+38 (097) 243-01-23
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv

Лазерне видалення рубців та шрамів – що варто знати про технологію

Лазерна корекція шкіри проводиться на основі теплової дії лазера безпосередньо на потрібну ділянку. Тому лазерне видалення розтяжок або шрамів та рубців на обличчі та інших частинах тіла абсолютно безпечне для решти організму.

Контакт відбувається поверхнево, оскільки лазерний промінь не діє вглиб тканин. В косметичній медицині лазерне видалення рубця відбувається за допомогою ербієвого лазера. Він є універсальним, оскільки діє не лише на дефекти шкіри, але й покращує її стан в цілому. Ербієвий лазер діє на шкіру з філігранною точністю – до 1 мкм. Внаслідок такого випромінювання запускається регенерація клітин та випаровується вода.

Дія лазера – низькочастотна, це означає, що здорові клітини не зачіпаються та не відбувається пігментація. Недоліком ербієвого лазера є те, що його можна використовувати не з усіма типами рубців та шрамів, а саме келоїдних рубців.

 

Варто чи ні – питання не риторичне!

Проходити цю косметичну процедуру чи ні – особиста справа кожного, проте зазначимо, що лазерне видалення рубців від прищів або розтяжок абсолютно безпечне і ефективне за умови правильного підбору техніки/технології та професійного підходу.

 

Плюси технології в тому, що вона дозволяє:

  • легко і швидко досягти бажаного ефекту;
  • не потребує спеціальної підготовки, дієти і т.д., тому людина повертається до звичного ритму життя вже через кілька годин;
  • ефективна для будь-яких типів шкіри і зони (декольте, обличчя, руки, стегна – застосовується будь-де);
  • результат можна побачити вже після першого сеансу.

 

Лазерне видалення шрамів – індивідуальний підхід

Попри всі позитивні сторони, лазерне видалення має певні протипоказання. А саме його не застосовують онкохворим, пацієнтам з цукровим діабетом, хворим на псоріаз в прогресуючій стадії та кістозно-вугрову хворобу. Також лазерні косметичні процедури не застосовують, коли є запальні процеси на шкірі, дерматити, погане згортання крові та в період вагітності.

Щодо останнього – то лазерне видалення розтяжок на грудях можливе лише після повного завершення грудного вигодовування, коли гормональні зміни в жіночому організмі повністю завершені. Має свої особливості лазерне видалення рубців постакне. Їх усунення передбачає використання цілого комплексу заходів, що індивідуально підбираються лікарем.

Якщо ви бажаєте дізнатись скільки коштує лазерне видалення рубців та як швидко та ефективно позбутись цієї проблеми зверніться в клініку «ЛеоДерм» у Львові. Ми будемо раді вам допомогти!

section image
Prices
Laser removal of scars
Laser grinding of a scar (1 cm2)
600 uah
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review