+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Звичайно, що всі жінки хочуть мати красиве, підтягнуте, пружне тіло немов на картинці. Позбутися від ворога всіх дівчат – целюліту можна, пройшовши курс антицелюлітного масажу.

 

Який ефект від антицелюлітного масажу?

Масаж робить активний вплив на шкіру і підшкірно-жировий шар, тим самим прискорюючи обмінні процеси речовин, виводячи шлаки, токсини з організму. За рахунок того, що температура ділянки на якій проводитися масаж збільшується в 1.5-2 градуси, відбувається покращення кровообігу в шкірі, підшкірній клітковині і багатьох інших органах.

 

З якими процедурами варто поєднати?

Також антицелюлітний масаж сприяє відновленню мікроциркуляції в шкірному покриві, що призводить до вироблення еластину і колагену, які допомагають шкірі залишатись пружною. Що може посилити дію масажу? Не кожен знає, як робити антицелюлітний масаж і що є помічником для досягнення необхідного ефекту. Для того, щоб ефект від масажу досяг свого піку проводити його слід в сукупності з такими процедурами, як очисні дієти, сеанси водорослевого чи цитрусового обгортання, апаратних процедур (пресотерапія, вакуумно-роликовий масаж).

section image
Ціни
Антицелюлітний масаж
Антицелюлітний масаж 30 хв
450 грн
Антицелюлітний масаж 60 хв
800 грн
Масаж. Спина + комірцева зона (час 30хв) запис на 45 хв
700 грн
Масаж. Комірцева зона + голова (час 30хв) запис на 45
850 грн
Загальний масаж тіла
900 грн
Масаж обличчя класичний
500 грн
Масаж обличчя по Жаке
500 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук