+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv

Лікарі клініки «ЛеоДерм» впевнені, що на сьогоднішній день лазерне шліфування обличчя – один з найефективніших та найбезпечніших способів боротьби зі зморшками та іншими недоліками шкіри, який одразу дає помітний результат. Якщо вас зацікавила така можливість, то відгуки і ціни нашої клініки допоможуть вам прийняти правильне рішення.

 

Принцип дії фракційного лазера

Як це працює? Запрограмований лазерний промінь робить мікроскопічні отвори в шкірі, які стимулюють природну регенерацію епідермісу. В результаті на місці пошкоджених клітин утворюються здорові та молоді. Процедуру омолодження шкіри потрібно повторювати не один раз, але явні поліпшення видно вже з першого сеансу.

В клініці «ЛеоДерм» встановлено сучасний апарат, який генерує фракційний лазер. Подібна процедура абсолютно безпечна. Ми використовуємо обладнання останніх поколінь, беремо від нашого апарату все, на що він здатний. Результат – чиста, здорова, молода шкіра наших клієнтів!

З допомогою фракційного шліфування можна скорегувати або повністю усунути:

  • шрами на обличчі;  
  • келоїдні рубці;
  • сліди постакне;
  • розширені пори;
  • сліди від швів;
  • неестетичні родимки.

Крім того, лазерне фракційне шліфування обличчя дозволяє досягти загального омолодження шкіри в зоні навколо очей, шиї та декольте; усунути зморшки, вікову пігментацію, веснянки, видалити залишки перманентного татуажу.

 

Скільки триває процедура? 

Тривалість лазерної шліфовки шкіри залежить від розміру проблемної ділянки. Якщо мова йде про обробку всього обличчя, один сеанс займе близько 30 хвилин. Перед початком процедури обов’язково проводиться анестезія.

Результати лазерного шліфування обличчя будуть помітні вже після 1ї процедури, але для повного ефекту їх повинно бути не менше 3. Перерва між  процедурами становить приблизно місяця. Пройшовши повний курс, ви отримаєте нову, здорову і молоду шкіру, і цей ефект буде не лише збережений, а й посилюватиметься з часом.

 

Протипоказання до процедури

Фракційне лазерне омолодження не рекомендовано проводити наступним категоріям клієнтів:

  • вагітним і годуючим матерям;
  • епілептикам;
  • алергікам;
  • якщо наявні запальні процеси на шкірі: дерматити, акне в  стадії загострення та ін.

Процедуру варто відкласти, якщо ви проходили хімічний пілінг обличчя менше 2 тижнів тому. Вікових обмежень фракційне лазерне омолодження обличчя не має, однак краще попередньо проконсультуватись з лікарем-косметологом, який підкаже чи буде доцільним така процедура саме у вашому випадку.

 

Про тривалий ефект від лазерного фракційного шліфування шкіри

Спираючись на власний досвід, лікарі клініки «ЛеоДерм» запевняють, що ефект від лазерного шліфування обличчя зберігається протягом 4-5 років: все залежить від особливостей вашої шкіри, від того, наскільки уважно ви за неї доглядаєте. У будь-якому випадку ми радимо повторювати процедуру раз на рік. Мова вже йде не про повний курс, а про одиничні сеанси. Це дозволить залишатися бездоганною ще довше!

 

Про безпеку використання фракційного лазера

Звичайно, всіх пацієнтів хвилює питання: наскільки безпечне лазерне шліфування обличчя? Поспішаємо запевнити: для людей без протипоказань воно абсолютно нешкідливе! Фактично, ця процедура – це цілеспрямований нагрів шкіри інфрачервоними променями, а це цілком природно: практично так само, наприклад, «працює» сонце.

 

Догляд за шкірою після омолодження

У перші тижні після проведення фракційного лазерного шліфування потрібно захищати шкіру від сонячних променів та температурного впливу. Протягом 5-6 днів небажано відвідувати баню або сауну. Утримуватися від засмагання на пляжі або солярію потрібно приблизно 1 місяць – після цього можна їхати на будь-який курорт, але при цьому берегти шкіру, користуючись сонцезахисними засобами.

Що стосується засобів догляду за шкірою, то перші 3-4 дні обмежуйтеся зволожуючим кремом, і лише потім знову починайте використовувати тоніки, засоби для вмивання і інші звичні вам засоби.

Записатись на попередню консультацію лікаря-косметолога клініки «ЛеоДерм» у Львові ви можете за контактними номерами телефонів. Ми гарантуємо вам безпечність процедури та довготривалий ефект омолодження. Звертайтесь!

section image
Prices
Лазерне шліфування обличчя
Обличчя
4800 грн
Верхня повіка
1950 грн
Зона навколо очей
2900 грн
Ніс
1800 грн
Зона навколо губ
2500 грн
Підборіддя
1800 грн
Шия
3400 грн
Декольте
3800 грн
Плечі
5200 грн
Кисті рук
3000 грн
Живіт
4500 грн
Сідниці
4500 грн
Обличчя + шия
7500 грн
Обличчя + шия+ декольте
9000 грн
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review