Видалення волосся в зоні бікіні назавжди – це таємна мрія всіх жінок та дівчат. Які тільки способи інтимної епіляції не були винайдені, щоб повернутись гладкість шкіри: депіляційні креми, бритви, воскові смужки, навіть цукор, пінцети і ниточки йдуть в справу. Але, на жаль, не всі методи однаково ефективні, а деякі навіть викликають подразнення.Епіляція зони бікіні - photo 1

Клініка «Леодерм» у Львові пропонує лазерну епіляцію зони бікіні, як найбільш сучасний, результативний та безпечний спосіб позбутися небажаного волосся. Врешті-решт, ми говоримо про одну з найделікатніших ділянок тіла. Лазерне видалення волосся абсолютно безпечне, безболісне, не залишає жодних слідів на шкірі, зокрема рубців, опіків та подразнення. Ефективно усуваються навіть врослі волоски, а результат, після повного проходження курсу, тримається 5-6 років!

Клініка «Леодерм» у Львові пропонує два види лазерної епіляції бікіні:

  • класичне бікіні по лінії паху;
  • глибоке бікіні включно з лобковою зоною (бразильська епіляція).

Як підготуватись до інтимної епіляції?

Рекомендації доволі прості і не потребують особливих зусиль Вам потрібно:

  • не висвітлювати, не вищипувати і не видаляти волосся воском за 3 тижні до першого сенсу;
  • не засмагати за 7 днів до процедури, не відвідувати солярій, уникати прямих сонячних променів (ефективність процедури знижується від засмаги);
  • за 12 годин до візиту в клініку поголити необхідну ділянку, крім обличчя
  • не вживати антибіотики за 2 тижні до проведення процедури;
  • безпосередньо перед процедурою не використовувати  косметичні засоби. Шкіра в зоні обробки має бути чистою.

Лазерна епіляція зони бікіні у Львові

Сеанс епіляції інтимних місць лазером займає не більше 30 хвилин. Принцип дії лазера полягає в наступному – імпульсний потік поглинається меланіном – пігментом, який надає колір волосині та шкірі. По волосинці він проникає в фолікул, де за допомогою тепла руйнує його. Протягом 10-14 днів волосина відпадає.

Специфіка волосяних фолікул полягає в тому, що частина з них перебуває в «сплячому» стані, тобто на такі фолікули не можна вплинути лазером. Саме тому для максимального ефекту, краще повторити процедуру 4-5 разів з проміжком в 1,5 місяці. Це необхідно ще й тому, що шкіра на внутрішньому боці стегон, як правило, світла, а волосся росте темне, жорстке і густе, його важче видалити.

Чи боляче робити лазерну епіляцію в зоні бікіні?

Лазерна епіляція бікіні безболісна: лазер обладнаний пристроєм, який запобігає перегріванню та пошкодженню шкіри. Крім того, на такій чутливій ділянці використовується анестезуючий крем, тому під час світлових спалахів ви відчуєте лише невеликий дискомфорт.

Протипоказання до процедури лазерного видалення волосся зони бікіні можна розділити на:

  • абсолютні – інфекційні захворювання шкіри, герпес, а також онкологія та цукровий діабет;
  • відносні протипоказання, коли можливість проведення процедури визначає лікар-дерматолог: свіжа засмага, родимки, тату або подряпини в місці впливу лазера, неінфекційні захворювання шкіри.

Догляд після видалення волосся

Лікарі-косметологи клініки «Леодерм» радять наступні 2 тижні утриматись від засмагання та відвідування сауни. Волосинки, які з’являються між процедурами, не можна видаляти пінцетом, воском чи будь-яким іншим способом.

Записатись на попередню консультацію лікаря-косметолога клініки «Леодерм», стосовно лазерної епіляції бікіні у Львові можна за контактними телефонами. З нами Ви зможете на довгі місяці, а згодом і назавжди забути про гоління. Приходьте!

 

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (19 голосів, оцінка: 3,95 из 5)