У вас низький больовий поріг або схильність до алергій? Хочете спробувати новий ефективний вид епіляції? Тоді Вам варто звернути увагу на шугарінг. Солодка епіляція як не дивно, але в Європі про шугаринг дізналися зовсім недавно.

Тим часом, жінки Персії з давніх-давен позбавляються від зайвого волосся саме за допомогою цукрової маси. Тому цей вид епіляції називають також «персидським». Кажуть, що першою українкою, яка випробувала та високо оцінила шугарінг, була княгиня Ольга.

Що таке епіляція цукром?

Назва «шугарінг» походить від англійського «sugar» та дуже чітко характеризує цю процедуру. Видалення волосся відбувається за допомогою цукрової карамелі, яка огортає волосинки разом із цибулинами та видаляє їх повністю.

Технологія цукрової епіляції швидко завоювала прихильність європейських та українських жінок. Серед міст, які відкрили для себе шугарінг, Львів став одним із перших в Україні. А клініка «Леодерм», у свою чергу, стала першою у Львові. Використовуючи професійні суміші для цукрової епіляції, наші косметологи вправно видаляють волосинки вже від 2 міліметрів.

Як відбувається шугаринг?

Серед закладів, які пропонують цукрову епіляцію, львівська клініка «Леодерм» має найбільший досвід роботи з цією технологією. Ми використовуємо професійні цукрові пасти, перевірені дослідженнями та тривалим використанням. Ці суміші мають лише два протипоказанняцукровий діабет та підвищена чутливість до продуктів бджільництва. Паста розігрівається до температури тіла та наноситься спеціальним аплікатором проти лінії росту волосся. Завдяки цьому волосинки піднімаються і ми можемо видалити навіть найкоротші з них. Паста проникає у волосяні цибулинки, заповнює їх і застигає. Умілим рухом майстер видалить цукрову суміш разом із волосинками. Перед процедурою на ділянку наносяться засоби, які вбережуть клітини епідермісу від пошкоджень, а після – засоби, які зволожать шкіру та заспокоять її.

Переваги епіляції цукром:

  • Температура суміші дорівнює температурі тіла, під час процедури шкіра не нагрівається;
  • Цукрова маса містить лише натуральні інгредієнти, вона підходить пацієнтам зі схильністю до алергій;
  • Слабкі больові відчуття завдяки видаленню волосся за напрямом росту;
  • Відсутність подразнення та вростання волосин;
  • Залишки цукрової пасти можна змити звичайною водою, немає потреби у використанні хімічних засобів;

Шугарінг: ціни у Львові

Верхня губа60
Підборіддя70
Руки (повністю)200
Руки (до ліктя)150
Кисті рук80
Пальці рук50
Пахвинні ділянки150
Біла лінія живота120
Бікіні (по лінії паху)200
Глибоке бікіні350
Ноги (повністю)400
Пальці ніг50
Гомілки200
Стегна200
Сідниці200
Для чоловіків
Пахвинні ділянки250
Біла лінія живота200
Бікіні (по лінії паху)350
Глибоке бікіні600
Ноги повністю700
Спина500
Груди400

Отримайте солодкі враження від гладенької шкіри після процедури шугарінгу у клініці «Леодерм»!

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, оцінка: 5,00 из 5)