Антицелюлітні програми – це комплекс чітко підібраних процедур, які допоможуть позбавитись від целюліту та зайвого жиру. Ми радимо Вам пройти індивідуальну консультацію в лікаря, який підбере комплекс заходів в залежності від ділянки та ступеня целюліту. Підхід до лікування має бути комплексним, багатогранним. При можливості, краще використовувати в лікуванні декілька процедур паралельно або послідовно. ЛеоДерм пропонує наступні програми:Кавітація

Кавітація

Є одним з найновіших способів у боротьбі з целюлітом. Кавітація – це вплив ультразвуком на жирову клітину, з допомогою якого відбувається її розщеплення та виведення з організму природним шляхом. Результат є миттєвим та видимим. Кавітація ефективна не лише у боротьбі з самим целюлітом, а також для зменшення об’ємів у проблемних зонах. Курс процедур визначає лікар, при огляді. Середня кількість процедур – 10 сеансів.

Антицелюлітний масаж

Є різновидом класичного масажу, який допомагає посилити кровообіг в підшкірній клітковині, в першу чергу, в проблемних зонах, оскільки целюліт більш схильний утворюватися в місцях із сповільненою циркуляцією крові. З’явившись, він ще більше посилює цю проблему, створюючи осередок застою. Саме з  допомогою масажу  в підшкірно-жировій клітковині починають інтенсивно розщеплюватися жири. Курс масажу складається в середньому з 10-15 сеансів.

МезотерапіяМезотерапия тела

Мезотерапія при целюліті є ефективним методом у боротьбі проблемними ділянками тіла. Під час процедури підшкірно вводяться лікарські препарати і біологічно активні речовини, з допомогою яких поліпшується тургор тканин, відновлюється мікроциркуляція в шкірі, покращуються обмінні процеси. Тонус судин і лімфовідтік у цій зоні поліпшуються. Результат буде помітний у середньому через 1-2 процедури. Так само показано профілактичне лікування, приблизно 1 раз на 2 місяці.

Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж є одним з методів боротьби з целюлітом, та ділянками обвислої шкіри. За допомогою цього масажу можна отримати хороші результати по зменшенню стадії целюліту та підтягненню шкіри в цих місцях. Вакуумно-роликовий масаж може використовуватись, як в комплексі із іншими методами (кавітація, обгортання, пресотерапія) так і самостійно. За допомогою вакууму відтягується шкіра, в місцях впливу підвищується циркуляція крові, внаслідок чого зменшується об’єм жирової клітини, що у свою чергу, зменшує об’єм жирових відкладень. Рекомедований курс процедур складає 8-12 сеансів.

Лікувальні обгортання

Сенс обгортань в тому, що шкірні пори розширюються і шкіра насичується мікроелементами і мінералами з допомогою яких вона набуває пружності, а також спалюється жир, зменшуються об’єми, покращується циркуляція крові. Проводиться процедура у 3 цикли: скрабування, нанесення гелю, крему або мусу та лімфодренажний масаж з маслом. Обгортання проходять курсом у 10 сеансів. Пропонується декілька видів:

  • obertyvaniya-dlya-poxudeniya-zhivotaШоколадне обгортання – дуже корисне за рахунок кофеїну, що міститься в шоколаді, йде м’яка стимуляція роботи всіх органів і систем.
  • Цитрусове обгортання – багате на вітамін С, мікроелементи, амінокислоти, які позитивно впливають на наш організм. Не тільки зменшується об’єм жирових відкладень, а й покращується пружність шкіри та її вигляд.
  • Віскі-обгортання – надзвичайно дієва процедура, яка, крім спалювання жирових клітин, стимулює кровообіг, знижує апетит, зменшує розтяжки, зменшує набряки та практично не має повної протипоказів. Хорошим бонусом є те, що віскі-обгортання усуває всі негативні наслідки життя в мегаполісі: стреси, зашлакованість та інтоксикації організму, млявість, спад сил, тьмяний колір шкіри, купероз.
  • Водорослеве обгортання – допоможе заповнити недолік та збагатити ваше тіла корисними речовинами. Люмінарія, фукус і спіруліна – основні діючі елементи, насичують шкіру і організм йодом, F, K, Fe, Mg, полісахаридами. Фукус зміцнює судини та знижує холестерин. Бурі водорості запобігають порушенню роботи щитовидної залози.

Вартість послуг

 

Безопераційна ліпосакція

Руки450
Живіт450
Передня поверхня стегна450
Задня поверхня стегна450
Боки 450
Сідниці450
Стегна повністю500

Вакуумно-роликовий масаж

Тривалість однієї процедури - 30 хв.

Руки (внутрішня сторона плеча)270
Живіт300
Боки270
Стегна (передня або задня частина)270
Стегна повністю300
Спина300
Боки+спина600
Сідниці400
Живіт+сідниці600
Живіт+боки500
Живіт+стегна (передня або задня частина)450
Живіт+стегна (повністю)600
Стегна (повністю)+боки+живіт700
Стегна (повністю)+боки+живіт+руки820
Стегна (повністю) + сідниці600

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж 30 хв300
Антицелюлітний масаж 60 хв500

Мезотерапія

1 категорія, 10 ml500
2 категорія, до 20 ml1000
3 категорія, до 30 ml1500

Лікувальні обгортання

Шоколадне обгортання 650
Цитрусове обгортання 650
Водоростеве обгортання650
Віскі обгортання850
Віскі обгортання – ноги400
Віскі обгортання – руки300
Віскі обгортання – живіт350
Віскі обгортання – ноги та живіт700

Догляд за тілом професійною косметикою DANNE DMK

Холодне обгортання сідниці + стегна 1200
Холодне обгортання живіт + руки 900
Ферментна маска живіт 1080
Ферментна маска ділянка стегна 1080
Ферментна маска живіт + стегна повністю1650

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (8 голосів, оцінка: 4,13 из 5)