Рекламу цієї косметики ви не знайдете в інтернеті, вона не «мулятиме» вам око з міських біг-бордів. Більше того, її не можна купити в магазинах косметики чи аптеках. Косметика Danne (Дане) виписується лише косметологом і використовується під його чітким контролем.

Косметика Дане – 30 років кропіткої роботи і власний досвід

dmk косметикаДля України лінія косметики Danne Montague King (DMK) є свого роду новинкою, проте в США і Європі вона взята на озброєння вже дуже давно, адже свою ефективність ця лінія доводить ось вже 30 років.

Дуже зворушливою є сама історія створення лінії. Засновник марки доктор Danne Montague-King в юності сам мав проблемну шкіру, саме це стимулювало його до пошуку розв’язання проблеми. Сьогодні цей чоловік – доктор хімічних наук і пропонує світу програму лікування, оздоровлення та догляду за шкірою з використанням ферментних систем, амінокислот, рослинних масел, здатних позитивно впливати на біохімічні процеси в шкірі.

Кому рекомендовано?

Косметика DMK ефективна у разі виникнення таких проблем шкіри:

 • вугрова хвороба (акне);
 • постакне;
 • суха, зневоднена шкіра;
 • вікові зміни;
 • гіперпігментація;
 • судинні порушення;
 • купорос;
 • для реабілітації після лазерного шліфування, мікродермабразії, пілінгів.

Як діє косметика DMK?

Косметика Дане до і післяПочнемо з того, що косметика Дане НЕ містить тваринних жирів, нафтопродуктів та їх похідних. Основна ідея лінії в тому, що клітини шкіри позитивно реагують лише на ті речовини, які виробляють самі, тому основою косметики є ензими (активні протеїни, які є природними каталізаторами), а також рослинні екстракти, вітаміни, мінерали та інші натуральні речовини.

Отже, що робить косметика DMK? Природні активні речовини, що містять препарати лінії, м’яко усувають відмерлі клітини епідермісу, очищають його поверхню від ендогенних і екзогенних забруднень та не лише стимулюють вироблення колагену і еластину, а й активізують роботу м’язів, покращують надходження кисню до шкіри.

В результаті шкіра насичується киснем та отримує весь комплекс потрібних мікроелементів і все це без штучного хімічного впливу на неї. Ефект від препаратів можна порівняти професійним лістингом, мікростимуляцією та мезотерапією.

Триступенева система догляду від Danne

Вся лікувальна програма косметики Danne базується на 3 основних постулатах: 1) очищення; 2) відновлення; 3) захист.

 • очистити шкіру від відмерлих клітин;
 • відновити живі клітини, забезпечити амінокислотами, жирами і вітамінами;
 • забезпечити здоровий стан шкіри;
 • захистити шкіру від сонячного випромінювання та інших факторів зовнішнього середовища.

Косметика Дане – це абсолютно реальна можливість для чоловіків і жінок зберегти молодість шкіри і сповільнити природне старіння, виникнення зморшок і в’ялості.

Антивікова лінія

Вікові зміни шкіри – це те, чому не можна запобігти, але те, що можна суттєво сповільнити. Антивікова лінія косметики DMK базується на ферментотерапії. Вона допомагає усунути зморшки, в’ялість шкіри, м’язову атонію, гравітаційний птоз.  Danne косметика купити

Ферменти виступають, як основна запорука оновлення шкіри. Вони природнім шляхом руйнують відмерлі клітини, усувають забруднення та стимулюють відновлювальні процеси у внутрішніх шарах шкіри.

Найефективнішим інструментом антивікової лінії є трансдермальні ензимні маски Danne. Вони максимально насичують шкіру вітамінами, мінералами, білками і амінокислотами, одночасно активізують хімічні процеси у клітинах і міжклітинному просторі. Кожна з масок володіє специфічним впливом на шкіру, викликає потужну стимуляцію м’язів, що можна порівняти за ефективністю з електростимуляцією, покращує периферичний кровообіг і забезпечує видимий ліфтинговий ефект вже після перших процедур.

Лінія для лікування проблемної шкіри, акне, купоросу

Для боротьби з проблемною шкірою використовується одразу кілька видів терапії: кератолітична, антибактеріальна та протизапальна. Косметичні препарати Danne нормалізують роботу сальних залоз, відновлюють природні захисні властивості шкіри, зміцнюють місцевий імунітет і, головне – закріплюють досягнутий позитивний результат!

Косметологічні препарати Danne Montague King для проблемного типу шкіри застосовуються в комплексі з лікувальною програмою акне, де їх доповненням служить апаратна і ручна чистка обличчя. У лікуванні проблемної шкіри використовується лише системний підхід.

Лінія для домашнього догляду

Досягнути позитивного результату важливо, але набагато важливіше закріпити його на тривалий термін! Саме для цього створена лінія для домашнього догляду Danne. Адже те, чим ми користуємося щодня може поліпшити або, навпаки, погіршити отримані результати. Від того, наскільки грамотно підібрані препарати для домашнього догляду, буде залежати успіх.

Саме тому підбір препаратів для домашнього догляду лінії Danne проводиться після консультації лікаря-косметолога.

Де знайти косметику Danne у Львові?

Не зволікайте і не роздумуйте! Запишіться на консультацію до косметолога клініки «ЛеоДерм» і розпочніть професійний догляд за своєю шкірою. Запевняємо позитивні зміни ви відчуєте одразу і вже більше не захочете повертатись до дорогих розрекламованих брендів.

Професійна косметика DMK: ціни

Професійні програми догляду за обличчям Danne “DMK”

Чистка атравматична1000
Чистка (всі типи шкіри)1100
Глибока ревізія шкіри1400
Видалення поверхневих клітин шкіри1350

Професійні програми по демодекозу Danne “DMK”

Процедура №1 Очищення шкіри і пошкодження кліщів кислотами900
Процедура №2 Очищення шкіри ферментами і Dermatox800
Процедура №3 Пошкодження кліщів лугами Alkaline Wash1225
Процедура №4 Вимивання із сальних залоз кліщів гідрокислотами1100
Процедура №5 Ліквідація кліщів шляхом BP Lotion, що забирає кисень900

Лікування вікових змін “DMK”

Процедура №1 Чистка атравматична1000
Процедура №1 Чистка (всі типи шкіри)1100
Процедура №2 Трійна маска для обличчя1750
Процедура №3 Маска швидкої краси750
Процедура №4 Мама нареченої1200
Процедура №5 Максимальне зволоження1950
Процедура №6 Лімфодренаж1250

Лікування куперозу “DMK”

Тренування судин1100
Тренування судин, покращення кровообігу1350
Тренування судин, покращення кровообігу, ліфтинг1450
Оновлення шкіри1100

Лікування пігментації “DMK”

Процедура №1 Первинна чистка атравматична1000
Процедура №1 Первинна чистка для всіх типів шкіри1100
Процедура №2 для лікування гіперпігментації1500
Процедура №2 для лікування стійкої пігментації1500
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки оцінок немає)