+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Це назва прийшла до нас із Греції, її значення переводиться як «погладжування холодом». Тепер кріомасаж обличчя доступний і у Львові в клініці «ЛеоДерм».

Принцип використанням рідкого азоту для омолодження

Хто б міг подумати, але рідкий азот активно використовується в косметології, як для омолодження, так і для видалення доброякісних новоутворень, таких як бородавки або папіломи. При правильному застосуванні рідкий азот є абсолютно безпечним, а ефект від його впливу неперевершеним.

Кріотерапія може бути двох видів:

  1. Глибока кріотерапія застосовується для безпечного та безболісного видалення папілом, бородавок та інших новоутворень шкіри. У такому випадку вплив азоту спрямовується виключно на проблемну ділянку. Під дією низьких температур клітини новоутворення руйнуються і косметичний дефект повністю усувається.
  2. Класичний кріомасаж обличчя має суто косметичні цілі. Він набагато ніжніший та м’якший, окрім зовнішнього ефекту, рідкий азот сповільнює процес старіння шкіри. Пацієнтки, як вже пройшли курс кріомасажу, стверджують, що після сеансу шкіра починає дихати. Дійсно, це не порожні слова: відмерлі клітини зникають, тому шкіра відкрита для впливу.

Показання для кріомасажу обличчя

Доведено, що навіть одна процедура кріотерапії вирівнює тон шкіри, однак для досягнення оптимального результату бажано пройти повний курс терапії.

Для підтримання здорового вигляду шкіри достатньо пройти два повних курси на рік, якщо проблеми зі шкірою глибші – рекомендовано більш інтенсивніші курси. Довіртеся професіоналам клініки “Леодерм”, адже лише вони зможуть призначити потрібну кількість сеансів, враховуючи тип вашої шкіри та її стан.

Свою ефективність кріотерапія довела в лікуванні себореї, холодотерапія живить та стимулює проблемну шкіру, надає їй більш здорового вигляду вже після перших сеансів.

Проте кріомасаж застосовують не лише для проблемної шкіри – холод чудово сприяє усуненню дрібних зморшок та набряків, з його допомогою ефективно позбуваються темних кіл під очима, розширених пор та алергічних висипок, вплив холоду використовують для закріплення результату після таких косметологічних процедур, як ботулінотерапія та ін.

Проводити кріотерапію найкраще в холодну пору року, адже прямі сонячні промені можуть викликати гіперпігментацію і активне лущення.

Кріотерапія: за чи проти?

Як і будь-яка інша процедура, кріомасаж обличчя рідким азотом має свої плюси і мінуси, а також протипоказання. Однозначними плюсами даної процедури є:

швидке відновлення, що дозволяє проходити процедуру декілька разів на тиждень;
безпека від травм, адже під час процедури не відбувається прямого контакту зі шкірою, крім того, кріотерапія не викликає пігментації;
чудово поєднання з іншими косметичними та оздоровчими процедурами.

Мінусами кріомасажу називають невелику набряклість та почервоніння в перші години після проходження процедури, однак ці прояви досить швидко зникають.

Протипоказання для кріомасажу обличчя

На жаль, далеко не всі представниці прекрасної статі можуть скористатись перевагами кріотерапії. Якщо вам дошкуляють часті мігрені або головні болі, є гнійничкові процеси, купероз або герпес, діагностовано захворювання нервової системи або епілепсію, то від сеансів кріотерапії доведеться відмовитися. Звичайно, прямим протипоказанням є і алергічна реакція на холод.

Кріомасаж обличчя у Львові

Відтепер професійний кріомасаж обличчя доступний і у Львові, пройти кріотерапію можна в клініці “Леодерм”. На базі клініки працює досвідчений дерматолог, який вже багато років проводить подібні процедури. Між іншим є вже перші відгуки про процедуру, якими поділились клієнтки клініки. Панянки стверджують, що після кріомасажу:

  • повністю розгладжуються дрібні зморшки;
  • вирівнюється рельєф і тон шкіри;
  • зникають вугрі та «чорні цятки»;
  • шкіра стає дружнішою;
  • зникає сальний блиск та лущення;
  • на щоках з’являється здоровий рум’янець;
  • знебарвлюються пігментні плями.

Записатись на попередню консультацію до дерматолога клініки “Леодерм” ви можете за контактними номерами телефонів. Звертайтесь, ми завжди чекаємо вашого дзвінка.

section image
Ціни
Кріомасаж обличчя
Кріомасаж – масаж рідким азотом
300 грн
Відгуки
Залишити відгук