+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv
Zaliznychna Street, 7, Lviv

Мало хто знає, що більшість проблем з волоссям криється в середині організму і їх не усунеш дорогими шампунями та кондиціонерами. Не дивно, що трихолог у Львові поки, що не надто популярний фахівець, а між іншим він допомагає знайти джерело ваших проблем і усунути його. Перевірити це дуже просто, запишіться на консультацію в клініку «ЛеоДерм».

 

Кому варто записатися на прийом вже сьогодні?

Варто задуматись про консультацію трихолога у Львові, якщо:

  • у вас жирна або суха шкіра голови;
  • страждаєте від лупи чи себореї;
  • помітили перші ознаки облисіння;
  • ви маєте надмірно тонке та ламке волосся, посічені кінчики;
  • безуспішно боретесь з надмірним випадінням волосся;
  • часто фарбуєте волосся та робите хімічну завивку.

 

Діагностика хвороб волосся у Львові. Що варто знати?

Первинна діагностика хвороб волосся завжди візуальна. Після чого призначається один з видів комп’ютерної діагностики для отримання більш повної та цілісної картинки. Це може бути трихоскопія, фототрихограма, аналіз волосся на мікроелементи та мікровідеодіагностика.

 

Трихоскопія – це вид комп’ютерної діагностики, що дозволяє провести повне обстеження стану волосся і фолікул та діагностувати захворювання ще на ранніх, практично безсимптомних стадіях. Обстеження проходить з допомогою спеціального пристрою – трихоскопу, який є далеко не в кожній косметологічній клініці. На щастя, «ЛеоДерм» має все необхідне обладнання для проведення якісної діагностики.

Фототрихограма – дозволяє діагностувати причини облисіння у чоловіків та причини надмірного випадіння волосся у жінок. Програма настільки точна, що може визначити потенційні ризики, ще до появи перших видимих симптомів! Крім того, з допомогою фототрихограми визначають ефективність лікування хвороб шкіри голови та фолікул.

 

Як підготуватись до обстеження?

Більшість діагностичних процедур вимагають, щоб ви не мили волосся за 1-2 дні до прийому у лікаря-трихолога. Виключення становить лише аналіз на мікроелементи, в такому випадку, волосся має бути ретельно вимитим.

Також перед консультацією не можна користуватись допоміжними косметичними засобами: лосьйонами, кондиціонерами, масками, лаками та пінками.

 

Як потрапити на консультацію трихолога у Львові?

Все дуже просто. Вам достатньо зателефонувати на рецепцію клініки «ЛеоДерм» у Львові і записатись на прийом – це й буде ваш перший крок до здорового та сильного волосся у майбутньому. Не зволікайте, записуйтесь на прийом. Фахівці клініки «ЛеоДерм» завжди готові допомогти вам у здійсненні вашої мрії.

section image
Prices
Консультація лікаря трихолога
Консультація трихолога
600 грн
Повторна консультація трихолога
400 грн
Фототрихограма
від 1400 до 2500 грн
Filorga NCTF (1 ml)
930 грн
Meso Genesis (5 ml)
2800 грн
Мезотерапія голова - MesoEstetic Комплекс 2 (7ml) Олігоелементи+ біотин
630 грн
Біоревіталізація волосистої частини голови Bio Cascad 1мл
3000 грн
Біоревіталізація волосистої частини голови Plinest Fast 2 мл
4000 грн
Плазмотерапія волосистої частини голови
1400 грн
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review