+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Косметика Дане – 30 років кропіткої роботи і власний досвід

Для України лінія косметики Danne Montague King (DMK) є свого роду новинкою, проте в США і Європі вона взята на озброєння вже дуже давно, адже свою ефективність ця лінія доводить ось вже 30 років.

Дуже зворушливою є сама історія створення лінії. Засновник марки доктор Danne Montague-King в юності сам мав проблемну шкіру, саме це стимулювало його до пошуку розв’язання проблеми. Сьогодні цей чоловік – доктор хімічних наук і пропонує світу програму лікування, оздоровлення та догляду за шкірою з використанням ферментних систем, амінокислот, рослинних масел, здатних позитивно впливати на біохімічні процеси в шкірі.

Кому рекомендовано?

Косметика DMK ефективна у разі виникнення таких проблем шкіри:

 • вугрова хвороба (акне);
 • постакне;
 • суха, зневоднена шкіра;
 • вікові зміни;
 • гіперпігментація;
 • судинні порушення;
 • купорос;
 • для реабілітації після лазерного шліфування, мікродермабразії, пілінгів.

Як діє косметика DMK?

Почнемо з того, що косметика Дане не містить тваринних жирів, нафтопродуктів та їх похідних. Основна ідея лінії в тому, що клітини шкіри позитивно реагують лише на ті речовини, які виробляють самі, тому основою косметики є ензими (активні протеїни, які є природними каталізаторами), а також рослинні екстракти, вітаміни, мінерали та інші натуральні речовини.

Отже, що робить косметика DMK? Природні активні речовини, що містять препарати лінії, м’яко усувають відмерлі клітини епідермісу, очищають його поверхню від ендогенних і екзогенних забруднень та не лише стимулюють вироблення колагену і еластину, а й активізують роботу м’язів, покращують надходження кисню до шкіри.

В результаті шкіра насичується киснем та отримує весь комплекс потрібних мікроелементів і все це без штучного хімічного впливу на неї. Ефект від препаратів можна порівняти професійним лістингом, мікростимуляцією та мезотерапією.

Триступенева система догляду від Danne

Вся лікувальна програма косметики Danne базується на 3 основних постулатах: 1) очищення; 2) відновлення; 3) захист.

 • очистити шкіру від відмерлих клітин;
 • відновити живі клітини, забезпечити амінокислотами, жирами і вітамінами;
 • забезпечити здоровий стан шкіри;
 • захистити шкіру від сонячного випромінювання та інших факторів зовнішнього середовища.

Косметика Дане – це абсолютно реальна можливість для чоловіків і жінок зберегти молодість шкіри і сповільнити природне старіння, виникнення зморшок і в’ялості.

Антивікова лінія

Вікові зміни шкіри – це те, чому не можна запобігти, але те, що можна суттєво сповільнити. Антивікова лінія косметики DMK базується на ферментотерапії. Вона допомагає усунути зморшки, в’ялість шкіри, м’язову атонію, гравітаційний птоз.  Із віком у шкірі порушуються процеси мікроциркуляції, і в залежності від інших шкідливих чинників, що накладаються один на одного, суттєві проблеми шкіри обличчя можуть виникнути швидше ніж прийнято вважати. Так само згубно на стан шкіри впливає паління, алкоголь, незбалансоване харчування. І якщо занедбати ці обставини – є небезпека, в буквальному сенсі, постаріти на 5, а то й на 15 років.

Ферменти виступають, як основна запорука оновлення шкіри. Вони природнім шляхом руйнують відмерлі клітини, усувають забруднення та стимулюють відновлювальні процеси у внутрішніх шарах шкіри.

Найефективнішим інструментом антивікової лінії є трансдермальні ензимні маски Danne. Вони максимально насичують шкіру вітамінами, мінералами, білками і амінокислотами, одночасно активізують хімічні процеси у клітинах і міжклітинному просторі. Кожна з масок володіє специфічним впливом на шкіру, викликає потужну стимуляцію м’язів, що можна порівняти за ефективністю з електростимуляцією, покращує периферичний кровообіг і забезпечує видимий ліфтинговий ефект вже після перших процедур.

Часто у пошуках швидкого рішення жінки, що прагнуть зекономити ставлять на собі експерименти, застосовуючи розрекламовані засоби, які, начебто, обіцяють миттєвий та тривалий ефект. Однак косметика для домашнього вжитку не здатна вирішити комплексних проблем, а безсистемне користування професійними засобами Вам може навіть нашкодити.

Дерматологічний центр “ЛеоДерм” пропонує професійний підхід, а саме – індивідуальні Антивікові програми. Це цикл системних процедур, результатом яких є видиме омолодження шкіри та тривалий ефект оздоровлення.

Головна перевага над самолікуванням у тому, що Антивікову програму у нашому центрі “ЛеоДерм” для вас розробляє лікар-дерматокосметолог, зважаючи на ступінь пошкодження шкіри, її тип та індивідуальні особливості Вашого організму.

Лінія для лікування проблемної шкіри, акне, куперозу

Для боротьби з проблемною шкірою використовується одразу кілька видів терапії: кератолітична, антибактеріальна та протизапальна. Косметичні препарати Danne нормалізують роботу сальних залоз, відновлюють природні захисні властивості шкіри, зміцнюють місцевий імунітет і, головне – закріплюють досягнутий позитивний результат!

Косметологічні препарати Danne Montague King для проблемного типу шкіри застосовуються в комплексі з лікувальною програмою акне, де їх доповненням служить апаратна і ручна чистка обличчя. У лікуванні проблемної шкіри використовується лише системний підхід.

Лінія для домашнього догляду

Досягти позитивного результату важливо, але набагато важливіше закріпити його на тривалий термін! Саме для цього створена лінія для домашнього догляду Danne. Адже те, чим ми користуємося щодня може поліпшити або, навпаки, погіршити отримані результати. Від того, наскільки грамотно підібрані препарати для домашнього догляду, буде залежати успіх.

Саме тому підбір препаратів для домашнього догляду лінії Danne проводиться після консультації лікаря-косметолога.

Де знайти косметику Danne у Львові?

Не зволікайте і не роздумуйте! Запишіться на консультацію до косметолога клініки «ЛеоДерм» і розпочніть професійний догляд за своєю шкірою. Запевняємо позитивні зміни ви відчуєте одразу і вже більше не захочете повертатись до дорогих розрекламованих брендів.

section image
Ціни
Догляд за обличчям – професійна косметика Danne(DMK)
Маска швидкої краси DMK
1050 грн
Догляд "мама нареченої" DMK
1550 грн
Ферментний догляд DMK
1450 грн
Максимальне зволоження DMK
2550 грн
Потрійна маска для обличчя DMK
2600 грн
Догляд навколо очей "EyeFusion" DMK
1200 грн
Тренування судин DMK
1600 грн
Тренування судин, покращення кровообігу DMK
1750 грн
Тренування судин, покращення кровообігу, ліфтинг DMK
1800 грн
Оновлення шкіри DMK
1600 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук