+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv
Zaliznychna Street, 7, Lviv

В результаті колагенові волокна в організмі слабшають, стають коротшими та скрученішими – з’являються зморшки, «розмивається» контур обличчя. Сучасна косметологія пропонує низку нетравматичних процедур, спрямованих на відновлення високого рівня колагену. Одною з таких технік є біоревіталізація Linerase (Лінерейз).

 

Що таке препарат Linerase?

Колаген Linerase – це ін'єкційний препарат  на основі гетерологічного колагену І типу. Він застосовується для глибокої відновлювальної терапії вікових змін шкіри, а також лікування атрофічних рубців. Це біоактивний препарат, який відновлює еластичність та природнє сяяння шкіри. Він стимулює регенерацію втрачених фібробрастіві допомагає омолодженню. Також його використовують для усунення в’ялості шкіри, для зменшення глибини зморшок, розтяжок та атрофічних рубців. 

Біоревіталізація Linerase створює оптимальні умови для відновлення колагенових волокон та сприяє регенерації сполучної тканини в дермі, що є ідеальними умовами для фізіологічного новоутворення колагену. Колаген (ателоколаген I типу), що використовується в Linerase, відрізняється від колагену, який використовується для виробництва косметики для щоденного догляду. Він не викликає алергічних реакцій та біосумісний (повністю засвоюється організмом).

 

Кому рекомендовано використання препарату Linerase?

Препарат показав однаково високі результати в боротьбі з віковими змінами шкіри та рубцями у жінок та чоловіків. Косметологи всього світу радять використовувати Linerase з профілактичною метою у віці від 25 років, щоб уповільнити природне старіння шкіри та появу мімічних зморшок.

 

Показаннями до використання колагену Linerase також є:

 • сухість та в’ялість шкіри, втрата природного сяйва;
 • глибокі шрами постакне;
 • атрофічні рубці;
 • розтяжки на животі та стегнах;
 • втрата чіткого контуру обличчя, поява другого підборіддя.

 

Протипоказаннями для використання препарату Linerase є:

 • аутоімунні захворювання;
 • діабет;
 • вагітність та період годування  грудьми;
 • герпес;
 • онкологічні захворювання;
 • запальні процеси на шкірі;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

 

Як застосовується препарат Linerase?

Речовину на основі колагену вводять шляхом ін’єкції. Невеликі дози препарату вводяться в різні точки на відстані 1-3 см один від одного. Кількість і частоту процедур лікар-косметолог визначає індивідуально. Рекомендовано – клієнтам віком від 40 років проводити 3 процедури кожні 14 днів. Для клієнтів старших 40 років – 4 процедури кожні 14 днів. Повний ефект від біоревіталізації Linerase помітний протягом 4 тижнів після завершення курсу: покращується пружність шкіри, зменшується глибина зморшок. Ефект зберігається до 12 місяців, залежно від стану шкіри. Потім рекомендується проводити щоквартальні підтримуючі процедури. 

Замовити процедуру біоревіталізації колагеном Linerase у Львові можна в клініці "ЛеоДерм". Записатись на прийом до лікаря-косметолога можна за контактним номером телефону: +38 (098) 164-52-52.

section image
Prices
Linerase
Linerase Collagen (5ml)
5000 uah
Linerase Collagen (5ml) + Hydro
6500 uah
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review