Як часто ви задавалися питанням: «Як усунути рубці від вугрів?». А скільки грошей ви вже «викинули на вітер», купуючи неефективні креми для лікування постакне? Судячи з того, що ви читаєте цю статтю – перемога була не на вашому боці. Шрами постакне – це не лише естетична проблема, передусім, вона – дерматологічна, тому по допомогу слід звертатися до професійного дерматолога, дерматокосметолога. До таких, як ті, що працюють в клініці «Леодерм» у Львові.

Що таке постакне?

Для початку розберемось: хто є хто. Рубці постакне виникають внаслідок вугрових висипань, що спостерігаються у підлітковому віці, та некваліфікованого їх лікування, а частіше його відсутності.Лазерне видалення рубців постакне львів

Видалення рубців постакне – справа непроста, адже видалення шрамів на обличчі має бути не лише ефективним, а й делікатним. Золотим стандартом в сучасній косметології є лазерне шліфування. Як показує практика, дрібні рубці зникають буквально після перших процедур. Це ж саме стосується синюшних плям на місці вугрового висипу. Більш глибокі і широкі рубці потребують обережного та поступового лікування під пильним контролем лікаря, який стежить за тим, як проходить регенерація шкіри.

Вам варто записатись на консультацію в клініку «ЛеоДерм», якщо:

 • ви хочете вирівняти текстуру шкіри;
 • ви маєте рубці від вугрового висипу (постакне)
 • ви маєте синюшні плями;
 • у вас розширені пори та нерівна текстура шкіри.

Що собою являє лазерне шліфування рубців?

Для того, щоб у вас не лишалось сумнівів, ми розкажемо вам про те, що таке шліфування або лазерне лікування рубців постакне. Це косметологічна процедура, під час якої видаляються верхні шари шкіри, а разом з ними і незначні пошкодження такі, як рубці від вугрів та дрібні нерівності.removal of post-acne scarring

Крім того, дія лазера стимулює природну регенерацію шкірного покриву, тому після процедури ваша шкіра буде, як у немовляти. Разом з шрамами зникнуть синюшні плями та дрібні видимі капіляри.

Лазерне видалення рубців постакне, на відміну від процедури хімічного пілінгу, є повністю контрольованим процесом, адже інтенсивність світлового потоку і глибина впливу можуть регулюватися.

Отже, коротко підсумуємо переваги методу лазерного шліфування рубців:

 • абсолютна безпечність процедури;
 • можливість усувати всі прояви постакне: рубці, синюшність, капілярну сітку, нерівності шкіри;
 • відсутність обмежень за віком, типом шкіри, статтю чи задавненістю шрамів;
 • швидкий ефект, відносно короткий період відновлення.

Кілька слів про догляд після лазерного видалення шрамів від вугрів

Після проходження процедури лікування рубців постакне лазером протягом 3-7 днів спостерігається почервоніння та лущення шкіри. Важливо в цей період використовувати сонцезахисні креми та обмежити період перебування на сонці. Це необхідно для запобігання виникненню пігментації шкіри.

Також на час реабілітації, слід відмовитись від відвідування сауни та солярію, припинити використання косметичних засобів на спиртовій основі.

Протипоказання до лазерного лікування рубців постакне

 • хвороби шкіри в стадії загострення;
 • онкологія;
 • вагітність;
 • захворювання крові.

Лазерне видалення рубців постакне у Львові

Годі мучити себе запитанням: «Як позбутись рубців на обличчі?», зверніться за кваліфікованою допомогою в клініку «ЛеоДерм». Лікарі клініки практикують індивідуальний підхід не лише до пацієнта, але й до вирішення проблеми, адже кожен окремий випадок вимагає свого алгоритму лікування.

Поверніть здорову шкіру та впевненість у собі лише за декілька процедур. Зверніться в клініку «ЛеоДерм» вже сьогодні.

Видалення рубців постакне: ціна

 

Площинне шліфуванняЦіна
Обличчя 1ст.4200 грн
Обличчя 2ст.5000 грн
Чоло 2000 грн
Щоки3400 грн
Спина 8000 грн
Верхня повіка1850 грн
Зона навколо очей2000 грн
Ніс1500 грн
Зона навколо губ2000 грн
Підборіддя1200 грн

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (10 голосів, оцінка: 4,20 из 5)