та октадеценедіоєвої кислоти, а також мікрокапсульований глабридин.

Фаза 4. Відновлення

Відновлююча та заспокійлива фаза на основі молекул алантоїну, одноклітинної водорості платимони, креатину та тасманійського перцю. Комплексна формула, подібно до справжнього еліксиру, загоює і відновлює шкіру.

Фаза 5. Заспокійлива

Нова альгінатна маска на основі Тасманійської есенції.Заспокоює завдяки знімає почервоніння та відчуття подразнення, даруючи почуття комфорту.

Фаза 6. Антивікова

Сучасна формула, що швидко вбирається, з найлегшою текстурою та інноваційними активними компонентами, анти-ейдж з SPF 50.

section image
Prices
Догляд CASMARA
Догляд Casmara "Purifying" ефект очищення і детокс
1200 грн
Антивіковий, підтримуючий догляд Casmara "OceanMiracle "
1650 грн
Відбілюючий догляд Casmara "Nacar"
2600 грн
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review