+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv

Складність діагностики захворювань ЩЗ полягає ще й у тому, що вони не мають прямих симптомів. В таких випадках ситуацію рятує професійне УЗД щитовидної залози. Якщо вам потрібне якісне УЗД щитовидної залози у Львові з докладною та зрозумілою розшифровкою, звертайтесь у клініку «ЛеоДерм». У наших стінах ваше здоров’я буде в надійних руках досвідчених лікарів, які проведуть якісну діагностику та призначать адекватну терапію.

 

Можливо, вам потрібно пройти УЗ-діагностику щитовидної залози?

Основним симптомом неправильної роботи ЩЗ є гормональний дисбаланс, який має безліч опосередкованих ознак. Можливо, ви просто не надавали значення цим симптомами, прислухайтесь до свого організму. Варто задуматись про діагностику, якщо ви:

 • постійно відчуваєте апатію, млявість та слабкість;
 • швидко втомлюєтесь без видимої на те причини, почуваєте себе «розбитим» та виснаженим;
 • дратуєтесь через дрібниці або ж навпаки готові розплакатись через незначну причину;
 • часто маєте перепади настрою;
 • відчуваєте тремор (тремтіння) в руках;
 • маєте прискорене серцебиття;
 • помітили у себе на шиї випуклість;
 • сильно пітнієте;
 • маєте нестабільну вагу;
 • помітили у себе складнощі з ковтанням та диханням;
 • маєте ламке волосся та нігті;
 • з’явився безпричинний кашель.
 • Звичайно, кожен окремо взятий симптом не означає, що у вас проблеми з щитовидною залозою, однак, якщо ви нарахували у себе більше 5 пунктів, можливо, є підстави звернутися до ендокринолога.

 

Крім того, після 40 років УЗД щитовидки рекомендовано проходити раз на рік всім, особливо тим, хто живе в районах йододефіциту, має шкідливу роботу або в сім’ї вже є випадки ендокринних захворювань.

 

Для чого проводиться обстеження щитовидної залози?

Ультразвукове обстеження дозволяє виявити можливі осередки ураження залози, зокрема вузлові і кістозні новоутворення, аденоми, дифузні зміни, запалення і злоякісні пухлини. УЗ-обстеження також дає змогу визначити розмір, форму, текстуру та однорідність залози, стан перешийку та судин навколо органу (яремні вени, сонна артерія). Крім того, ультразвукова діагностика допомагає виявити захворювання пов’язані з гіпер- та гіпофункціями щитовидної залози. Найбільш поширеними є гіпотиреоз, тиреотоксикоз, аутоімунний тиреоїдит, підгострий тиреоїдит, вузловий (багатовузловий) зоб, кіста та ін.

 

УЗД щитовидної залози під час вагітності

УЗ-діагностика немає протипоказань, щодо застосування під час вагітності, оскільки НЕ здійснює негативного впливу ні на матір, ні на майбутню дитину. Доцільність проходження обстеження визначає лікар, який веде вагітність.

 

УЗД щитовидної залози у дітей

Погана екологія призводить до того, що проблеми з ЩЗ спостерігаються вже у дитячому віці. Саме тому важливо вчасно діагностувати патологію, щоб мати змогу усунути або скоригувати її розвиток, мінімізуючи негативний вплив на організм. Необхідність проходження УЗД щитовидної залози у дітей визначає лікар-ендокринолог після медичного огляду.

 

Підготовка до УЗД щитовидної залози

Проведення УЗД щитовидки не вимагає спеціальної підготовки. Додатково може знадобитися аналіз крові на гормони. Якщо ви приймаєте будь-які лікарські препарати, про це треба попередити лікаря-діагноста. Також з собою потрібно взяти результати попередніх ультразвукових досліджень, якщо такі є, для відстеження динаміки.

 

Результати УЗД щитовидної залози у Львові в клініці «ЛеоДерм»

Після проходження дослідження в клініці «ЛеоДерм» ви отримаєте наступну розшифровку  УЗ-діагностики щитовидної залози:

 • тиреоїдний об’єм щитовидної залози (наявність або відсутність відхилень у розмірі органу відповідно до встановлених норм);
 • ехоструктура тиреоїдної тканини (наявність дифузійної і осередкової патології органу).

 

Чому саме «ЛеоДерм» у Львові?

Якщо ви хочете отримати максимально точні результати обстеження, радимо вам звернутися саме в клініку «ЛеоДерм» у Львов. В клініці ви отримаєте максимально розгорнуті результати ультразвукової діагностики, де буде вказано інформацію про наявність та відсутність патологій, розмір та структуру органу, стадію розвитку захворювання (якщо таке виявлено) та ступінь його небезпечності. Вчасна діагностика щитовидної залози в клініці «ЛеоДерм» повідомить вас про наявність проблем та вбереже від зайвих переживань. Запишіться на прийом!

section image
Prices
УЗД щитовидки
УЗД Щитовидної залози
350 грн
Консультація ендокринолога
500 грн
Повторна консультація ендокринолога
350 грн
Комплекс консультація ендокринолога+УЗД щитовидної залози
750 грн
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review