+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Ще з давніх-давен жінки слідкували за естетичним виглядом свого тіла – на сьогодні відомі ванни Клеопатри та різноманітні види масажу та обгортування, якими користувались жінки багато років тому. Сучасні жінки нічим не відрізняються, адже так само, як і тисячі років тому, хочуть, щоб їхнє тіло виглядало ідеально та привабливо.

Наш медичний центр пропонує  професійні процедури  догляду за вашим тілом.

Антицелюлітні програми

Антицелюлітні програми спрямовані на комплексний вплив чітко підібраних процедур, які спрямовані на позбавлення від зайвого жиру. Ми пропонуємо вам пройти індивідуальну консультацію в лікаря, який підбере комплекс процедур в залежності від ділянки та ступеня целюліту, що вас турбує. Завдяки комплексності та поєднанню різних видів протицелюлітних процедур можна досягти бажаного результату вже за декілька сеансів.

Антицелюлітний масаж

Це варіант класичного масажу, який спрямований, в першу чергу, на проблемні ділянки тіла такі, як живіт, сідниці, стегна. При цьому вправно використовують прийоми розтирання, погладжування та розминки шкіри в проблемних ділянках. Внаслідок прийомів розтирання, розминки та погладжування шкіри в проблемних ділянках відбувається інтенсивне розщеплення жирів. Завдяки цьому посилюється процес кровообігу в підшкірно-жировому шарі, покращується обмін речовин в шкірі.

Обгортання

Одна з найприємніших процедур, яку проводять у нашій клініці. Завдяки різноманітності видів обгортання та складових, які використовуються при цій процедурі, ми вдало можемо підібрати саме те, що Вам найбільш підходить. Обгортання застосовують з метою вирівнювання тону шкіри, зменшення целюліту, нерівностей та горбиків, які з віком з’являються на шкірі, покращення крово- та лімфовідтоку, обміну речовин.

Чекаємо вас на процедурах догляду за тілом у “ЛеоДерм”.

section image
Ціни
Косметологія тіла
Консультація косметолога по тілу
600 грн
Ферментна маска для тіла
від 1350 грн
Антицелюлітний масаж
від 550 грн
Холодне обгортання DMK
від 1200 грн
Цитрусове обгортання
від 1450 грн
Водоростеве обгортання
від 1500 грн
Віскі обгортання
від 1000 грн
Пілінг тіла Body Рeel
від 850 грн
Перейти до всіх
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук