+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Основні дерматологічні напрямки 

Дерматологія — це не лише грибки та екзема. Існує ціла низка вужчих спеціальностей, похідних від дерматолога, а саме: дерматовенерологія, трихологія, мікологія, дерматокосметологія, дерматоонкологія та інші.

Дерматологія

Лікарі-дерматологи займаються лікуванням поширених шкірних захворювань та за потреби скеровують пацієнта до спеціаліста більш вузького профілю.

Дерматовенерологія

Дерматовенеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні не лише шкірних, але й венерологічних та грибкових захворювань. Дерматовенеролог допоможе діагностувати причину висипки, почервоніння шкіри і слизових оболонок. Навіть, якщо ви дуже уважно ставитися до свого здоров’я, звичайний похід у басейн може зумовити необхідність консультації у дерматовенеролога, тому пам’ятайте, що такий лікар є і він вам допоможе.

Косметична дерматологія

На жаль, сьогодні існує тенденція називати професійними косметологами всіх, хто пройшов мінімальні курси. Насправді косметичними проблемами шкіри може займатись лише дипломований дерматолог з відповідною спеціалізацією. Лікар дерматолог-косметолог займається усуненням естетичних проблем шкіри, надає поради щодо правильного догляду за нею, окрім цього дерматокосметолог займається питаннями омолодження шкіри апаратними, ін’єкційними та медикаментозними методиками.

Трихологія

Дерматолог-трихолог – це спеціаліст, який лікує захворювання волосся: надмірне випадіння, надмірний ріст, лупа, тонке й ослаблене волосся та інші трихологічні проблеми, які потребують лікування.

Дитячий дерматолог

Здоров’я своєї дитини можна довірити виключно досвідченому спеціалісту. Дитячий лікар-дерматолог повинен мати навички педіатричного профілю, оскільки захворювання шкіри у дорослих та дітей можуть мати різний перебіг. 

Послуги професійних дерматологів у медичному центрі Леодерм

Якщо вам необхідна допомога дійсно кваліфікованого дерматолога з великим досвідом роботи, зверніться в клініку «ЛеоДерм», де ви отримаєте професійну допомогу лікарів за оптимальними цінами.

Наші спеціалісти мають доступ до найсучаснішого медичного обладнання та використовують лише перевірені та доказові лікарські препарати. Лікування псоріазу, вітіліго та атопічного дерматиту за допомогою сучасного апарату фототерапії в медичному «Леодерм» забезпечує швидкий ефект та тривалу ремісію. На базі клініки можна обстежити будь-яке новоутворення шкіри (родимки, бородавки, папіломи) за допомогою сучасного дерматоскопічного обладнання.

Лікарі-косметологи клініки «ЛеоДерм» працюють з препаратами перевіреними провідними установами, які відповідають за контроль якості ліків. Це в сукупності із використанням одноразового матеріалу та дотриманням стерилізаційних норм забезпечує чудовий лікувальний ефект та унеможливлює розвиток небажаних ускладнень.

Піклуйтесь про своє здоров’я та вчасно звертайтесь до правильного спеціаліста. Записатись на первинну консультацію до дерматолога в медичний центр «Леодерм» у Львові ви можете за контактними номерами телефонів. Гарантуємо толерантне ставлення та конфіденційність. Дзвоніть!

section image
Ціни
Дерматологія
Консультація дерматолога
від 650 грн
Курс лікування системними ретиноїдами провідним спеціалістом
3300 грн
Цифрова дерматоскопія FotoFinder (1-3 новоутвора)
800 грн
Картування родимок всього тіла + діагностика
3200 грн
Цифрова дерматоскопія FotoFinder (4-10 новоутвора)
1100 грн
Перейти до всіх
Відгуки
Залишити відгук