+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv
Zaliznychna Street, 7, Lviv

Як відомо, попередити простіше, ніж лікувати. Що вже казати про ті випадки, коли виникає дискомфорт чи біль. Зважаючи на поширеність гінекологічних захворювань, у кожної жінки повинен бути «свій» лікар-гінеколог.

 

Державний чи приватний гінеколог: що вибрати?

Багатьох жінок від візиту до гінеколога стримує різке, а іноді нахабне ставлення лікарів. Важко розповідати про своє інтимне життя, ризикуючи нарватися на осуд. Яка альтернатива? Приватні гінекологічні кабінети та клініки, де зазвичай працюють молоді, талановиті лікарі, які не лише правильно вас зрозуміють, а й зможуть призначити адекватне лікування, з огляду на сучасні досягнення медичної галузі. Один з таких кабінетів знаходиться в клініці «Леодерм» у Львові. Якщо вам потрібна кваліфікована допомога, не зволікайте і записуйтесь на прийом.

 

Переваги прийому у приватного гінеколога у Львові

  1. Професійний рівень фахівців платних клінік значно вищий, адже це безпосередньо пов’язано з репутацією клініки і появою нових пацієнтів. Тому до відбору профільних спеціалістів ставляться дуже ретельно.
  2. Вам приділять максимум уваги, оточать комфортом і допоможуть розслабитись, щоб прийом у гінеколога викликав мінімум неприємних відчуттів;
  3. Комфортна атмосфера – важлива частина прийому, адже багато жінок відчувають сором і не можуть розповісти про всі свої інтимні проблеми;
  4. Забудьте про черги, адже це одна з тих причин, через які ми відтягуємо візит до лікаря. Кому захочеться провести кілька виснажливих годин в очікуванні консультації? В приватній клініці такого не станеться: ви приходите на прийом в зазначену годину і витрачаєте час лише на своє здоров’я, а не безглузде стояння в черзі.
  5. Виключно індивідуальний підхід, урахування передусім ваших інтересів, можливість записатись на прийом у будь-який зручний для вас час. Ви зможете задати питання гінекологу і отримати максимально розгорнуту і зрозумілу відповідь.

 

Приватний гінеколог у Львові

Клініка «ЛеоДерм» запрошує записатись на прийом до гінеколога у Львові. Лікар не лише проведе огляд на кріслі, а й при необхідності може виконати кольпоскопію, зробити УЗД, провести забір матеріалу на аналізи і дати консультацію.

В клініці «ЛеоДерм» у Львові готові надати кваліфіковану допомогу у будь-який зручний час. Дзвоніть та записуйтесь на консультацію.

section image
Prices
Консультація гінеколога
Консультація з оглядом первинна
500 грн
Консультація повторна (без огляду)
350 грн
Консультаці повторна з оглядом
400 грн
Інтерпретація результатів лабораторного дослідження для корекції лікування
100 грн
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review