Більше не потрібно ховатися під об’ємними светрами або знічено притискати руки до боків і принюхуватись чи немає неприємного запаху. Назавжди усунути підвищену пітливість (гіпергідроз) можна за допомогою ін’єкції ботоксу.

Клініка «Леодерм» пропонує ефективне лікування гіпергідрозу у Львові. Ми використовуємо лише найефективніші і перевірені методики.

Лікування гіпергідрозу ін’єкціями ботоксу

Один з найефективніших способів боротьби з підвищеною пітливістю є ботокс в пахви. Процедура 100% допомагає тим, хто сильно пітніє навіть без фізичних навантажень та з використанням антиперспірантів. Метод можна застосовувати для усунення проблеми підвищеного потовиділення під пахвами, а також якщо у вас пітніють стопи, долоні, обличчя та ін. ділянки тіла.

Як працює ботокс від поту?

Принцип дії ботоксу доволі простий – блокування імпульсів до нервових закінчень. тобто він зупиняє роботу потових залоз – сигнал, який змушує їх виділяти піт, просто не проходить з мозку. Зупиняється саме потовиділення – ботулотоксин не закупорює пори тіла, не знищує потові залози і не завдає організму шкоди.

Препарат для ін’єкцій призначає лікар після консультативного прийому і діагностики причин гіпергідрозу. Лікування підвищеного потовиділення ін’єкційним способом практично не має протипоказань, діє швидко і дає тривалий ефект.

Переваги лікування гіпергідрозу ботоксом

 • Ін’єкції ботоксу є простою, швидкою і надійною процедурою. Вас більше не буде турбувати питання, що робити з сильним потовиділенням під руками. Ви забудете про спітнілі долоні і неприємний запах від ніг.Лікування гіпергідрозу (підвищене потовиділення) - photo 1
 • Ефективність. Ця методика усуває саму причину підвищеного потовиділення. Потрапляючи під шкіру, нейротоксин зв’язується з нервовими закінченнями потових залоз і блокує їх роботу. Таким чином, виділення поту знижується.
 • Нехірургічний метод. Терапія гіпергідрозу у Львові в «Леодерм» проводяться амбулаторно. Процедура позбавляє від пітливості без наркозу, післяопераційних ускладнень, рубців і реабілітаційного періоду.
 • Естетичний бік питання. При лікуванні підвищеного потовиділення, ботокс запобігає появі неприємного запаху та плям від поту на одязі.
 • Безпека. Для лікування гіпергідрозу ботокс застосовують з 1994 року. Професійне використання препарату не викликає побічних ефектів.
 • Мінімум обмежень. Така терапія не обмежує ваше повсякденне життя. Єдині тимчасові обмеження – це нетривале утримання від сильних фізичних навантажень і відвідування лазні або сауни.

Як проводяться ін’єкції ботоксом в пахви та інші ділянки тіла?

Процедура ін’єкцій ботоксу в клініці «Леодерм у Львові проходить в кілька кроків:

 1. За допомогою маркера на шкірі робляться мітки для майбутніх ін’єкцій.Лікування гіпергідрозу (підвищене потовиділення) - photo 2
 2. Лікар-косметолог робить кілька уколів дуже тонкими голками – ви не відчуваєте дискомфорту лише легку печію. При низькому больовому порозі застосовують місцеву анестезію – змащують ділянку кремом на основі ледокаїну.
 3. Вся процедура займає менше години, але рекомендується провести в клініці ще годину, щоб лікар переконався, що все пройшло нормально, немає болю, набряків і кровотечі.

В клініці «Леодерм» у Львові працюють лікарі-косметологи, які мають досвід у лікуванні підвищеного потовиділення, зокрема за допомогою ботоксу. Вже на першому прийомі лікар обов’язково розповість вам про всі нюанси процедури і докладно відповість на ваші запитання.

ВАЖЛИВО! Ефект від ін’єкцій ботоксу від поту буде помітний лише через 3-4 дні.

Застосування ботоксу має свої протипоказання:

 • вагітність і годування грудьми;
 • алергія на ботулотоксин;
 • інфекційне захворювання в гострій стадії;
 • захворювання крові;
 • новоутворення і шкірні захворювання в зоні обробки, видимі пошкодження і шрами.

Підготовка до ін’єкцій ботоксу від поту

Починати готуватись до першої ін’єкції необхідно за кілька днів до самої процедури:

 • за тиждень припинити прийом препаратів, що розріджують кров (аспірин, ібупрофен). щоб не допустити кровотечі;
 • за тиждень не вживати алкоголь і не курити;
 • за 2-3 дні до процедури обмежити фізичні навантаження;
 • якщо ботокс буде вводитись під пахви, за 2-3 дні припинити використовувати антиперспірант, за 1 день – видалити волосся під пахвами, краще воском або епілятором, щоб уникнути подряпин та порізів.

Догляд після ін’єкцій

У перший тиждень після процедури не можна:

 • відвідувати баню і сауну, приймати вдома гарячу ванну;
 • використовувати дезодоранти і антиперспіранти;
 • активно займатися спортом;
 • вживати гарячі і гострі страви, пити занадто багато рідини;
 • відвідувати солярій, засмагати на сонці;
 • масажувати пахви;
 • приймати антибіотики.

Результат лікування гіпергідрозу ботоксом

Результат лікування підвищеного потовиділення  виявляється поступово. Оброблені зони починають істотно менше пітніти через 1-2 дня. 5-14 днів потрібно для того, щоб вони перестали пітніти взагалі.

Тривалість ефекту залежить від якості препарату, дозування і індивідуальних особливостей пацієнта. У деяких випадках він зберігається протягом 2 років. В середньому після проведення першого курсу ін’єкцій стійкий ефект тримається 5-8 місяців.

Щоб закріпити досягнутий результат, ін’єкції ботоксу потрібно періодично повторювати один раз в 7-16 місяців. Лікарі рекомендують проводити процедуру навесні.

Записатись на перший прийом до лікаря-косметолога і почати ефективне лікування гіпергідрозу у Львові в клініці «Леодерм» можна за контактними номерами телефонів. Звертайтеся, ми допоможемо вам вирішити цю делікатну проблему швидко та надовго.

 

Корекція підвищенного потовиділення (гіпергідроз) 8500 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (17 голосів, оцінка: 3,76 из 5)