Якщо чоловіки можуть позбутись небажаного волосся на обличчі за допомогою бритви, то жінкам так не пощастило. Жіноча шкіра дуже ніжна і чутлива. Вона практично миттєво реагує подразненням на будь-яке втручання. Крім того, після контакту з лезом волоски на лиці стають ще помітнішими. Вони відростають більш жорсткішими та темніють.

Лазерна епіляція обличчя – це прогресивний спосіб позбутись небажаного волосся над верхньою губою, на підборідді, в зоні бакенбард і навіть на щоках без наслідків і назавжди.

Чи всім можна робити лазерну епіляцію на обличчі?

Епіляція обличчя - photo 1

Лазерне видалення волосся на обличчі має свої переваги, порівняно з більш звичними нам методиками – бритва  віск, цукрова паста, депіляційні креми. Воно гарантує вам:

 • дієвість (очевидний результат вже після першої процедури);
 • короткочасність (1 сеанс займає всього 30 хв.);
 • довготривалий ефект;
 • безболісність;
 • гарантована безпека;
 • відсутність алергії.

Особливості лазерної епіляції обличчя у Львові в клініці «Леодерм»

Лазерна епіляція на обличчі ефективна, завдяки цілеспрямованому впливу лазерного променя на меланін, що міститься в волосині. Саме по волосяному стовбуру лазер проникає до його цибулини та руйнує її з допомогою концентрованого тепла. Мінус в тому, що одноразово знищуються лише «активні» фолікули. Тому для повного усунення небажаного волосся необхідно пройти повний курс, щоб вплинути і на сплячі цибулини.

Видалення волосся на обличчі проходить швидко і комфортно. Для початку ви приходите на попередню консультацію, під час якої лікар визначає індивідуальні особливості вашого організму і залежно від них, підбирає потужність променя. Далі слідує сама процедура, один сеанс якої займає не більше 30 хвилин.

Лазерна епіляція верхньої губи

Особливої уваги заслуговує епіляція верхньої губи, яка дозволить видалити небажані волосинки всього за кілька відвідувань косметологічного кабінету. Завдяки своїй результативності, безболісності і невеликій ціні, ця методика є найкращою в усуненні подібних проблем. Вона неінвазивна, не травмує шкіру, виключає інфекційне або вірусне зараження, а також не залишає шрамів і рубців, повертаючи майже дитячу гладкість шкіри!

Як підготуватися до лазерної епіляції обличчя?

Щоб результат вас порадував, рекомендовано дотримуватися деяких правил приготування: епіляція не проводиться одразу після засмаги, також на деякий час доведеться відмовитись від сонячних ванн і солярію.

Перших 2 тижні після проведення процедури потрібно користуватись сонцезахисним кремом з високим ступенем захисту.Епіляція обличчя - photo 2

Незважаючи на всі плюси, лазерне видалення волосся на лиці має ряд обмежень. До них належать:

 • «свіжий» загар;
 • ушкодження шкіри (рани, запалення, опіки) на обличчі;
 • інфекційні захворювання;
 • онкологія;
 • прийом антибіотиків.
 • цукровий діабет;
 • ВІЛ або СНІД.

Лазерна епіляція обличчя у Львові в клініці «Леодерм» здійснюється на сертифікованому обладнанні останнього покоління під контролем досвідчених фахівців, які пройшли обов’язкове навчання і мають реальну практику. Якщо ви хочете бути повністю впевнені в позитивному результаті, звертайтеся до нас. Записатись на прийом та дізнатися скільки коштує лазерне видалення волосся з обличчя можна за контактними номерами телефонів.

 

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, оцінка: 5,00 из 5)