Ще з давніх-давен жінки слідкували за естетичним виглядом свого тіла – на сьогодні відомі ванни Клеопатри та різноманітні види масажу та обгортування, якими користувались жінки багато років тому. Сучасні жінки нічим не відрізняються, адже так само, як і тисячі років тому, хочуть, щоб їхнє тіло виглядало ідеально та привабливо.Красиве тіло

Косметологія тіла включає комплекс різних процедур, спрямованих на ту чи іншу корекцію недоліків, які з’явились на тілі, та відновлення природньої краси. Наша клініка пропонує велику кількість процедур догляду за Вашим тілом:

  • безопераційна ліпосакція;
  • мезотерапія тіла;
  • парафінотерапія;
  • антицелюлітні програми;
  • антицелюлітний масаж;
  • обгортування
  • радіоліфтинг тіла;

Безопераційна ліпосакція

Це метод при якому за допомогою ультразвукових хвиль впливають на жирову клітину, яка розщеплюється і продукти її розпаду виводяться з організму природним шляхом. Процедура є безболісною та неінвазивною, тому при проходженні процедури Ви почуватиметесь комфортно та розслаблено, не витрачаючи зусиль на бігових доріжках чи в спортзалах.

Для досягнення кращого ефекту в боротьбі з зайвими об’ємами, ми пропонуємо кавітацію в поєднанні з вакуумно-роликовим масажем. Процедура безопераційної ліпосакції проводиться в комплексі: кавітація та вакумно-роликовий масаж, який запобігає всмоктуванню жирних кислот, що вивільнилися під впливом ультразвуку.

Мезотерапія тіла

Одним з найпопулярніших методів корекції тіла визнана мезотерапія тіла. Завдяки ній можна не тільки усунути розтяжки та целюліт, але й невеликі локальні жирові відкладення. Процедура проводиться за допомогою ін’єкцій відповідного коктейлю, підібраного індивідуально після особистої консультації з лікарем.

Парафінотерапія

параПарафінотерапія – метод, який направлений на догляд за шкірою, її зволоження. Завдяки натуральності методу досягається прекрасний результат, адже парафін при нанесенні на шкіру створює парниковий ефект, при якому потовиділення припиняється, кровоносні судини розширюються, розкриваються пори і шкіра поглинає більше води, а токсичні речовини, які виділились, не можуть всмоктуватись в кровоносне русло через їх великі розміри. Завдяки даній процедурі відновлюється водний баланс шкіри рук та ніг, покращується відтік крові, відбувається загоєння мікротріщин.

Антицелюлітні програми

Антицелюлітні програми спрямовані на комплексний вплив чітко підібраних процедур, які спрямовані на позбавлення від зайвого жиру. Ми пропонуємо Вам пройти індивідуальну консультацію в лікаря, який підбере комплекс процедур в залежності від ділянки та ступеня целюліту, що Вас турбує. Завдяки комплексності та поєднанню різних видів протицелюлітних процедур можна досягти бажаного результату вже за декілька сеансів.

Антицелюлітний масаж

Це варіант класичного масажу, який спрямований, в першу чергу, на проблемні ділянки тіла такі, як живіт, сідниці, стегна. При цьому вправно використовують прийоми розтирання, погладжування та розминки шкіри в проблемних ділянках. Внаслідок прийомів розтирання, розминки та погладжування шкіри в проблемних ділянках відбувається інтенсивне розщеплення жирів. Завдяки цьому посилюється процес кровообігу в підшкірно-жировому шарі, покращується обмін речовин в шкірі.

Обгортування

Обготування шоколадомОдна з найприємніших процедур, яку проводять у нашій клініці. Завдяки різноманітності видів обгортування та складових, які використовуються при цій процедурі, ми вдало можемо підібрати саме те, що Вам найбільш підходить. Обгортування застосовують з метою вирівнення тону шкіри, зменшення целюліту, нерівностей та горбиків, які з віком з’являються на шкірі, покращення крово- та лімфовідтоку, обміну речовин.

Радіоліфтинг тіла

Вас турбує обвисла шкіра, відкладання целюліту та в’ялість шкірних покривів? Пропонуємо Вам безопераційну підтяжку шкіри, яка проводиться за допомогою радіохвиль, що проникають в дерму, де знаходяться фібробласти, які синтезують колаген. З віком волокна колагену розтягуються, шкіра обвисає, тому для стимуляції процесу синтезу колагену ми рекомендуємо Вам відвідати процедуру радіоліфтингу, яка має низку переваг над хірургічними методами втручання (безболісність, шкіра не пошкоджується, наростаючий ефект від кількості процедур).

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, оцінка: 3,00 из 5)