***

У кожної з нас є періоди в житті, коли ми насолоджуємось ніжною і гладенькою шкірою, до неї хочеться торкатись знов і знов, але, як і все хороше у нашому житті, ці періоди минають. І от наступає момент, коли кожна поважаюча себе дівчина виходить на стежку війни у боротьбі за красиву і здорову шкіру обличчя…Пілінг обличчя в салоні

Звичайно, подібний вступ до статті – це лише жарт, який, між іншим, має в собі частку правди. Щоб зберегти шкіру обличчя здоровою і сяючою якомога довше, за нею потрібно правильно доглядати. Не останню роль у цьому відіграють пілінги.

На сьогоднішній день косметологія в своїй базі має велику кількість різновидів пілінгів для повноцінного збереження шкіри обличчя. Для того, щоб грамотно ними користуватися необхідно консультація  кваліфікованого лікаря-дерматокосметолога, який Вам професійно підбере і проведе процедуру пілінгу найоптимальнішої саме для Вас.

Пілінг – косметична процедура, яка призводить до злущення верхніх шарів шкіри і до стимуляції регенеративних процесів в шкірі, синтезу нових волокон колагену та еластину, згладження нерівностей шкіри, покращення загального естетичного вигляду. По силі дії пілінги поділяються на поверхневі, серединні та глибокі.

Види пілінгу

Одразу хочеться обмовитись про пілінг обличчя в домашніх умовах. Звичайно, це вийде дешевше та й силою тягнути вас в косметичний салон ніхто не буде, так само як ніхто не буде відповідати за наслідки ваших домашніх експериментів. Пілінг – дуже тонка процедура і вимагає досвіду. Тільки професійний косметолог зможе підібрати для вас варіант, який не тільки принесе користь, а й, що головне, не зашкодить.Хімічний пілінг

По способу проведення пілінги поділяються на:

 • хімічні пілінги – гліколеві, фенолові, трихлороцтові, ретиноїдні та інші;
 • механічні пілінги – абразивні методики;
 • апаратні пілінги – лазерні, ультразвукові;
 • ензимні пілінги (ферментні);
 • натуральні пілінги (біофітопілінг, кораловий пілінг);
 • комбінований пілінг.

Хімічний пілінг

Про хімічний пілінг чули всі, але далеко не всі бачили і ще менша кількість знає про що говорить. Отже, відлущування відмерлих шарів шкіри здійснюється за допомогою розчину молочної, гліколевої, саліцилової або іншої кислоти. Попри величезну кількість міфів воно абсолютно безпечне (в умілих руках косметолога). Інтенсивність і періодичність застосування залежить від першопочаткового стану шкіри та віку клієнтки.

Дізнатись про хімічних пілінг PRX T33

Механічний

Не варто уявляти собі жахи про те, що з вас будуть «по-живому» знімати верхні ділянки шкіри… Все дуже цивілізовано і дбайливо. Ороговілі частинки епідермісу знімаються  з допомогою спеціальних обертових щіток з натуральної щетини.

Плюс від процедури – крім безпосереднього очищення, стимулюється природний кровообіг і, відповідно, живлення внутрішніх шарів епідермісу.

Ультразвуковий

Від вас потрібно – прийти, лягти і розслабитись. Все інше зроблять спеціаліст і апарат, що випромінює ультразвукові хвилі. До речі, на цю процедуру варто звернути увагу жінкам середнього та старшого віку, адже, крім основного косметичного пливу, вона має загальний омолоджуючий ефект, усуває наслідки негативного впливу сонця, сухість та лущення.

Фруктовий

Фруктовий пілінгЗакриває наш своєрідний ТОП – фруктовий пілінг. На сьогоднішній день ця процедура у всіх на слуху і користується неабиякою популярністю в салонах. Суть в тому, що очищення відбувається за допомогою фруктових кислот, які не тільки очищують, а й покращують колір шкіри, усувають дрібні запалення, нормалізують роботу сальних залоз.

Показами для проведення пілінгів є:

 • відновлення естетичного вигляду обличчя;
 • профілактика старіння;
 • корекція вікових змін;
 • гіперпігментація;
 • сонячний та віковий гіперкератоз;
 • велика кількість розширених пор;
 • лікування вугрової хвороби;
 • рубцевих змін та плям постакне;
 • зменшення рубцевих змін та розтяжок тіла.

Протипоказами до проведення пілінгів є наступні фактори:

 • герпес в активній фазі,
 • онкозахворювання,
 • індивідуальна непереносимість препаратів.

Поверхневі пілінги, як правило, проводять пацієнтам із проблемною, жирною шкірою, а також для профілактики вікових змін. Для профілактики старіння шкіри пілінги рекомендується проводити 3-4 рази в рік слабими кислотами.

Віковій категорії 28-35 років при наявності дрібних зморшок в кутиках очей («гусячі лапки») рекомендується 6-8 процедур фруктовими кислотами при повторенні курсу 2 рази в рік. Віковій категорії 40-50 років при наявності зморшок навіть в розслабленому стані м’язів обличчя та наявності пігментації показано регулярне проходження хімічного пілінгу. При глибоких зморшках, нерівності поверхні шкіри, порушення пігментації показано 2-3 сеанси пілінгу трихлороцтовою кислотою і в подальшому підтримуюче очищення гліколевою кислотою під контролем лікаря-дерматокосметолога.

Лазерний карбоновий пілінг

Дізнатись про лазерний карбоновий пілінг

Про пілінг обличчя у Львові

І ось ми підійшли до головного питання… Якщо очищення шкіри таке важливе і потрібне, то де можна зробити професійний пілінг обличчя у Львові? Медичний центр «Леодерм» запрошує вас до себе. Тут про вас подбають, як про найближчого родича, підберуть найкращі процедури і зроблять перебування в центрі максимально комфортним ( вам захочеться відчути це ще).

Звертайтесь, медичний центр «Леодерм» завжди радий допомогти у підтриманні вашої природної краси та здоров’я. Запишіться на безкоштовну консультацію щодо проведення процедури пілінгу в нашій дерматологічній клініці за телефонами 032-243-0123 чи 097-243-0123, 095-243-0123, 093-243-0123

Ціни на пілінги

ПілінгиЦіна
Пілінги PCA (США)
Догляд Oxygenation Trio (суха, зневоднена шкіра, проблемна шкіра - схильна до висипань)1100 грн
PCA Peel with Hydroquinone and Resorcinol (глибока пігментація, плями після акне)1050 грн
Пілінг РСА Джеснера1050 грн
PCA Peel Ultra Peel Forte (дрябла шкіра, акне)1050 грн
PCA Sensi Peel ( суха, чутлива шкіра, розацеа)1000 грн
PCA Peel Pure Retinol 6% ( вікові зміни шкіри, гіперпігментація, нерівномірний тон шкіри)2500 грн
Карбоновий пілінг
Обличчя800 грн
Обличчя+шия1200 грн
Обличчя+шия+декольте 1750 грн
Верхня частина спини1000 грн
Хімічний пілінг PRX-T33
PRX – T33 (1ml)1700 грн
Лазерний холодний пілінг
Обличчя1500 грн
Шия1000 грн
Декольте1000 грн
Обличчя + шия + декольте2800 грн
Лазерний холодний пілінг + PRX T33
Лазерний холодний пілінг + пілінг PRX T332200 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (29 голосів, оцінка: 3,72 из 5)