+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv
Zaliznychna Street, 7, Lviv

Показання до кольпоскопії

Кольпоскопія проводиться для профілактики та раннього виявлення патологій шийки матки. Також лікар-гінеколог проводить дану процедуру, якщо:

  • в ході планового огляду було помічено візуальні зміни епітелію шийки матки;
    виявлено атипові клітини в мазку на цитологію;
  • при проведенні біопсії, а також для контролю ефективності лікування.

Кольпоскопія шийки матки використовується для виявлення наступних патологій жіночих репродуктивних органів: ерозія шийки матки, цервіцит, дисплазія шийки, рак шийки матки, лейкоплакія, кондиломи.

 

Як підготуватись до кольпоскопії?

Спеціально готуватись до процедури не потрібно. Єдина рекомендація утриматись від сексу за 2-3 дні до відвідування гінеколога та тимчасово перестати приймати вагінальні таблетки, використовувати спринцювання та тампони. Все це може вплинути на мікрофлору піхви і спотворити результати обстеження. Проходити обстеження бажано одразу після закінчення критичних днів. Перед походом до лікаря потрібно прийняти теплий душ.

 

Де пройти кольпоскопію у Львові?

Пропонуємо прийти обстеження в гінеколога в приватному кабінеті клініки «Леодерм». Досвідчений лікар проведе огляд та кольпоскопію з мінімальним для вас дискомфортом. Результати обстеження ви отримаєте вже за кілька днів, після чого, в разі необхідності, лікар призначить вам відповідне ефективне лікування.

Хочете бути впевнені в професійності обстеження? Тоді завітайте в клініку «Леодерм» у Львові. Записатись на прийом можна по телефону. Попіклуйтесь про своє здоров’я вже зараз. Дзвоніть!

section image
Prices
Кольпоскопія
Кольпоскопія
350 грн
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review