Атравматичні чистки на основі косметики DMK

Рекламу цієї косметики ви не знайдете в інтернеті, вона не «мулятиме» вам око з міських біг-бордів. Більше того, її не можна купити в магазинах косметики чи аптеках. Косметика Danne (Дане) виписується лише косметологом і використовується під його чітким контролем.

Косметика Дане – 30 років кропіткої роботи і власний досвід

dmk косметикаДля України лінія косметики Danne Montague King (DMK) є свого роду новинкою, проте в США і Європі вона взята на озброєння вже дуже давно, адже свою ефективність ця лінія доводить ось вже 30 років.

Дуже зворушливою є сама історія створення лінії. Засновник марки доктор Danne Montague-King в юності сам мав проблемну шкіру, саме це стимулювало його до пошуку розв’язання проблеми. Сьогодні цей чоловік – доктор хімічних наук і пропонує світу програму лікування, оздоровлення та догляду за шкірою з використанням ферментних систем, амінокислот, рослинних масел, здатних позитивно впливати на біохімічні процеси в шкірі.

Кому рекомендовано?

Косметика DMK ефективна у разі виникнення таких проблем шкіри:

 • вугрова хвороба (акне);
 • постакне;
 • суха, зневоднена шкіра;
 • вікові зміни;
 • гіперпігментація;
 • судинні порушення;
 • купорос;
 • для реабілітації після лазерного шліфування, мікродермабразії, пілінгів.

Як діє косметика DMK?

Косметика Дане до і післяПочнемо з того, що косметика Дане НЕ містить тваринних жирів, нафтопродуктів та їх похідних. Основна ідея лінії в тому, що клітини шкіри позитивно реагують лише на ті речовини, які виробляють самі, тому основою косметики є ензими (активні протеїни, які є природними каталізаторами), а також рослинні екстракти, вітаміни, мінерали та інші натуральні речовини.

Отже, що робить косметика DMK? Природні активні речовини, що містять препарати лінії, м’яко усувають відмерлі клітини епідермісу, очищають його поверхню від ендогенних і екзогенних забруднень та не лише стимулюють вироблення колагену і еластину, а й активізують роботу м’язів, покращують надходження кисню до шкіри.

В результаті шкіра насичується киснем та отримує весь комплекс потрібних мікроелементів і все це без штучного хімічного впливу на неї. Ефект від препаратів можна порівняти професійним лістингом, мікростимуляцією та мезотерапією.

Триступенева система догляду від Danne

Вся лікувальна програма косметики Danne базується на 3 основних постулатах: 1) очищення; 2) відновлення; 3) захист.

 • очистити шкіру від відмерлих клітин;
 • відновити живі клітини, забезпечити амінокислотами, жирами і вітамінами;
 • забезпечити здоровий стан шкіри;
 • захистити шкіру від сонячного випромінювання та інших факторів зовнішнього середовища.

Косметика Дане – це абсолютно реальна можливість для чоловіків і жінок зберегти молодість шкіри і сповільнити природне старіння, виникнення зморшок і в’ялості.

Антивікова лінія

Вікові зміни шкіри – це те, чому не можна запобігти, але те, що можна суттєво сповільнити. Антивікова лінія косметики DMK базується на ферментотерапії. Вона допомагає усунути зморшки, в’ялість шкіри, м’язову атонію, гравітаційний птоз.  Danne косметика купити

Ферменти виступають, як основна запорука оновлення шкіри. Вони природнім шляхом руйнують відмерлі клітини, усувають забруднення та стимулюють відновлювальні процеси у внутрішніх шарах шкіри.

Найефективнішим інструментом антивікової лінії є трансдермальні ензимні маски Danne. Вони максимально насичують шкіру вітамінами, мінералами, білками і амінокислотами, одночасно активізують хімічні процеси у клітинах і міжклітинному просторі. Кожна з масок володіє специфічним впливом на шкіру, викликає потужну стимуляцію м’язів, що можна порівняти за ефективністю з електростимуляцією, покращує периферичний кровообіг і забезпечує видимий ліфтинговий ефект вже після перших процедур.

Лінія для лікування проблемної шкіри, акне, куперозу

Для боротьби з проблемною шкірою використовується одразу кілька видів терапії: кератолітична, антибактеріальна та протизапальна. Косметичні препарати Danne нормалізують роботу сальних залоз, відновлюють природні захисні властивості шкіри, зміцнюють місцевий імунітет і, головне – закріплюють досягнутий позитивний результат!

Косметологічні препарати Danne Montague King для проблемного типу шкіри застосовуються в комплексі з лікувальною програмою акне, де їх доповненням служить апаратна і ручна чистка обличчя. У лікуванні проблемної шкіри використовується лише системний підхід.

Лінія для домашнього догляду

Досягнути позитивного результату важливо, але набагато важливіше закріпити його на тривалий термін! Саме для цього створена лінія для домашнього догляду Danne. Адже те, чим ми користуємося щодня може поліпшити або, навпаки, погіршити отримані результати. Від того, наскільки грамотно підібрані препарати для домашнього догляду, буде залежати успіх.

Саме тому підбір препаратів для домашнього догляду лінії Danne проводиться після консультації лікаря-косметолога.

Де знайти косметику Danne у Львові?

Не зволікайте і не роздумуйте! Запишіться на консультацію до косметолога клініки «ЛеоДерм» і розпочніть професійний догляд за своєю шкірою. Запевняємо позитивні зміни ви відчуєте одразу і вже більше не захочете повертатись до дорогих розрекламованих брендів.

Професійна косметика DMK: ціни

Професійні чистки обличчям Danne “DMK”

Атравматична чистка для жирної шкіри725
Лікування акне та застійних плям725
Глибоке очищення жирної шкіри із запальними елементами725
Глибока ревізія шкіри + ферментна чистка - пілінг м'ясоїд відмерлих клітин725
Глибока ревізія шкіри1080
Глибока ревізія шкіри + ферментна маска, атравматична чистка жирної шкіри, посилена 1080
Глибока ревізія шкіри + ферментна маска лікування акне та застійних плям, посилена1080
Глибока ревізія шкіри + ферментна маска, глибоке очищення жирної шкіри із запальними елементами, посилена1080
Глибока ревізія шкіри + ферментна чистка-пілінг м'ясоїд відмерлих клітин, посилений1400
Глибока ревізія шкіри + ферментна маска глибока ревізія шкіри, активна1400
Глибока ревізія шкіри з постакне та застійними плямами з лужним пілінгом 1400

Лікування вікових змін “DMK”

Догляд навколо очей "Eye Fusion"1000
Потрійна маска для обличчя2200
Маска швидкої краси850
Догляд "мама нареченої"1350
Ферментний догляд1250
Максимальне зволоження2250

Лікування куперозу “DMK”

Тренування судин1400
Тренування судин, покращення кровообігу1550
Тренування судин, покращення кровообігу, ліфтинг1600
Оновлення шкіри1400
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (7 голосів, оцінка: 4,14 из 5)