+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Жінки і дівчата у всі часи були небайдужі до стану свого волосся. І якщо пишна густа шевелюра на голові завжди в радість, то волосся на всіх інших частинах тіла – зовсім небажане. Боролися з цим у всі часи і по-різному. Не будемо повертатись в сиву давнину, згадувати бабусині рецепти, а пропонуємо розглянути більш сучасніші і гуманні методи боротьби з небажаним волоссям.

У цілому всі методи видалення волосяного покриву поділяють на депіляцію і епіляцію. Багато хто помилково вважає, що це одне і те ж, але суттєві нюанси існують. При депіляції видаляється тільки зовнішня частина волосини, при епіляції – в першу чергу впливають на волосяну цибулину. Треба сказати, що у другому випадку набагато більш тривалий. До методів депіляції відносять використання бритви та крему.

Нано-епіляція

Нано-епіляція – це видалення пушкового волосся на обличчі та тілі з допомогою спеціального крему відомої лінії натуральної косметики DMK. Активні речовини крему проникають в глибокі шари епідермісу, впливаючи на фолікули. Його активні інгредієнти розчиняють волосяні цибулини. В результаті волоски видаляються разом з коренем. Одразу запевнимо вас, що процедура є безпечною та безболісною.

Кому рекомендовано?

Рекомендовано для світлого, пушкового волосся на ділянках обличчя. процедура є безпечною та безболісною.

Натуральні методи: видалення воском і шугарінг

Про видалення волосся гарячим воском відомо дуже давно і ця методика успішно використовується як в салонах, так і вдома. Хоча в останньому випадку якість процедури викликає дуже великі сумніви. Як показує практика, після першої ж спроби жінки надають перевагу восковій епіляції в салоні.

Для процедури використовується гарячий і теплий віск. Вона безпечна, не має обмежень за типом і чутливістю шкіри, щоправда , буває досить болюча. Тому тим, у кого дуже низький больовий поріг, швидше за все, варто задуматися над іншими варіантами. Ефект від процедури – 3-4 тижні.

Ще одна схожа методика – цукрова епіляція (шугарінг). Замість воску тут використовується густий цукровий сироп. Ефективність приблизно та ж, що й з воском – 3-4 тижні. Плюс – процедура не настільки болюча, як у попередньому випадку. Мінус – займає більше часу.

Кому рекомендовано?

Протипоказань немає. Єдиний нюанс, який слід врахувати: віск і цукровий сироп ефективно справляються з волосинами завдовжки не менше 2-3 мм. Якщо вони дуже темні, процес «відрощування» може перетворитися в проблему.

Лазерна епіляція

Видалення волосся лазером – одна з найбільш ефективних і безболісних процедур, яка дає стабільний результат. Відразу зазначимо, що лазерна епіляція – це не разова процедура і не видаляє волосини назавжди (лише на кілька років). Під час одного сеансу можна видалити до 30% волосин на ділянці. Лазер не впливає на фолікули, які перебувають в стані сну, тому сеанс необхідно повторити через 6-8 тижнів. Повністю позбутись небажаного волосяного покриву можна за 4-10 сеансів, інколи до 15 сеансів залежно від індивідуальних показів до процедури. Волосяний покрив зникає на кілька років.

Цей метод абсолютно безболісний і не викликає неприємних відчуттів! Він безконтактний, а значить зникає ризик пошкодження шкіри, виникнення рубців або інфікування. Додатковим бонусом є те, що під дією лазера разом з небажаними волосинками видаляються і наявні пігментні плями. Для тих, хто вважає, що використання лазера занадто дороге задоволення, хочемо сказати – це міф. На сьогоднішній день лазерна епіляція не є найдорожчим методом в косметології і її можуть дозволити собі навіть люди з середнім достатком.

Кому рекомендовано?

Підходить для темного волосся. Метод прекрасно зарекомендував себе при використанні як на невеликих ділянках шкіри (обличчя, зона бікіні), так і на ногах. Лазер якісно видаляє небажане волосся на обличчі, без ризику появи пігментних плям чи рубців. Ефективність процедури не залежить від типу шкіри і волосся.

Врахуйте, що на процедуру необхідно йти не пізніше, ніж за 12 годин після гоління.

Як вибрати оптимальний метод?

В першу чергу, слід вибрати не метод видалення небажаного волосся, а клініку, де ви плануєте проходити ці процедури. Досвідчений фахівець сам порекомендує для вас оптимальний метод, виходячи з типу вашої шкіри, структури волосинок і, звичайно ж, фінансових можливостей.

Однією з таких клінік є «ЛеоДерм». Клініка пропонує послуги з видалення небажаного волосся у Львові. На базі закладу можна пройти таку процедуру, як лазерна епіляція. Для процедури використовується сучасне безпечне обладнання. Персонал пройшов всю необхідну підготовку і має великий досвід проведення подібних косметологічних процедур. 

Ви можете записатись на консультацію лікаря-косметолога за телефонами: 097-243-0123, 093-243-0123, 095-243-0123

section image
Ціни
Епіляція
Воскова епіляція для жінок
від 230 грн
Воскова епіляція для чоловіків
від 350 грн
Шугарінг для жінок
від 150 грн
Шугарінг для чоловіків
від 300 грн
Нано епіляція
від 350 грн
Лазерна Епіляція жінок
від 190 грн
Лазерна Епіляція чоловіків
від 220 грн
Перейти до всіх
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук