+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Хімічний пілінг PRX-T33 – це професійне очищення шкіри обличчя без тривалої реабілітації, яке не залежить від пори року. Для пілінгу PRX-T33 використовується всього лиш 33% розчин трихлороцтвої кислоти, який не завдає шкоди шкірі та водночас стимулює ріст фібробластів, має протизапальну дію, очищаючи пори від комедонів та скупчень шкірного жиру. Розчин з легкістю знищує хвороботворні бактерії, які викликають появу акне і підвищує регенеративні властивості дерми.

Хімічний пілінг PRX-T33 допомагає вирішити такі проблеми:

 • Дрібні зморшки
 • Нерівномірний тон шкіри
 • Акне
 • Плями постакне
 • Зниження пружності шкіри обличчя і грудей
 • Атрофічні рубці
 • Розтяжки
 • Комплексне лікування пігментних плям
 • Себорейний дерматит
 • Гіперкератоз шкіри обличчя

Також цей вид пілінгу використовується для вирівнювання рельєфу та тону шкіри, загального омолодження, відновлення шкіри. Робить її гладкою, свіжою, близькою до ідеальності.

Особливості процедури PRX-T33 пілінгу

Запатентована гібридна молекула PRX-T®33  проникаючи у шари дерми, запускає цілий каскад реакцій, глибоко стимулюючи шкіру. Кількість необхідних процедур визначає лікар залежно від того наскільки інтенсивним має бути вплив на шкіру (для видалення рубців знадобиться набагато більше часу, ніж на звичайне усунення омертвілих тканин шкіри).

Хімічний пілінг обличчя проходить в декілька етапів

Спочатку лікар-косметолог очищає та знежирює шкіру. Далі легкими масажними рухами на неї наноситься спеціалізований розчин. Він може наноситися кілька разів залежно від необхідної інтенсивності впливу. Загалом за одну процедуру може наноситися до 4-5 шарів. Під час нанесення пацієнтка може відчувати легке поколювання та пощипування.

Після повного всмоктування розчину в шкіру, його залишки видаляються з поверхні з допомогою дистильованої води. Далі на очищену шкіру наноситься густий, зволожуючий крем. Безпосередньо після проведення хімічного пілінгу PRX-T33 може спостерігатись легке почервоніння, яке зникне буквально за півгодини.

Догляд за шкірою після хімічного пілінгу

Лікарі клініки «ЛеоДерм» радять наступні 2 тижні уникати впливу прямих ультрафіолетових променів та двічі на день користуватись зволожуючим, сонцезахисним кремом. Уникати пересушування шкіри. В цей період не варто користуватись звичайним милом для умивання та використовувати агресивні абразивні засоби (скраби, відшелушуючі креми) та косметичні засоби, що містять спирт.

Також на деякий час варто припинити візити в солярій та сауну. Решту рекомендації ви отримаєте безпосередньо в клініці «ЛеоДерм» після проведення процедури. Оскільки цей вид пілінгу часто використовують для лікування захворювань шкіри та усунення косметичних дефектів важливо пройти повний курс хімічної чистки обличчя та дотримуватись рекомендацій стосовно догляду після нього, щоб отримати максимально позитивний результат.

Протипоказання для пілінгу PRX-T33

Даний вид хімічного пілінгу має ряд протипоказань:

 • інфекційні захворювання шкіри;
 • алергія на складові пілінгу;
 • пошкодження та рани на ділянках, де має проводитись пілінг
 • вагітність та період лактації;
 • чутлива шкіра.

Пілінг PRX-T33 у Львові

Пройти процедуру хімічного пілінгу PRX-T33 у Львові ви зможете в клініці «ЛеоДерм». Для досягнення найкращого результату терапії лікарі клініки «Леодерм» часто поєднують пілінг PRX-T33 з лазерним холодним пілінгом, ін’єкційною біоревіталізацією, плазмоліфтінгом, контурною пластикою, мезотерапією, RF-ліфтингом, фракційним лазерним омолодженням.

Записатись на консультацію в клініку «ЛеоДерм» можна за контактними номерами телефонів. Приходьте, ми працюємо для того, щоб дарувати жінкам красу!  Доведено ефективність застосування PRX T33 у поєднанні з лазерним холодним пілінгом. Через використання у ній лазерного променю, ця процедура уже є сезонною та виконується лише у холодні пори року. Лазерний холодний пілінг виступає провідником та каталізатором для PRX-Т33, допомагає йому глибше проникнути у шари шкіри, відповідно – в рази збільшити та продовжити ефект.

section image
Ціни
Хімічний пілінг PRX-T33
Хімічний пілінг PRX – T33 (1 ml)
1700 грн
Хімічний пілінг PRX – T33 (1.5 ml)
2550 грн
Хімічний пілінг PRX + Лазерний Холодний пілінг
3750 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук