+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv
Zaliznychna Street, 7, Lviv

Поговоримо про те, як проходить огляд у гінеколога. Лікарі клініки «ЛеоДерм» розкажуть, що саме включає гінекологічний огляд і як до нього підготуватись.

 

Візит до гінеколога починається зі збору анамнезу.

Після цього можна перейти до безпосереднього огляду на гінекологічному кріслі. Стандартний огляд гінеколога включає:

  • загальне обстеження (огляд молочних залоз та щитовидної залози);
  • огляд зовнішніх статевих органів;
  • вагінальний огляд «в дзеркалах»;
  • бімануальне вагінальне дослідження.

Окрім всіх вище перерахованих діагностичних маніпуляцій лікар-гінеколог проведе:

  • Забір мазків. 1. Урогенітальний мазок береться з уретри, каналу шийки матки і заднього склепіння піхви. Він необхідний для оцінки мікрофлори слизової, діагностики наявності в ній патологічних бактерій: трихомонад і гонококів; 2. Мазок на цитологію – для оцінки стану епітелію та своєчасної діагностики онкології, запальних процесів та вірусних інфекцій статевої системи жінки.
  • Кольпоскопію, що дозволить виявити найменші патологічні зміни на шийці матки, які ще неможливо побачити неозброєним оком. В деяких випадках, для більшої точності діагностики, шийка матки додатково обробляється спеціальними речовинами. Це дозволяє лікарю отримати більше достовірної інформації та встановити точний діагноз.
  • Ультразвукову діагностику органів малого тазу. Подібне обстеження необхідне при підозрі на поліпи, гіперплазію ендометрію, ендометріоз, дрібні фіброматозні вузли до 1 см, які просто неможливо відчути при ручному огляді.

Після завершення обстеження лікар-гінеколог заносить отримані результати до персональної медичної карти пацієнта та обговорює з ним (у разі необхідності) можливі напрямки лікування.

Ціна гінекологічного обстеження індивідуальна, оскільки залежить від багатьох чинників. Ви можете уточнити ціну, подзвонивши за телефоном на сайті.

 

Огляд у гінеколога: як підготуватись?

Перед візитом до гінеколога необхідно прийняти душ та одягнути чисту білизну. Не рекомендується перед оглядом спринцюватись чи використовувати інтимні гелі та дезодоранти.

Якщо перед візитом до лікаря, ви проходили курс антибіотиків або протигрибкових засобів, радимо перенести гінекологічний огляд на 1-2 тижні.

Записуватись на консультацію краще в перші дні після менструації. Під час критичних днів проходити гінекологічний огляд і подальші обстеження не варто, за винятком екстраординарних випадків (наприклад, нетипова кровотеча, що супроводжується різким болем).

 

Приватний гінеколог у Львові в клініці «ЛеоДерм»

Клініка «ЛеоДерм» запрошує записатись на консультацію і пройти огляд гінеколога у Львові. У нашій клініці обстеження проводиться висококваліфікованими спеціалістами з великим досвідом діагностики різноманітних гінекологічних захворювань. Вам ні про що не потрібно турбуватись просто прийдіть на обстеження і отримайте розгорнуту картину стану вашого здоров’я.

Записатись на прийом в клініку, ви можете за контактними номерами телефонів.

section image
Prices
Гінекологічний огляд
First Consultation with Examination
500 UAH
Next Consultation w/o Examination
350 UAH
Next Consultation with Examination
400 UAH
Interpretation of the results of laboratory investigation
100 UAH
Vaginal Swab Test
160 UAH
PAP Test
250 UAH
Colposcopy
350 UAH
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review