+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Звичайно, подібний вступ до статті – це лише жарт, який, між іншим, має в собі частку правди. Щоб зберегти шкіру обличчя здоровою і сяючою якомога довше, за нею потрібно правильно доглядати. Не останню роль у цьому відіграють пілінги. На сьогоднішній день косметологія в своїй базі має велику кількість різновидів пілінгів для повноцінного збереження шкіри обличчя. Для того, щоб грамотно ними користуватися необхідно консультація  кваліфікованого лікаря-дерматокосметолога, який Вам професійно підбере і проведе процедуру пілінгу найоптимальнішої саме для Вас.

Пілінг – косметична процедура, яка призводить до злущення верхніх шарів шкіри і до стимуляції регенеративних процесів в шкірі, синтезу нових волокон колагену та еластину, згладження нерівностей шкіри, покращення загального естетичного вигляду. По силі дії пілінги поділяються на поверхневі, серединні та глибокі.

Види пілінгу

Одразу хочеться обмовитись про пілінг обличчя в домашніх умовах. Звичайно, це вийде дешевше та й силою тягнути вас в косметичний салон ніхто не буде, так само як ніхто не буде відповідати за наслідки ваших домашніх експериментів. Пілінг – дуже тонка процедура і вимагає досвіду. Тільки професійний косметолог зможе підібрати для вас варіант, який не тільки принесе користь, а й, що головне, не зашкодить.

По способу проведення пілінги поділяються на:

 • хімічні пілінги – гліколеві, фенолові, трихлороцтові, ретиноїдні та інші;
 • механічні пілінги – абразивні методики;
 • апаратні пілінги – лазерні, ультразвукові;
 • ензимні пілінги (ферментні);
 • натуральні пілінги (біофітопілінг, кораловий пілінг);
 • комбінований пілінг.

Хімічний пілінг

Про хімічний пілінг чули всі, але далеко не всі бачили і ще менша кількість знає про що говорить. Отже, відлущування відмерлих шарів шкіри здійснюється за допомогою розчину молочної, гліколевої, саліцилової або іншої кислоти. Попри величезну кількість міфів воно абсолютно безпечне (в умілих руках косметолога). Інтенсивність і періодичність застосування залежить від першопочаткового стану шкіри та віку клієнтки. 

Механічний

Не варто уявляти собі жахи про те, що з вас будуть «по-живому» знімати верхні ділянки шкіри… Все дуже цивілізовано і дбайливо. Ороговілі частинки епідермісу знімаються  з допомогою спеціальних обертових щіток з натуральної щетини. Плюс від процедури – крім безпосереднього очищення, стимулюється природний кровообіг і, відповідно, живлення внутрішніх шарів епідермісу.

Ультразвуковий

Від вас потрібно – прийти, лягти і розслабитись. Все інше зроблять спеціаліст і апарат, що випромінює ультразвукові хвилі. До речі, на цю процедуру варто звернути увагу жінкам середнього та старшого віку, адже, крім основного косметичного пливу, вона має загальний омолоджуючий ефект, усуває наслідки негативного впливу сонця, сухість та лущення.

Лазерний холодний пілінг

Допомагає видалити поверхневі шкірні ушкодження, розгладити дрібні зморшки, повернути шкірі здоровий та свіжий вигляд. Дія пілінгу заснована на стимуляції процесів регенерації шкіри шляхом навмисного та контрольованого пошкодження верхніх шарів дерми, а також видалення мертвих клітин із поверхні, що псують зовнішній вигляд. Лазерний пілінг – ефективний метод вирівнювання та омолодження шкіри за допомогою найхолоднішого лазера у своєму роді. 

Карбоновий лазерний пілінг

Карбоновий пілінг – це нове слово в лікуванні акне, вугрів, прищів, розацея та інших проблем, пов’язаних з ліпідним обміном. Це стає можливим завдяки антибактеріальному ефекту, що допомагає знищити патогенну флору.  ця косметична процедура одночасно оновлює, очищує, дезінфікує і омолоджує шкіру. Крім того, він не має вікових обмежень.

Фруктовий

Закриває наш своєрідний ТОП – фруктовий пілінг. На сьогоднішній день ця процедура у всіх на слуху і користується неабиякою популярністю в салонах. Суть в тому, що очищення відбувається за допомогою фруктових кислот, які не тільки очищують, а й покращують колір шкіри, усувають дрібні запалення, нормалізують роботу сальних залоз.

Показами для проведення пілінгів є:

 • відновлення естетичного вигляду обличчя;
 • профілактика старіння;
 • корекція вікових змін;
 • гіперпігментація;
 • сонячний та віковий гіперкератоз;
 • велика кількість розширених пор;
 • лікування вугрової хвороби;
 • рубцевих змін та плям постакне;
 • зменшення рубцевих змін та розтяжок тіла.

Протипоказами до проведення пілінгів є наступні фактори:

 • герпес в активній фазі,
 • онкозахворювання,
 • індивідуальна непереносимість препаратів.

Поверхневі пілінги, як правило, проводять пацієнтам із проблемною, жирною шкірою, а також для профілактики вікових змін. Для профілактики старіння шкіри пілінги рекомендується проводити 3-4 рази в рік слабими кислотами. Віковій категорії 28-35 років при наявності дрібних зморшок в кутиках очей («гусячі лапки») рекомендується 6-8 процедур фруктовими кислотами при повторенні курсу 2 рази в рік. Віковій категорії 40-50 років при наявності зморшок навіть в розслабленому стані м’язів обличчя та наявності пігментації показано регулярне проходження хімічного пілінгу. При глибоких зморшках, нерівності поверхні шкіри, порушення пігментації показано 2-3 сеанси пілінгу трихлороцтовою кислотою і в подальшому підтримуюче очищення гліколевою кислотою під контролем лікаря-дерматокосметолога.

Про пілінг обличчя у Львові

І ось ми підійшли до головного питання… Якщо очищення шкіри таке важливе і потрібне, то де можна зробити професійний пілінг обличчя у Львові? Медичний центр «Леодерм» запрошує вас до себе. Тут про вас подбають, як про найближчого родича, підберуть найкращі процедури і зроблять перебування в центрі максимально комфортним ( вам захочеться відчути це ще).

Звертайтесь, медичний центр «ЛеоДерм» завжди радий допомогти у підтриманні вашої природної краси та здоров’я. Запишіться на безкоштовну консультацію щодо проведення процедури пілінгу в нашій дерматологічній клініці за телефонами 032-243-0123 чи 097-243-0123, 095-243-0123, 093-243-0123

section image
Ціни
Пілінг обличчя
Пілінг PCA Sensi Peel для чутливої шкіри
1250 грн
Пілінг PCA Ultra Peel Forte антивіковий
1300 грн
Пілінг PCA Джеснера посилений
1300 грн
Догляд РСА Oxygenating Trio, процедура швидкої краси.
1350 грн
Пілінг РСА Джеснера
1250 грн
Пілінг PCA 6% ретиноловий антивіковий, відбілюючий
3250 грн
PCA ензимний догляд
1000 грн
Пілінг Mesopeel Periocular (для покращення шкіри навколо очей)
850 грн
Лазерний холодний пілінг. Обличчя
1800 грн
Лазерний холодний пілінг. Шия
1250 грн
Лазерний холодний пілінг. Декольте
1250 грн
Лазерний холодний пілінг. Обличчя + шия + декольте
3000 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук