У вас низький больовий поріг або схильність до алергій? Хочете спробувати новий ефективний вид епіляції? Тоді Вам варто звернути увагу на шугарінг. Солодка епіляція як не дивно, але в Європі про шугаринг дізналися зовсім недавно.

Тим часом, жінки Персії з давніх-давен позбавляються від зайвого волосся саме за допомогою цукрової маси. Тому цей вид епіляції називають також «персидським». Кажуть, що першою українкою, яка випробувала та високо оцінила шугарінг, була княгиня Ольга.

Що таке епіляція цукром?

Назва «шугарінг» походить від англійського «sugar» та дуже чітко характеризує цю процедуру. Видалення волосся відбувається за допомогою цукрової карамелі, яка огортає волосинки разом із цибулинами та видаляє їх повністю.

Технологія цукрової епіляції швидко завоювала прихильність європейських та українських жінок. Серед міст, які відкрили для себе шугарінг, Львів став одним із перших в Україні. А клініка «Леодерм», у свою чергу, стала першою у Львові. Використовуючи професійні суміші для цукрової епіляції, наші косметологи вправно видаляють волосинки вже від 2 міліметрів.

Як відбувається шугаринг?

Серед закладів, які пропонують цукрову епіляцію, львівська клініка «Леодерм» має найбільший досвід роботи з цією технологією. Ми використовуємо професійні цукрові пасти, перевірені дослідженнями та тривалим використанням. Ці суміші мають лише два протипоказанняцукровий діабет та підвищена чутливість до продуктів бджільництва. Паста розігрівається до температури тіла та наноситься спеціальним аплікатором проти лінії росту волосся. Завдяки цьому волосинки піднімаються і ми можемо видалити навіть найкоротші з них. Паста проникає у волосяні цибулинки, заповнює їх і застигає. Умілим рухом майстер видалить цукрову суміш разом із волосинками. Перед процедурою на ділянку наносяться засоби, які вбережуть клітини епідермісу від пошкоджень, а після – засоби, які зволожать шкіру та заспокоять її.

Переваги епіляції цукром:

  • Температура суміші дорівнює температурі тіла, під час процедури шкіра не нагрівається;
  • Цукрова маса містить лише натуральні інгредієнти, вона підходить пацієнтам зі схильністю до алергій;
  • Слабкі больові відчуття завдяки видаленню волосся за напрямом росту;
  • Відсутність подразнення та вростання волосин;
  • Залишки цукрової пасти можна змити звичайною водою, немає потреби у використанні хімічних засобів;

Шугарінг: ціни у Львові

Верхня губа90 грн
Підборіддя90 грн
Руки (повністю)230 грн
Руки (до ліктя)200 грн
Кисті рук80 грн
Пальці рук50 грн
Пахвинні ділянки170 грн
Біла лінія живота120 грн
Бікіні (по лінії паху)240 грн
Глибоке бікіні350 грн
Ноги (повністю)400 грн
Пальці ніг50 грн
Гомілки230 грн
Стегна230 грн
Сідниці230 грн
Для чоловіків
Пахвинні ділянки250 грн
Біла лінія живота300 грн
Бікіні (по лінії паху)350 грн
Глибоке бікіні600 грн
Ноги повністю700 грн
Спина500 грн
Груди400 грн

Отримайте солодкі враження від гладенької шкіри після процедури шугарінгу у клініці «Леодерм»!

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (33 голосів, оцінка: 3,91 из 5)