+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv
Zaliznychna Street, 7, Lviv

Звичайно, що всі жінки хочуть мати красиве, підтягнуте, пружне тіло немов на картинці. Позбутися від ворога всіх дівчат – целюліту можна, пройшовши курс антицелюлітного масажу.

 

Який ефект від антицелюлітного масажу?

Масаж робить активний вплив на шкіру і підшкірно-жировий шар, тим самим прискорюючи обмінні процеси речовин, виводячи шлаки, токсини з організму. За рахунок того, що температура ділянки на якій проводитися масаж збільшується в 1.5-2 градуси, відбувається покращення кровообігу в шкірі, підшкірній клітковині і багатьох інших органах.

 

З якими процедурами варто поєднати?

Також антицелюлітний масаж сприяє відновленню мікроциркуляції в шкірному покриві, що призводить до вироблення еластину і колагену, які допомагають шкірі залишатись пружною. Що може посилити дію масажу? Не кожен знає, як робити антицелюлітний масаж і що є помічником для досягнення необхідного ефекту. Для того, щоб ефект від масажу досяг свого піку проводити його слід в сукупності з такими процедурами, як очисні дієти, сеанси водорослевого чи цитрусового обгортання, апаратних процедур (пресотерапія, вакуумно-роликовий масаж).

section image
Prices
Anti-Cellulite Massage
Anti-Cellulite Massage (30min)
350 uah
Anti-Cellulite Massage (60min)
500 uah
Massage (back + neck + shoulders), 30 min, book on 45
500 uah
Massage (head + neck + shoulders), 30 min, book on 45
650 uah
General Body Massage
700 uah
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review