+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Чим натоптиш відрізняється від мозоля?

Натоптиш – це потовщення шкіри стопи, яке виникає внаслідок надмірного тиску на окремі ділянки шкіри. Частіше вони утворюються у прекрасної статі, це своєрідна «ціна» за носіння високих підборів. Якщо проблема незручного взуття не вирішується, з часом на місці натоптишів формуються сухі мозолі – джерело постійного і досить відчутного дискомфорту. Найчастіше вони утворюються на подушечках пальців та між ними. В окремих випадках можуть сформуватись стрижневі мозолі. Саме вони є найчастішою причиною звернення до дерматологів та подологів, адже викликають відчутний біль та дискомфорт.

Особливість стрижневої мозолі в тому, що вона має своєрідний «корінь», який глибоко вростає у м’які тканини, викликаючи біль при кожному натисканні. Часто косметологічна проблема ускладнюється грибковою інфекцію, адже відмерлі тканини шкіри навколо мозолів є ідеальним середовищем для розмноження грибків та мікроорганізмів.

Видалення мозолів на ногах

Найпростіший і найдоступніший спосіб позбутися мозолів – це механічне видалення за допомогою алмазної фрези.  Видалення мозолів та натоптишів у клініці «Леодерм» у Львові проводиться за допомогою шліфування стоп спеціалізованими фрезами різного ступеня абразивності, у тому числі з найтоншими алмазним напиленням. Сучасні фрези дозволяють видаляти глибокі стрижневі мозолі.  Процедура шліфування безкровна і безболісна, але лікарю-косметологу, що її виконує, необхідний досвід і вправність, щоб повністю видалити мозоль або натоптиш, не торкнувшись здорових тканин. Видалення мозолів та натоптишів у «Леодерм» проводиться досвідченим фахівцем на професійному апараті для медичного педикюру, в умовах суворої стерильності. Висока швидкість обертів та охолодження тканин за допомогою спрею роблять процес швидким та усувають будь-який дискомфорт.

Профілактика утворення мозолів на стопах

Після лікування мозолів на пальцях та стопах ніг пацієнту рекомендують кілька днів уникати прийняття гарячих ванн, а також обробляти місце, де була мозоль антисептичним розчином та заклеювати місце пластиром.

Ще кілька порад щодо запобігання утворенню мозолів на стопах: 

  • вибирати зручне взуття;
  • носити шкарпетки за розміром;
  • користуватися індивідуальними ортопедичними устілками.

Шукаєте, де видалити стрижневі мозолі на п'ятах чи пальцях ніг у Львові? У Клініці «ЛеоДерм» вам нададуть швидку та якісну медичну допомогу! Професіоналізм лікарів, безболісність процедур та передові методи лікування – все для здоров'я та краси ніг наших пацієнтів! Запишіться на прийом до лікаря за телефоном:+38 (098) 164-52-52.

section image
Ціни
Видалення мозолів
Видалення мозолів 1-3 шт
700 грн
Видалення мозолів 4-6 шт
1150 грн
Повторне видалення мозолів 1 шт
500 грн
Повторне видалення мозолів 2-3 шт
800 грн
Повторне видалення мозолів 4-6 шт
950 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук